Мамина корзиночка• 08 декабря 2023
Розчарування року (((
Вперше побачила як наша собака їсть какашки свої (((
Нащо я це побачила?(((
Я його облизую з ніг до голови.
Бліііііііннннннн
Нащо я це побачила?(((
Я його облизую з ніг до голови.
Бліііііііннннннн
Вилами по воде• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
А з малою що робити
Наш сосед своего корги в наморднике выгуливает.
Силиконочка• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
В мене цуцик, і вітаміни пропиті, але хоче зжерти всі какашки що бачить. Кажуть переросте.
Мой не перерос
Дівка в намисті• 08 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
У мене була апокаліптична картина - чомусь відчуття тривоги пройняло .
За декілька років до війни
Лежить мертве кошеня, мама кішка їсть його залишки, а ще одне кошеня смокче її
Блін, реально картинка з фільму жахів
За декілька років до війни
Блін, реально картинка з фільму жахів
боже що я прочитала
Жовтий князь у реальності
Ну ниче се• 08 декабря 2023
Ответ дляДівка в намисті
скажіть мені, навіщо, навіщо, вони це роблять?
Бо орієнтуються в поїданні на запахи, плюс інстинкт виживання. Це ж тварини.
Ну є версії типу мати передала цуцику поведінку, чи вітамінів не вистачає. Моєму точно вистачає.
Ну ниче се• 08 декабря 2023
Ответ дляВилами по воде
В мене ще меньша
Силиконочка• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
Доречі, чомусь всі навколо про це мовчали, коли я збиралась брати песика. Це що, змова собачників? 🫣
Еще, чтобы потом для вас сюрпризом не было, для меня было))
Они любят в дохлятине вываливаться и копченой рыбе.
Начальник Анонимов• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
А з малою що робити
Собаку виховувати потрібно.Дивитися за нею на вилиці,щоб не їла різне лайно.Що велику,що малу.Як взяли на себе цю відповідальність...А не йти втикаючи у телефон.
Мамина корзиночка
• 08 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А навіщо облизуватися з собакою? Навіть і домашнім, і улюбленим
Вам цього не зрозуміти) не намагайтеся навіть 😂
Ну ниче се• 08 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Фурія прокинулась. Я бдю всі какашки на вулиці. Дуже багато не прибирають, і це новий жк з доглянутою територією.
Вилами по воде• 08 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну, да. Мой вообще ничего не ест, даже если что-то съедобное попадётся.
Мамина корзиночка
• 08 декабря 2023
Ответ длябювет_в_обед
Прибираємо собаче лайно на ділянці, щоб такого не було.
Мій сьогодні сходив поки я білизну розвішувала, і за три секунди зʼїв 😂😂
Ну ниче се• 08 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Поприбирав за собою)
Начальник Анонимов• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
Я не фурія.Просто собаки як діти малі,їм не поясниш.А от сволочних людей,які можуть отруїти тварину,або що-вистачає
Силиконочка• 08 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
У вас или собаки не было, или вы ей ни шагу в сторону от ноги не давали
Даха-сваха• 08 декабря 2023
Ответ длябювет_в_обед
моя кошаче чи ще якесь полюбляє, собаче ні
Ермолайчик• 08 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Навіть і не хочу намагатися
Начальник Анонимов• 08 декабря 2023
Ответ дляСиликоночка
Обожнюю таких чарівних як ви.Вам тварини протипоказані
Вилами по воде• 08 декабря 2023
Ответ дляДаха-сваха
Кошачье ещё выкопать надо.
Задолбулька• 08 декабря 2023
У меня йорк пару раз был замечен, не думаю что жрал, но прикасался точно, при том любитель человеческого, но а там же такой штын что ужас. После этого когда отмывала я его чуть не накормила хоз мылом. После давала витамины группы В, прошло больше 5 лет, к гомну не прикасается
Потринділиця• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
Тю, так треба вивчати питання попередньо. І в падалі викочуються із задоволенням, якщо відчуєте десь характерний запашок, то тримайте собаку ближче до себе, бо буде горе))
Чупокабра• 08 декабря 2023
Моя собака в свои 14 - маниакальный говноед. Она преследует кота, идущего отложить кучку, похищает тепленькое говнецо прямо из-под него, пока он сидит в позе креветки и смотрит обалдевшими глазами, не в силах сдвинуться с места. Ее заставали скулящей и дрожащей над старым туалетом - пока его не снеслии не засыпали. Видимо, боролась с искушением бросится в него и пусть утонуть, но утонуть в море счастья. Что она в лесу подбирает и ест - тоже интересная тема, всего я не знаю, но наверное и знать не стоит.
Очень люблю ее, но если бы жили мы в квартире - черт знает как с ней бы тогда сосуществовать. Я очень рада, что она не особо эмоциональна, лицо облизывать и вот это вот все - у нее привычки нет.
Мамина корзиночка
• 08 декабря 2023
Ответ дляЧупокабра
Дякую я насміялася з вашого коменту 😂😂😂😂
Трохи злякана• 08 декабря 2023
Ответ дляДівка в намисті
Там багато цукрів і жиру.
Мамина корзиночка
• 08 декабря 2023
Ответ дляТрохи злякана
Свої? В нас був пекінес, він чужі їв.
Нє, своє.. вилізло з одному місяця і зразу зів
Трохи злякана• 08 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Безвідходне виробництво :)
Трохи злякана• 08 декабря 2023
Ответ дляПотринділиця
Ахаха, точно :)