Фрикаделька• 08 декабря 2023

Чоловік спитав чи не хочу я щось змінити

Завтра йду до перукаря.
Чоловік спитав чи не хочу я щось змінити.
І останнім часом почав це казати.
Я роблю мілірування, довге волосся, світла шкіра, голубі очі.
Йому подобаються брюнетки, але мені цей колір не личить(
автор Фрикаделька • 08 декабря 2023
Просто поговорити

Байрактара• 08 декабря 2023
Скажите ему, что хотите сменить мужа
Марафетчица• 08 декабря 2023
Автор у мене все навпаки
Я брюнетка чоловіку білявки подобаються
Дівка в намисті• 08 декабря 2023
Ответ дляБайрактара
Скажите ему, что хотите сменить мужа
чекаємо тему про самоту?
Рання пташка• 08 декабря 2023
Ответ дляМарафетчица
Автор у мене все навпаки
Я брюнетка чоловіку білявки подобаються
Обмен?
Гигиенишвили• 08 декабря 2023
Лише моєму по барабану....
So_so• 08 декабря 2023
Машину поменяйте
Герцогиня• 08 декабря 2023
Ваша внешность это ваш выбор, муж не имеет права диктовать вам как вы должны выглядеть
D_A_V• 08 декабря 2023
доброй ночи,
муж сказал

это, наверное, проблемы:
вы что- то решили менять, когда муж сказал?
а если бы не сказал- как было бы?
а он сказал насчет стрижки и тп или насчет похудеть или насчет в сексе что- то изменить?
🪷🙈🙉🙊🪷

Оце так цабе• 08 декабря 2023
Мій не любить довге волосся, як тільки відростає нижче лопаток, то ненавязчиво пропрнує чи не важко мені з ним, не жарко, укладки, може б підстригти б як подовжене каре.
Але я і так стрижу, фарбуюсь по своєму власному бажанню .
D_A_V• 08 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
оу, мильйон процентов, это так
Радостина• 08 декабря 2023
Ответ дляОце так цабе
Я завджи майже була з каре різної довжини. З початком війни принципово не стрижуся, зроблю стрижку після війни. Цікаво, наскільки встигне відрости.
Весела бджілка• 08 декабря 2023
Сравнивает вас с кем-то
Riesling• 08 декабря 2023
Для чоловіків брюнетки - це всі з 7 по 1 ряд, так що є де розгулятись з вибором.
Але я б не змінювалась заради когось
Оце так цабе• 08 декабря 2023
Ответ дляРадостина
Мкні завжди подобалось і подобається каре. Але Я,ніколи не могла собі дозволити каре, у мене пухнасте волосся,яке в´ється. Щоб виглядати з доглянутим волоссям, укладка займає багато часу після кожного миття тягнуся утюжком. Якщо волога погода, все капець на голові! І ось я рішилась зробити кератин! Чого я раніше це не зробила????? Я 15 років тягнуть утюжком, інакше на голові триндець. Тепер укладки займає мінімум часу, хочу відстригти каре.
Щось не спиться• 08 декабря 2023
Я люблю тільки коротке волосся.
Чи подобається чи ні чоловіку мене мало цікавить, мені з довгим не зручно. Я часто змінюю колір))) не встигає звикнути
автор Фрикаделька • 09 декабря 2023
Просто я прямо спитала, ти хочеш щоб я конкретно постриглась якось ,чи пофарбувалась, що не так, сказав що просто спитав.
Дивне якесь питання просто, чи можливо я так це сприйняла(