kuskus• 08 декабря 2023
Хто зрозумів, чому сьогодні не було попереджено зазделегідь про ракетну загрозу?
Salsa-24da• 08 декабря 2023
Шо б вам дало попередження?
Ви сумлінно спускаєтесь в укриття і сидите там всі тривоги?
От тільки чесно.
Ваші питання:
- чому такі дивні тривоги?
- чому не було відомо про ТУ95 і пуски?
1. Сьогодні зранку раптово відбулись пуски з Ту95 ракет Х101/555.
Раптово, тому що ніхто не передбачав цих пусків, як і проліт Ту95, який був замаскований під тренувальний. (Вони тренуються щодня)
- чому такі дивні тривоги?
- чому не було відомо про ТУ95 і пуски?
Потому что все было в режиме радиомолчания и выглядело как очередной тренировочный полет. Они довольно долго летали, плюс полная тишина - это новая тактика, которая никого не насторожила потому что раньше так не делали. И все равно предупредили достаточно заранее, не за 2 минуты, было достаточно времени собраться и дойти до укрытия.
Дева Мария• 08 декабря 2023
Та хоть люди поспали , а то предупреждали за 3 часа , сидишь как дурак ждешь пусков , потом куда летят , потом все равно все бегут в укрытия , если бегут
zztop-b844• 08 декабря 2023
Ответ дляkuskus
Чим саме я вас задовбала і за що мене мають забанити?
Живіть собі спокійно в Англії, хто вас там чіпає
Провокаційними темами
svetlapanna• 08 декабря 2023
Ответ дляБу-ді-бу
Полностью согласна.. мрази тактику поменяли(
Ответ дляMussja
Мене інше цікавить. Коли тренувальний політ, то тривога по всій Україні кілька годин. А сьогодні ракети запустили, вони вже на території нашої країни, а червона не вся Україна. Я сьогодні не знала що робити з дітьми, чекала, що от от завиє тривога. До школи не пішли.
Я ранком чоловіку кажу(він курив на дворі, повернувся в квартиру, каже бахало): то в тебе фальш тривога, фантомні бахи ти чуєш. Пізніше прочитала за роботу ппо в змі
Ответ дляДева Мария
++
Було як прочитаєш про виліт стратегів вечорі, то потім всю ніч не спиш, чекаючи ці ракети. Травень та літо майже всі ночі безсонні, а вранці на працю, просто жах був
zztop-b844• 08 декабря 2023
Ответ дляkuskus
Крім вас ніхто не спровокувався, вам там за кордоном, судячи з усього, найстрашніше
Не факт що і ви в Україні
Дева Мария• 08 декабря 2023
Ответ дляМанула
++
Так , з вночі до ранку . Вони ще часами маневрували . Сиділи з малою по 3 години в ванній .
zztop-b844• 08 декабря 2023
Ответ дляkuskus
Факт)
А от ви від реальності явно відірвані
Докази?
zztop-b844• 08 декабря 2023
Ответ дляkuskus
Я сьогодні добра
Ті, хто давно не в Україні аж занадто махають шашками і прапорами, і зовсім не розуміють настроїв у суспільстві
Крапочку на карті може намалювати любий мешканець Вроцлава