Чорт і Шо• 09 декабря 2023

Хто більше вводить в оману?

Дивлюсь в дзеркало, наче все ок, подобаюся собі. Глянула на себе в друзів на відео, якесь лице надуте, вся якась не така, короче та яку я бачу в дзеркалі і та яку на телефоні то різні люди.
Результат:
вже голосів: 28
15 (53.57%) Камера телефону
10 (35.71%) Дзеркало
3 (10.71%) Очі
Крем для арбуза• 09 декабря 2023
Всі брешуть

ГугелП@лАмался• 09 декабря 2023
Там де ви собі не подобаєтесь там і омана. З таким переконаннями легше жити.
ШанельКуКу• 09 декабря 2023
Ви ж собі не в кожному дзеркалі подобаєтеся? Наприклад в туалеті дешевого кафе де біле освітлення?
автор Чорт і Шо • 09 декабря 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Ні, мене таке на влаштовує. Не розумію чому так, цілий ранок ходжу сумна через ті відео.
автор Чорт і Шо • 09 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Справа в тому, що коли я при марафеті то я собі у всіх дзеркалах подобаюся, а от при тому самому марафеті на відео взагалі не подобаюся
40каградусная• 09 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Позвоните друзьям и скажите: давайте переснимем, т.к. я там себе не нравлюсь, вы сняли неправильное видео
автор Чорт і Шо • 09 декабря 2023
Ответ для40каградусная
Ви думаєте щось зміниться? Якщо я може дійсно така, але чому тоді собі подобаюся в дзеркалі😼
66сезон666серия• 09 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Тому я давно не фотографуюсь і недозволяю себе знімати. Років 10 точно. Мені навіть в дзеркалі не подобається, а фото і відео то жах
40каградусная• 09 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Это тоже напишите друзьям, настаивайте на этом. Только потом не нойте, что этих друзей у вас больше нет

А Липи Цвітуть• 09 декабря 2023
А у вас не айфон часом? Бо таке враження, що в айфона камера навіть без ніяких фільтрів робить людину гарнішою)
Балаболка• 09 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Наприклад, я собі при білому освітленні подобаюсь, а от при жовтому то жах
автор Чорт і Шо • 09 декабря 2023
Ответ дляА Липи Цвітуть
Та у всіх айфони. Але щось я собі не гарна на них
автор Чорт і Шо • 09 декабря 2023
Ответ для40каградусная
Якусь фігню ви пишете
40каградусная• 09 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Якусь фігню ви пишете
Беру пример с вас
Lyucia2• 09 декабря 2023
Ответ дляА Липи Цвітуть
Я б так не сказала. Мені дочка якось фото прислала, запитую, хто це? Вияволось, що це вона. Але взагалі не схожа, ні трішечки. Все ж таки айфон чи не айфон, а з телефона люди виглядають не завжди вдало. Особливо на селфі.
Пьяная вишня• 09 декабря 2023
Ответ дляЧорт і Шо
В зеркале вы видите так как есть, с маленьким искажением. А на фотках они изменяются, добавляется насыщенность и прочее, даже без фильтров и айфон этим славится, иногда так добавляет насыщенности/цвета предмету, что офигиваешь....
Нужно несколько фоток делать и выбирать лучшее, алгоритмы разное выдают.
Невидимка• 09 декабря 2023
Сравните с другими людьми. Например муж, подруга, мама. Станьте рядрм с ними возле зеркала и смотрите на них в зеркало. И потом снимите их на видео, в движении. Так определите, где больше похоже на реальность
Харчовий тріль• 09 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
В дешевому погано, а в дорогому добре