45 історій, кожна з яких може стати основою для сценарію кіно чи роману, - це і є основа книги «Народні герої України. Історії справжніх». Це вже друга така збірка, яку вдалося видати коштами, зібраними звичайними людьми, або за рахунок меценатів. І всі 45 історій – це голоси людей, які з 2014 року боронять Україну. Це, переважно, пряма мова цих неймовірних захисників України.
З цих розповідей стає зрозуміло, що ж такого надзвичайного зробила людина, яка була відзначена народом. Кожна розмова чи нарис про героя – приклад мужності, жертовності та прояву глибинної любові до власної країни.