Мамина корзиночка• 08 декабря 2023

Розчарування року (((

Вперше побачила як наша собака їсть какашки свої (((
Нащо я це побачила?(((
Я його облизую з ніг до голови.
Бліііііііннннннн
Вилами по воде• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
А з малою що робити
Наш сосед своего корги в наморднике выгуливает.
Силиконочка• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
В мене цуцик, і вітаміни пропиті, але хоче зжерти всі какашки що бачить. Кажуть переросте.
Мой не перерос
Дівка в намисті• 08 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
У мене була апокаліптична картина - чомусь відчуття тривоги пройняло .
За декілька років до війни
Лежить мертве кошеня, мама кішка їсть його залишки, а ще одне кошеня смокче її

Блін, реально картинка з фільму жахів
боже що я прочитала
Жовтий князь у реальності
Ну ниче се• 08 декабря 2023
Ответ дляДівка в намисті

скажіть мені, навіщо, навіщо, вони це роблять?
Бо орієнтуються в поїданні на запахи, плюс інстинкт виживання. Це ж тварини.
Ну є версії типу мати передала цуцику поведінку, чи вітамінів не вистачає. Моєму точно вистачає.
Ну ниче се• 08 декабря 2023
Ответ дляВилами по воде
В мене ще меньша
Галябалована• 08 декабря 2023
Что не хватает автор ,мой не ел ни щенком ни сейчас.
Силиконочка• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
Доречі, чомусь всі навколо про це мовчали, коли я збиралась брати песика. Це що, змова собачників? 🫣
Еще, чтобы потом для вас сюрпризом не было, для меня было))
Они любят в дохлятине вываливаться и копченой рыбе.
Начальник Анонимов• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
А з малою що робити
Собаку виховувати потрібно.Дивитися за нею на вилиці,щоб не їла різне лайно.Що велику,що малу.Як взяли на себе цю відповідальність...А не йти втикаючи у телефон.
автор Мамина корзиночка • 08 декабря 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А навіщо облизуватися з собакою? Навіть і домашнім, і улюбленим
Вам цього не зрозуміти) не намагайтеся навіть 😂
Ну ниче се• 08 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Фурія прокинулась. Я бдю всі какашки на вулиці. Дуже багато не прибирають, і це новий жк з доглянутою територією.
Вилами по воде• 08 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну, да. Мой вообще ничего не ест, даже если что-то съедобное попадётся.
Ответ длябювет_в_обед
Прибираємо собаче лайно на ділянці, щоб такого не було.
Мій сьогодні сходив поки я білизну розвішувала, і за три секунди зʼїв 😂😂
Ну ниче се• 08 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Поприбирав за собою)
Начальник Анонимов• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
Я не фурія.Просто собаки як діти малі,їм не поясниш.А от сволочних людей,які можуть отруїти тварину,або що-вистачає
Силиконочка• 08 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
У вас или собаки не было, или вы ей ни шагу в сторону от ноги не давали
Даха-сваха• 08 декабря 2023
Ответ длябювет_в_обед
моя кошаче чи ще якесь полюбляє, собаче ні
Ермолайчик• 08 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Навіть і не хочу намагатися
Начальник Анонимов• 08 декабря 2023
Ответ дляСиликоночка
Обожнюю таких чарівних як ви.Вам тварини протипоказані
Вилами по воде• 08 декабря 2023
Ответ дляДаха-сваха
Кошачье ещё выкопать надо.
ЖивунаБагамах• 08 декабря 2023
То він за собою прибирає, бо ви не встигли
100pudov• 08 декабря 2023
Так,там примітивний головний мозок,інстинкти.
Задолбулька• 08 декабря 2023
У меня йорк пару раз был замечен, не думаю что жрал, но прикасался точно, при том любитель человеческого, но а там же такой штын что ужас. После этого когда отмывала я его чуть не накормила хоз мылом. После давала витамины группы В, прошло больше 5 лет, к гомну не прикасается
Потринділиця• 08 декабря 2023
Ответ дляНу ниче се
Тю, так треба вивчати питання попередньо. І в падалі викочуються із задоволенням, якщо відчуєте десь характерний запашок, то тримайте собаку ближче до себе, бо буде горе))
Чупокабра• 08 декабря 2023
Моя собака в свои 14 - маниакальный говноед. Она преследует кота, идущего отложить кучку, похищает тепленькое говнецо прямо из-под него, пока он сидит в позе креветки и смотрит обалдевшими глазами, не в силах сдвинуться с места. Ее заставали скулящей и дрожащей над старым туалетом - пока его не снеслии не засыпали. Видимо, боролась с искушением бросится в него и пусть утонуть, но утонуть в море счастья. Что она в лесу подбирает и ест - тоже интересная тема, всего я не знаю, но наверное и знать не стоит.
Очень люблю ее, но если бы жили мы в квартире - черт знает как с ней бы тогда сосуществовать. Я очень рада, что она не особо эмоциональна, лицо облизывать и вот это вот все - у нее привычки нет.
Ответ дляЧупокабра
Дякую я насміялася з вашого коменту 😂😂😂😂
Трохи злякана• 08 декабря 2023
Свої? В нас був пекінес, він чужі їв.
Трохи злякана• 08 декабря 2023
Ответ дляДівка в намисті

Там багато цукрів і жиру.
Ответ дляТрохи злякана
Свої? В нас був пекінес, він чужі їв.
Нє, своє.. вилізло з одному місяця і зразу зів
Трохи злякана• 08 декабря 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Безвідходне виробництво :)
Трохи злякана• 08 декабря 2023
Ответ дляПотринділиця
Ахаха, точно :)