булоТАЙминуло• 08 декабря 2023

Зараз популярний серіал серед підлітків кацапський.

Не дивилась та не збираюсь. Страшні часи. Не розумію чому молодь так захопило.
Мій двоюрідний брат був в тих групах. Самогубство. Його товариш - також. Мого швагра брат сидів за рекет. Зараз з проломленим черепом інвалід, жінка доглядає. Це страшно і навіщо навіть знімати таке.
Я погнала• 08 декабря 2023
Удалено администрацией...

Бачу_майбутнє• 08 декабря 2023
Не тільки серед підлітків. Мені про нього казали дорослі такі дядечки, досить успішні по життю. Вони в захваті
ПочтальЁнша• 08 декабря 2023
Що за рекет і нащо це нам?
автор булоТАЙминуло • 08 декабря 2023
Ответ дляЯ погнала
Удалено администрацией...
Це не смішно. Підлітки ніби ідеалізують цей фільм. Вчора бачила, що в Києві билися підлітки , а інші стояли дивились та знімали на телефон
Мороженная курица• 08 декабря 2023
Подобные темы про кацапский сериал забэмбали больше, чем тот факт, что его смотрят какие-то неизвестные мне люди.
Я погнала• 08 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
сериала пересмотрели?
Сон і дрімота• 08 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Що у вас за оточення? Всі підлітки , яких я знаю, ригати хочуть від російської мови і всього кацапського

Бачу_майбутнє• 08 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Тобто, до цього підлітки не билися? І на телефон не знімали?
Vitamina1407• 08 декабря 2023
Ну а бригаду дивились же напевно всі і тікли від Саши Бєлого. Подобається людям отаке.
Я не дивилася новий серіал та не збираюся.
Стрекозей• 08 декабря 2023
ВерСаСе• 08 декабря 2023
админы, наверное, заколебались удалять рекламу этого дерьма
автор булоТАЙминуло • 08 декабря 2023
Ответ дляЯ погнала
сериала пересмотрели?
Не дивилась. Маю підлітків в хаті, кажуть не дивились та не будуть. Але їхні друзі дивляться. Батьки не проти.
kryasanchik• 08 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
тому що це в них ностальгія за 90ми, я серіал не дивилася, але кажуть антураж 90х передан дуже
Сонячний день• 08 декабря 2023
Надо уже глянуть наконец, чтоб понимать отчего шумиха. Видела там Янковский, мне нравится как он играет, недавно смотрела с ним Фишера, очень неплохо
Я погнала• 08 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
та не вы, а подростки
Бачу_майбутнє• 08 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ну так і Гру в кальмара дивилися. Хтось дозволяв, хтось ні
Патриоточка• 08 декабря 2023
Так всі підерасти його зирять.
Kika-6655• 08 декабря 2023
Ответ дляМороженная курица
Действительно. Тема как реклама...
Я даже и не знала о таком сериале.
Бабульція• 08 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ви ж самі в курсі, що народ зараз біднішає, а це провокує підвищення злочинності. Недарма зараз так романтизують бандитизм - готують до важких часів

Психологічка• 08 декабря 2023
Не знаю о каком сериале речь. Но сейчас со многими фильмопродуктами так. Из-за соц сетей, тик тока. А барби вспомните, а Венсдей...Игра в кальмара. А теперь это. Можно что угодно в соцсетях сделать вирусным контентом...
Я погнала• 08 декабря 2023
Ответ дляМороженная курица
так это ж реклама, она многих раздражает
Мороженная курица• 08 декабря 2023
Ответ дляKika-6655
Действительно. Тема как реклама...
Я даже и не знала о таком сериале.
Та ради этого тема и создавалась: хайпонуть. А то прям руки заламывает и головой качает ’страшні часи’.
автор булоТАЙминуло • 08 декабря 2023
Чому не можна якось блокувати? Саундтрек на першому місці в Україні в споиіфай. Вчора якраз десь в телеграмі попалось.
Туся муся• 08 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
я смотрю, делаю звук тише, чтоб мужа не раздражать, смотрю т.к. это время моей молодости, 90й год, мне 12 и с практической точки зрения - хочу еще раз себе напомнить - развал советов и сами советы отвратительны по сути своей, какая там можт быть идеализация? не пойму этих стонов вокруг. во-первых молодым это малоинтересно, во вторых - они даже сути происходящего понять не могут, это как фантастика для них. но конечно зависит от социального слоя наверное.
Kika-6655• 08 декабря 2023
Ответ дляМороженная курица
В бан кидать вместе с автором.
Бабульція• 08 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
А хто буде це блокувати? Та і навіщо? Хто захоче - будуть через ВПН дивитись і слухати що завгодно
автор булоТАЙминуло • 08 декабря 2023
Ответ дляVitamina1407
Бригаду дивилась.
Зараз вже ж інші часи
Файна дівка• 08 декабря 2023
Працюю в атб, їзжу з перевіркою різними магазинами, і бачу і чую як співробітники під час обіду дивляться російські серіали. І ні, це їх не засмучує ніяк. Це не заборонено
Kika-6655• 08 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
И вас тоже блокировать нужно с вашими темами.
kryasanchik• 08 декабря 2023
Ответ дляФайна дівка
Яке місто?