Американське видання Washington Post розповідає про те, як під кінець другого року війни українські чоловіки продовжують вигадувати способи виїхати за кордон, щоб уникнути мобілізації.
Дехто з утікачів наймають провідників через гори та ріки, інші вирішують здійснити ризиковану подорож самостійно. Про це повідомляє «BBC».
Видання наводить приклад 46-річного чоловіка, який минулого місяця заблукав у горах, отримав сильне обмороження і помер незабаром після того, як його знайшли. Щонайменше 25 чоловіків потонули під час перетину річки Тиса, що відокремлює Україну від Молдови та Румунії.
Але найпоширенішим шляхом залишаються великі прикордонні переходи. Багато хто покладається на підроблені документи, щоб вислизнути з країни. Інші вдаються до більш складних, навіть відчайдушних схем.
За словами речника Держприкордонслужби Андрія Демченка, чоловіки ховалися у відсіках в автомобілях, удавали священнослужителів і перевдягалися в жінок, щоб пройти через пункти пропуску. А один хлопець уклав фіктивний шлюб із родичкою з інвалідністю та намагався виїхати з країни як її доглядальник.
“Зараз мене вже нічим не здивуєш”, – цитує Демченка WP.
Ответ дляRuovet
Например, автору и мужикам из ее семьи лично путен пообещал, что ее дом вне зоны его интересов, для нее это - авторитет, заслуживающий беспрекословного доверия.
Возможно, и люби друзи имеют подобные гарантии.
А вам би,звичайно,хотілося,щоб ми всі,як ви в Маріуполі,насолодилися ’ русским миром’,
але ні.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Бачила про Авдіївку в британській пресі,але вам не сподобається)
Я только такое видела:
Российские силы вошли в Авдеевку еще с одного направления, захватив часть северо-восточной дачной зоны. Об этом пишет военный обозреватель газеты Bild Юлиан Репке.
Такой вывод он делает из видео, которое вчера появилось в телеграм-канале главы Офиса президента Ермака. На этих кадрах - танковый бой с россиянами, где им пришлось покинуть одно из захваченных зданий. Репке определил, что этот бой произошел в районе дач к югу от контролируемой РФ Красногоровки.
’Это не обязательно означает, что город падет в ближайшее время. Битва длится всего два месяца. Бахмут продержался восемь месяцев’, - пишет Репке.
Ранее стало известно, что россияне вошли в Авдеевку на юго-востоке и захватили промзону или ее большую часть.
Success2013• 09 декабря 2023
Ответ дляЕлена1265
У Кошевого отличная отмазка - его сразу убьют
Ну,конечно,убьют.Такое рыло отъесть дано не каждому🤣
Ответ дляStar39
Я только такое видела:
А я таке:
’У районі Авдіївки російські війська продовжують вдаватися до масованих ’м’ясних штурмів’, зазнаючи величезних втрат у особовому складі та техніці.’
Лише за два місяці штурмів британці озвучують більше 50 000 втрат чмобіків.
Але ж русні і мільйона не шкода прикопати за пгт.
Ответ дляL-i-s-a-92af
А я таке:
Смешно. Там еще Медведев написал сценарий для финальной сцены «Слуги народа» с Голобородько
Ответ дляStar39
Я только такое видела:
Які ви нам чудові цитати носите з ’ МОСКОВСКОГО КОМСОМОЛЬЦА’
Московский комсомолец
› 2023/12/09
Юлиан Репке: российские войска вошли в Авдеевку с нового направления - МК
Московский комсомолец
› 2023/12/09
Ответ дляStar39
Ви можете свої рашистські брєдні поширювати в своєму рашистському середовищі?
Ваш ’ русский мир’ разом з мєдвєдівим і ’московським комсомольцем’ українцям огидний і не цікавий
Ответ дляStar39
І що саме смішно? Що ще 50 000 росіян на фарш хйло переробив під Авдіївкою?
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Я вам вже навела посилання на першоджерело,де воно НАСПРАВДІ опубліковано
Московский комсомолец
› 2023/12/09
Дуже легко гугляться ваші ватні цитати,як і проплачені рашею ’ зарубіжні оглядачі’
Московский комсомолец
› 2023/12/09
Ответ дляL-i-s-a-92af
До речі,працюють вони таки досить ефективно.Підпішіться на їх оновлення,вони щодня викладають кого і за які злочини затримано.
Насправді,найбільша проблема в ’ типа’ реформованих судах,які не виносять адекватних покарань затриманним НАБУ
де застава у 3 рази меньша,чим на чому уловили. Ну молодці ж.
Ответ дляЕленнн
Так,українські суди-це просто дно
Ответ дляL-i-s-a-92af
Московский комсомолец
› 2023/12/09
Московский комсомолец
› 2023/12/09
Кайдашева дочка• 09 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
И да другие статьи
Что зарад тоже виноват---
--/-/Експерти Ліана Фікс з Ради міжнародних відносин та професор Католицького університету Америки Майкл Кіммендж у статті для Foreign Affairs закликають не ігнорувати цю нову реальність російської війни в Україні і готуватись до тривалої війни, а не очікувати на швидкий український тріумф, або, за його відсутності, на неминуче вирішення війни шляхом переговорів.
-----Майбутня підтримка України багато в чому залежатиме від того, що буде відбуватися на полі бою, переконаний посол США в Україні у 2006-2009 роках Вільям Тейлор.
“Успіх на полі бою залежатиме від того, яку підтримку надаємо, а прогрес на полі бою вплине на те, яку підтримку ми надамо”, — пояснює експерт в коментарі Голосу Америки.
Після тріумфальної для України деокупації Київщини, Харківщини та Херсона, партнери очікували таких самих успіхів від літнього контрнаступу.👀👀
🤷♀️Однак світ не побачив тих швидких результатів, на які сподівався, і це змусило оглядачів сумніватись, чи може Україна виграти війну військовим шляхом.
Старший науковий співробітник Гудзонського Інституту Люк Кофі пояснює, що очікування від контрнаступу були надто високими, а обставини тоді і зараз — зовсім інші.( да что вы говорите🤷♀️)
“Лінія фронту, якщо її розтягнути, буде такої відстані, як від Вашингтона до Канзас-Сіті, Міссурі. Це приблизно 1200 кілометрів. І з обох боків стоять сотні тисяч солдатів з десятками тисяч одиниць техніки”, — зауважує він.
Крім цього, оптимізм Заходу щодо контрнаступу базувався на тій кількості військової допомоги, яку партнери надали Україні. Протягом весни 2023 року Сполучені Штати та європейські країни надіслали Києву сучасні танки, ракети та снаряди. Згодом партнери погодилися передати Україні й довгоочікувані винищувачі F-16 і ракети великої дальності ATACMS.
❗️
Однак ексглава ЦРУ Девід Петреус пояснює: через те, що зброя та техніка, про яку просила Україна, находила із затримками прорив не відбувся.❗️
‼️“Наша затримка в ухваленні рішень щодо M1, затримки зі схваленням танків Leopard, касетних боєприпасів, які могли бути дуже корисними, системи ракет більшого радіуса дії для реактивних систем залпового вогню, і врешті літаки західного зразка”, — перелічує генерал у відставці Петреус.
“Було безглуздо очікувати великого українського прориву цього року, тому що ми ніколи не озброїли Україну, щоб зробити цей прорив”, — погоджується директор Євразійського центру Атлантичної ради Джон Гербст.
Люк Кофі зауважує, що Україні все ж вдалося досягти деяких успіхів у контрнаступі, зокрема на морі.
Что зарад тоже виноват---
❗️
Дать им то оружие что они нам дали их военным и пусть с два годика повооюют против раши.Козлы они .Врядли их бы солдаты на такие подвиги шли как наши .Умные какие.
Ответ дляStar39
Ще я ватні телеграм-канали не читала
комсомольцев і мєдвєдівих собі залиште
Ответ дляLudaSHS
Мы только что насмотрелись видео с Косино, где голых в купальниках. ’ батальон защиты Закарпатья’ кошмарил.
Какая то иная реальность у наших можновладців, прикордонників і и т д
Какой то треш, люди не решат проблемы войны.
И вообще без помощи бооольшой и активной запада ничего не решится.
Перед Буковелем вирішили потренуватись, мабуть....
Ответ дляКайдашева дочка
Ага
30 км в день по моделированию Сша.
Приносила гдето ту статью. тема у меня была.
За 60-90 дней до азовского дойти.
А эти статьи уже с другой риторикой . Как этот екс Цру . Что мы и не могли... с теми ресурсами - ’капитан Очевидность( ;’
А нельзя было это раньше учесть? По той большой статье Вп писали цру наше контрнаступление и успех воспринимали 50/50.
30 км в день по моделированию Сша.
За 60-90 дней до азовского дойти.
Ответ дляStar39
Ну вы ж носите со страны юа. В не оригинал Билд.
А в том Гт не вся статья, а манипуляции часто, освещение одних абзацев.
Репке вообще воодушевляет русских военкоров.
Ответ дляLudaSHS
Ага
30 км в день по моделированию Сша.
За 60-90 дней до азовского дойти.
30 км в день по моделированию Сша.
За 60-90 дней до азовского дойти.
Для них це гра в військову стратегію,для нас-життя і долі людей
Lady luck21• 09 декабря 2023
Ну у нас же демократия. Закрыты границы правда всего у 2 стран. У нас и северной корее.
Ответ дляLady luck21
Кордони закриті не для всіх,а для певних категорій громадян,тому ці рашистські маніпуляції залиште для російських форумів
Ответ дляStar39
У BILD тоже есть официальный телеграм-канал ’BILD на русском:
Спасиба😄
Я подписана на сам Билд. Без этих выборок для русских
И сами можете понять какая там чехарда с статей. Но за 1.5 года не видела от вас ниодной новости, даже с западных сми -позитивной, про Всу, про дрстижения, про какие то позитивные планы, про победы вот даже украинских спортсменов...
Yegonyashka• 09 декабря 2023
ну так професійні військові зараз ловлять по спортзалах непрофесійних, 100% це вирішення проблеми
Renesmeе 16• 09 декабря 2023
Ответ дляLudaSHS
Можливо вони просто виконали запрос суспільства, часто кричать в інтернетах що ось в Карпатах відпочивають і нікого не призивають