Замулена ріка• 08 декабря 2023

Дівчата дуже сильно прошу поради щодо ремонту

Встановлювали болер і розібрали плитку в туалеті, бо по іншому не було варіанту встановити. Тепер там діра, плиточники не беруться, бо малий об´єм, їм просто не вигідно витрачати час на таке. Майстри на час також. Ніхто не хоче братися. Може у кого є ідеї, як самостійно, оте все залатати. Плитка така в мене є, може якось зробити з гіпсокартону по типу дверцят, приклеїти плитку, то тоді, як потім то туди примостити, не знаю, що робити, а діра та вже мене бісе, а кіт бігає через неї в ванну, боюсь, щоб не застряг одного разу, як мене вдома не буде
З царем в голові• 08 декабря 2023
Заплатіть більше майстру, щоб погодився на такий об´єм.

Николай-b526• 08 декабря 2023
дык, втулите с пластика дверку как на фото слева.... шо за мастера у вас???))
Завтра не пью• 08 декабря 2023
Є розсувні пластикові дверці на такі випадки, продаються
автор Замулена ріка • 08 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
Не питайте , дверцят немає под той розмір, вже дивилась
Ждушечка• 08 декабря 2023
Потрібно все розібрати. Потім найняти майстра
Чорт і Шо• 08 декабря 2023
Есть крепления можно на плитку сделать как на сетку вытяжку
Николай-b526• 08 декабря 2023
Ответ дляЗамулена ріка
ну так кусочек плитки, остальное пластик, пусть короче нормальный мужик лянет-все там решаемо....
Пиу!Пиу!• 08 декабря 2023
наглухо закрывать нельзя -там же вентиль.

а стосовно ката -то наш бегал аж к соседям на экскурсию через дыру в стене,когда ремонт был в санузле.кыськали и звали разными голосами)))
Галябалована• 08 декабря 2023
Если наглухо - вырезать из гипсокартона кусок немного больше дырки, завести вовнутрь, посадить на клей к внутренней части стенки. Как высохнет, сверху положить плитку, выбрав высоту слоем плиточного клея.
Не наглухо - дверца. Ну или полностью переделывать участок

Калинові вуста• 08 декабря 2023
Київ?
Галябалована• 08 декабря 2023
Дверцу, в принципе, можно собрать, например, деревянную, и покрасить. Любого размера, с рамкой
Тумба-юмба• 08 декабря 2023
Бачила що роблять з чогось такий екран, на ньому плитка наклеїна . А фіксується він на магнітах
Чорт і Шо• 08 декабря 2023
Есть ещё магнитные крепления на плитку.
Чорт і Шо• 08 декабря 2023
Там много вариантов сделать. Мастера точно знают как можно сделать. Посмотрите на кабанчике
Тумба-юмба• 08 декабря 2023
Автор, щось такого принципу. Тільки напевно треба буде якусь ручку пришпандорити, щоб відкривати
автор Замулена ріка • 08 декабря 2023
Ответ дляКалинові вуста
Київ?
Ні, Чернігів
Найщасливіша• 08 декабря 2023
Плитку на щось посадити і на магніти.
Он вище я так розумію скинули такий варіант. Подивіться в інтернеті як то правильно зробити.
В мами робили ремонт, труби стирчали на кухні, то майстри просто на магнітах плитку таку саму прикріпили, труб не видно тепер. Дуже гарно
автор Замулена ріка • 08 декабря 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ось щось і думала типу такого, вирізати гіпсокартон, обкласти плиткою, з однієї сторони на петлі,а з іншого на магнітах, щоб відкрити
Щедрик ведрик• 08 декабря 2023
Автор краще НЕ закладайте ту діру плиткою. Є така штука як ревізійні дверцята (різних розмірів), вони для швидкого доступу до таких комунікацій.
Просто я також наполягла щоб всі труби були зашиті а потім довелося ламати ту плитку щоб мати доступ до труби.
Не робіть моєї помилки. Краще скористайтеся порадою

Нагайна• 08 декабря 2023
Будь-яку плитку по розміру на магніти
вкрации• 09 декабря 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Петли в гипсокартон не врезают, лучше осб плиту взять за основу. Но для врезки толщина дсп должна быть не меньше 16мм. Но на магнитах самый лучший вариант