Мамина корзиночка• 08 декабря 2023
Розчарування року (((
Вперше побачила як наша собака їсть какашки свої (((
Нащо я це побачила?(((
Я його облизую з ніг до голови.
Бліііііііннннннн
Нащо я це побачила?(((
Я його облизую з ніг до голови.
Бліііііііннннннн
МинерАлочка• 08 декабря 2023
фу, але коти не краще, сходять в туалет і вилизують) можна вдягати намордник
Вилами по воде• 08 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
Ну и нафига они тогда нужны? Зачем выводить заведомо не способных к самостоятельной жизни животных? Это как специально инвалидов размножать.
Вы тоже в лесу не выживете или на улице, но зачем то живете.
Благоуханочка• 08 декабря 2023
Ответ дляПолБатона
У нас якось коти не їдять їх, ловлять і усе. Але в них корм завжди є, вони не бувають голодними.
Кішка цікава була у вас)
Ой да. Котів за життя мала багато, але ця була агонь....
Зате привчила що нічого, абсолютно нічого не можна залишати з їжі без нагляду. Байдуже хліб, чи заморозка моркви на суп( була колись історія
), навіть пакет якщо пахне чимось теж одразу ховати. В мусорки лазила..
Силиконочка• 08 декабря 2023
Ответ дляЧупокабра
Моя собака в свои 14 - маниакальный говноед. Она преследует кота, идущего отложить кучку, похищает тепленькое говнецо прямо из-под него, пока он сидит в позе креветки и смотрит обалдевшими глазами, не в силах сдвинуться с места. Ее заставали скулящей и дрожащей над старым туалетом - пока его не снеслии не засыпали. Видимо, боролась с искушением бросится в него и пусть утонуть, но утонуть в море счастья. Что она в лесу подбирает и ест - тоже интересная тема, всего я не знаю, но наверное и знать не стоит.
Очень люблю ее, но если бы жили мы в квартире - черт знает как с ней бы тогда сосуществовать. Я очень рада, что она не особо эмоциональна, лицо облизывать и вот это вот все - у нее привычки нет.
У родителей кошачий туалет был в ванной.
Я часто заходила, когда гуляла с собакой, то покупки занести, то просто так. Сидим с мамой на кухне, она - Что то собака притихла. Иду смотреть, нет собаки, заглядываю по комнатам, потом ванную. Стоит и нежно смотрит на кошачий туалет, я его погнала в коридор, он там ложится, и изо рта выкладывает какашку, между лап, и носом катает
Собака стаф.
Не любовница• 08 декабря 2023
наш свої вже не їсть, зате котячі заходять аж бігом😂 Делікатес бляха🤔
барабанщица• 08 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
Пусть живут, будки давно придумали. Зачем в кровать тащить?
Чтобы вы спросили
мой - моя сладкая бубочка, я его как плюшевого медвеженка обнимаю и спим вместе. Он тепленький и мягкий
Ответ дляАнютины ласки
по теме - так не пускайте его бегать где ни попадя
гуляйте на поводке и контролируйте
он же еще и выкачаться в этом может)
гуляйте на поводке и контролируйте
он же еще и выкачаться в этом может)
В нас був ердель. Прикраса родини. На якесь свято - чи то Великдень чи щось типу того, коли всі чепурні ходять, ми й собі вийшли на сімейну прогулянку, йшли навідати родичів. Наша окраса родини знайшла у середмісті (паркова зона, поблизу приватний сектор) свіженький коровячок. І як гепнеться туди :)))
Родичі навіть пустили його помітить у свою ванну. Так усі його любили.
Не любовница• 08 декабря 2023
Ответ дляГалябалована
Что не хватает автор ,мой не ел ни щенком ни сейчас.
не завжди так. Ми й вітаміни давали, не допомагало. Переріс просто
Не любовница• 08 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Собаку виховувати потрібно.Дивитися за нею на вилиці,щоб не їла різне лайно.Що велику,що малу.Як взяли на себе цю відповідальність...А не йти втикаючи у телефон.
насмішили
ЗновЗдоров• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
В мене цуцик, і вітаміни пропиті, але хоче зжерти всі какашки що бачить. Кажуть переросте.
не факт)наш не перерос
Силиконочка• 08 декабря 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Ой що коти можуть надворі їсти то в порівнянні собачки ще ангелочки
Неправда, коты не едят ничего подобное. Могут поваляться в дохлой птичке это да. Они даже мышь не тронут, если кто то из них принес не у них на глазах.
барабанщица• 08 декабря 2023
Ответ дляВельми шановна
Для любви
Колишня муза• 08 декабря 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Ви не знали що практично всі собаки це роблять
з відкриттям вас.
Моя не делает. Она и писяет на 3 ногах , а если уж какашка будет на пеленке лежать - никогда там не сядет еще раз . Брезгливая. 😄
Не любовница• 08 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Яке жити на природі 😂😂😂
У мене француз, він від свого ж пуку майже інсульт ловить 😂😂😂
Вони всього бояться)
в нас теж таке щастя
МинерАлочка• 08 декабря 2023
Я пам´ятаю як дитинстві в селі на хатою зробила це діло, прийшла собака і з´їла
Вилами по воде• 08 декабря 2023
Ответ дляНе любовница
У меня помимо собаки ещё два кота, к их лоткам даже не подходит.
Ответ дляСиликоночка
У вас или собаки не было, или вы ей ни шагу в сторону от ноги не давали
Це ні на секундочку не смішно.
Догхантерів повно всюди.
І не підбирати НІЧОГО на вулиці - це ОСНОВНА життєво важлива навичка, якій потрібно навчити. Інакше не треба заводити собаку.
Догхантерів повно всюди.
Силиконочка• 08 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Обожнюю таких чарівних як ви.Вам тварини протипоказані
Мы своих собак выгуливали в отведенном месте, нельзя не давать животному побегать. А в лесу, тоже на поводке держать?
Ответ дляМамина корзиночка
Яке жити на природі 😂😂😂
Вони всього бояться)
Ой, це оманливо, що бояться. В них бійцівські гени. Мій дуже добрий та дружній, ліз до всіх гратися. На нього всі дорослі гиркали і лізли в бійку. І мого дурницям навчили. Тепер його хлібом не годуй дай пітбулю морду натовкти. Страху не має взагалі. В душі він якийсь алабай як мінімум.
Колишня муза• 08 декабря 2023
Ответ для4мама
Введіть в раціон рубець. Є сушені смаколики. Можете на ринку брати сирий і варити. Що те що те смердить.
Але там є необхідні мікроелементи, які усувають копрофілію.
Наш як був малий то коровячок полюбляв жерти, стали давати рубець - ттт, жодної какашечки з тих пір. На вулиці як нюхне - то аж підстрибує і відскокує від того.
Зараз сфоткаю який ми даємо своєму.
О, может и правда это помогает. 👍🏻 Моя полюбляет бычий пенис , он такой вонючка сначала как свежий , но к какашкам никогда не притронется .
Не зви чайна• 08 декабря 2023
Спасибо за тему, мне перехотелось есть. Не знала, что это такая массовая проблема. Как хорошо, что мы с взяли лабрика, уже приученного ничего не подбирать на улице
Мамина корзиночка
• 08 декабря 2023
Ответ для4мама
То ви мого прищика не бачили ) йому сьогодні три місяці тільки 😂
Мамина корзиночка
• 08 декабря 2023
Ответ дляНе зви чайна
😂😂😂😂
Як добре що ви не бачите як він їсть какашки)
Ответ дляВельми шановна
Ну тупих людей не присипляють чомусь одразу після народження, живуть якось, іншим життя псують. Гуманність.