Мне без сахара• 09 декабря 2023
Порадьте чим пригощати гостей на день народженні
Будуть і діти до 3 років і дорослі
Пекельнi Борошна• 09 декабря 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
А то ви не коза!
Я ще та коза😂 особливо як треба зелень у чоловіка з гаманця пощипати😎
Василина Семеніч• 09 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Будь ласка! А бачили новий рецепт, тіпа модно. Варите мундєрку, злегка придавлюєте, мастите олією і запікаєте 15 хвилин, до скоринки. І з оселедцем. І капусту квашену.
О, то я вже45 років моднічаю. Тіко замість скоринки у нас запітніла пляшечка.
Василина Семеніч• 09 декабря 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
побольшомусекретику• 09 декабря 2023
Дівчата, дякую за миттєвий всплеск позитиву
Потопала в Сільпо
Автор, не ображайтесь - все ж по-доброму.
Головне, щоб тихо було, а решта - фігня
Потопала в Сільпо
Головне, щоб тихо було, а решта - фігня
Ksenia-e9d7• 09 декабря 2023
Ответ дляУкраиночка
Вместе со мной)
Более тупые темы, это какая ваша ЗП и сколько тратите на питание
Как прожить одной на 700/200/2000 грн в неделю? Есть крупы, масло, мешок картошки, лоток яиц, 3 кг мяса, курица, пару кг пельменей и котлет в заморозке
Ksenia-e9d7• 09 декабря 2023
Ответ дляБулку Дай
Або скільки коштує ремонт однокімнатної квартири
Нічого що той ремонт можна зробити за 5 тис доларів, а можна і за 25
Або Что купить сейчас в магазине на обед? Стою в АТБ
КучМала• 09 декабря 2023
Пару закусок, пару салатов, рыба, мясо, нарезка мясная и сырная, картошка, свежие овощи, торт, фрукты.
Мольфарочка• 09 декабря 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
А я поділюся лайфхаком капусти квашеноі ( хоча може і так всі знають)
Ось викласти її та зверху притрусити трішки цукром, додати цибулі і полити олійкою і залишити на хв10.
Цукор робить щось неймовірне - смак капусти якийсь особливий виходить
О так! Треба заквасити!
Ковбой Хагис• 09 декабря 2023
Навіщо взагалі запрошувати на День народження, якщо не знаєте чим пригощати
Мне без сахара
• 09 декабря 2023
Ответ дляСМСница
це у Вас вперше?
Вперше. В сім’ї не прийняті гості, дитина просить
КучМала• 09 декабря 2023
Ответ дляМне без сахара
И сами в гости не ходили?