Невісточка ж• 08 декабря 2023

Герань. обрізати на зиму?

Вітаю. Можливо ж любителі цієї квітки. Мені вона дуже подобається, але квітовод з мене ніякий і на довго не приживаються вони у мене. У березні посадила з черенка. Сиділо маленьке, але квіти були. Але листя дрібні, майже не розвивалося. У вересні купила універсальне добриво і пішло в ріст. Читала, що на зиму обрізати треба. Але що тут прибирати ( фото додаю)? Чи залишити так, а навесні пересадити? Дайте, будь ласка, дієві поради.
неДоЖиру• 08 декабря 2023
Симпатично выглядит. Я б пока не трогала
Весела бджілка• 08 декабря 2023
Обрізати в кінці лютого. Зараз поставте в прохолодне місце ( балкон) і рідше поливайте. Добрива теж с початку весни вносити.
Мелочунь• 08 декабря 2023
Обріжете в середині лютого.
Лишаєте 10 см від ґрунту.
Верхівку укоріняєте в воді чи в ґрунті, як зручніше
Мелочунь• 08 декабря 2023
Ответ дляВесела бджілка
У вас інша герань, королівська.
У автора - зональна.
Весела бджілка• 08 декабря 2023
Ответ дляМелочунь
У вас інша герань, королівська.
У автора - зональна.
В мене їх багато, просто фото зараз нема. Догляд однаковий.
Королівську взагалі складно довести до квітування.
Сонячний зайчик• 08 декабря 2023
Ні, загине, як обріжете.
Це ж вкорінений паросток. Обрізають ту, яка процвіла і дала відвітвлення.
Краще тримати у холодному світлому місті з рідким поливом. А в лютому прищипнете верхівку. Потім будете дивитись , як буде розвиватись. Пеларгонії, щоб цвіли, потребують не великий горщик і не дуже поживну суміш.
Поддакиваю иногДА• 08 декабря 2023
Я свою обрезала месяц назад, а сегодня вот что обнаружила)) Это черенки в банке, решили что весна уже. И это она на самом холодном подоконнике под форточкой стоит)
автор Невісточка ж • 08 декабря 2023
Щиро всім вдячна за допомогу.
Стоїть на кухні біля вікна, що постійно відкривається на провітрювання. Бо на балконі, хоч він і засклений, якось холоднувато
Мелочунь• 08 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Щиро всім вдячна за допомогу.
+10 нормально переносить, навіть +5. Але при +5 майже суха має бути. Це краще, ніж +25 і сухість в кімнаті