Кумася• 09 декабря 2023

Стук у вухах при остеохондрозі буває?

З´явився шум у вусі, нібито стукає, в одному.
З´являється перед сном, саме коли лягаю, а от сьогодні вранці стукає, з того моменту як встала.
Це може бути від шийного остеохондрозу? Чи це лише виключно тиск та сосуди?
Лякає те, що з лівої сторони і саме з цієї сторони болить голова часто.
автор Кумася • 09 декабря 2023
До якого першого лікаря йти з таким?
Лор, невролог, стоматолог?

Пусин Кукин• 09 декабря 2023
Лор.
Ворожу на каві• 09 декабря 2023
Невропатолог
So_so• 09 декабря 2023
Это сердце. Венозный застой. Я в первый раз ох и испугалась)
So_so• 09 декабря 2023
Это не угрожает жизни, хорошо лечится, идите к неврологу. До невролога сделайте узи сосудов головы и шеи с допплером.
автор Кумася • 09 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Дякую!
Я чомусь і думала про сосуди голови.
Просто такий набридливий стан (((
Лівий Локіть• 09 декабря 2023
Да
Но не только, может и проблема с ушами быть
автор Кумася • 09 декабря 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Да
Перехворіла Ковідом тижні 3-4 тому , можливо ускладнення((
Минулого разу , після Ковіду, повилазило все, чого і не очікувала((
Лівий Локіть• 09 декабря 2023
К терапевту, направление к неврологу.
Но по хорошему надо заниматься массажем, зарядкой, сейчас вам пропишу таблетки на расширение сосудов, как делам 70 летним, другого лечения нет

автор Кумася • 09 декабря 2023
Ответ дляЛівий Локіть
К терапевту, направление к неврологу.
Я думаю нормальний лікар не припише зайвого. Не обов´язково для розширення сосудів. Можливо їх просто ’почистити’ треба. А це і харчування , і вітаміни
Масаж то ясно, але якщо ж нема протипоказань.
Лівий Локіть• 09 декабря 2023
Ответ дляКумася
Извините, нет такого почистить сосуды.
Это уже с хорошим атеросклерозом пропишу против атеросклеротических бляшек, мама пьет, ей 65
автор Кумася • 09 декабря 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Извините, нет такого почистить сосуды.
Ви лікар?
Хіба тільки у 65+ вони бувають?
А як же інсульти в 30-35 років?
Лівий Локіть• 09 декабря 2023
Ответ дляКумася
Ви лікар?
Хіба тільки у 65+ вони бувають?
А як же інсульти в 30-35 років?
Обычно от высокого давления. В таком возрасте причина это энергетики с подросткового возраста и ожирение.
Лівий Локіть• 09 декабря 2023
Пройдите к Лору тоже. У знакомого такие звуки в ушах, очень мешают жить и это не лечится. С ушами стоит сразу лечить, может осложнение пошло
Залетна Я тут• 09 декабря 2023
Це тиск. Спочатку до терапевта
So_so• 09 декабря 2023
Ответ дляКумася
Дякую!
Я чомусь і думала про сосуди голови.
Просто такий набридливий стан (((
А головокружения? Шаткость походки? Распирание в голове есть? Я не могла нормально наклониться(
автор Кумася • 09 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Запаморочення з´явилися ось тижні два. навіть коли їм, можу голову підвести вверх і все, здається зараз впаду зі стільця.
В голові в одному місці болить постійно, з однієї сторони. Здається ніби щось заважає там.
З машини коли виходжу , ледь не падаю, все вертиться кругом. Захитуваннч прям явні почалися, до цього такого ніколи не було.
автор Кумася • 09 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Ще дуже рідко, але було таке, коли йду, ніби в сторону мене кидає.
So_so• 09 декабря 2023
Ответ дляКумася
Да, это точно оно. Про стул и кидает в сторону вообще классика. Из хорошего - всё пройдет. Из плохого - может повторяться, но я уже спокойно реагирую, принимаю табл и оно проходит. Вот где болит и мешает, там повышено вчд, как только лишняя кровь уйдет, Вы почувствуете себя на седьмом небе. Такая легкость.

автор Кумася • 09 декабря 2023
Ответ дляSo_so
А що Ви проходили, які обстеження?
УЗД, МРТ ?
Я чесно кажучи перелякалась, бо бабуся така була і тато , з такими симптомами, та в них все дійшло до інсульту ((
автор Кумася • 09 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Вам від тиску назначали ліки?
Знайома лікар казала , що треба комплексно підходити, Омегу постійно приймати і тп
So_so• 09 декабря 2023
Ответ дляКумася
Вам від тиску назначали ліки?
Нет. У меня нету гипертонической болезни, давление всегда в норме, сосуды чистые.
Из препаратов в первые дни диакарб, сирдалуд неделю, троксевазин капсулы месяц, сермион или стугерон месяц.
So_so• 09 декабря 2023
Ответ дляКумася
А що Ви проходили, які обстеження?
УЗД, МРТ ?
УЗИ сосудов, там сразу нашлась причина