палка-копалка• 08 декабря 2023
Що взяти під ноги, щоб було тепло? Цілий день в магазині, зранку холодно(
Працюю в магазині - типу в вагончику, зранку і протягом дня дуже холодно. Топлю кондиціонером.
В ноги дуже холодно(
Порекомендуйте, хто розуміє цю проблему, що можна взяти під ноги - килим з підігрівом? але якого плану?
Завчасно дякую)
В ноги дуже холодно(
Завчасно дякую)
Лунтик-паунтик• 08 декабря 2023
Купите мунбутсы и меховые стельки туда. Я в них могу ночь выстоять в лесу при -15-ти. В ноги тепло.
Кондуктор автобуса• 08 декабря 2023
Я на роботу собі купила устілки із підігрівом від USB, тобто можна від павербанку грітися. Купувала в Аврорі але заре їх немає в наявності
Кондуктор автобуса• 08 декабря 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Це ви теоретично так думаєте, стояти у холоді без рухів довгий час - ноги змерзнуть у будь-якому взутті
Ждушечка• 08 декабря 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
А зачем вы в лесу ночь стояли в -15?
Лунтик-паунтик• 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Теоретично? 15 лет в кино, каждую зиму минимум по 20 смен, описанных выше. Что же тогда для Вас ,,практично,,?
Лунтик-паунтик• 08 декабря 2023
Ответ дляЖдушечка
А зачем вы в лесу ночь стояли в -15?
Я ждала Вас. Колдовала.
Смурфик• 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Как в них ходить?
палка-копалка
• 08 декабря 2023
Ответ дляПушкининиана
фото
дивилась на них? ви користувались саме такими?
Атмін ГанТон• 08 декабря 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Чого носки навиворітт
Кондуктор автобуса• 08 декабря 2023
Ответ дляСмурфик
Как в них ходить?
під одягом провода протягнути, павербанк у кішеню
Пушкининиана• 08 декабря 2023
Не знаю чи саме такий, але схожий. На роботі бетонний пол, то всім купили.
Кондуктор автобуса• 08 декабря 2023
Ответ дляІзраїль терористи
Чого носки навиворітт
то такі шкарпетки
ТебеОноНадось• 08 декабря 2023
Коврик с подогревом, стельки с подогревом
Сейчас куча такого есть на розетке, проме, олх