Цибулька зла• 09 декабря 2023

Чим пригощати на день народженні дорослих 7 осіб і дітей 4?

Нова тема) дівчатка, будь ласка без коз. Бюджет десь 1000 грн. Підкиньте ідей будь ласка 🙏 святкуємо вдома, кафе не пропонуйте, їжу з кафе можна пропонувати розгляну гарні страви
Творческий типаж• 09 декабря 2023
1000 гривен на 11 человек?

Жинси на дитину• 09 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
1000 гривен на 11 человек?
Тот же вопрос?
Закуйовджена життям• 09 декабря 2023
Картоплі з мясом натушити і огірки солоні.
автор Цибулька зла • 09 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
1000 гривен на 11 человек?
Це мало?
автор Цибулька зла • 09 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
1000 гривен на 11 человек?
Скільки має бути? Алкоголь не вживаємо
Закуйовджена життям• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Це мало?
Ні звісно. Це дуже достойно
Купіть всім бубликів і кипяток
Творческий типаж• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Це мало?
Вы в магазины совсем не ходите?
Прибираю щодня• 09 декабря 2023
Бюджет обмежений.
Купіть крильця кілограми 2 і запечіть. Картоплю п´юре чи запекти, чи стушкувати.
Шубу. Нарізка. Налисники можна з творогом, з вишнями замороженими, з маком.
Бутери з шпротами. Салат з крабовими паличками чи олів´є
Закуйовджена життям• 09 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
Вы в магазины совсем не ходите?
Та це трололо

Тюрюнь_Тюнь• 09 декабря 2023
В нас 500 грн вдень на 3 на звичайні страви. А тут 11 людей на 1000. . Ну зоча б ще 1000-1500 треба.
Не робіть ніякого др. Це ж просто позорище вийде
автор Цибулька зла • 09 декабря 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Та це трололо
Скільки має бути щоб не пололо? Якщо нічого запропонувати нащо заходите?
Морковку дай• 09 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
1000 гривен на 11 человек?
И даже еду из кафе можно предлагать
автор Цибулька зла • 09 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Бюджет обмежений.
Дякую
Закуйовджена життям• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Я вам запропонувала купити всім бубликів. Але якщо любите більше сухарі, то обирайте на свій смак, можливо з родзинками?
Прибираю щодня• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
В якому ви місті? Може у вас дешева піцерія. Замовте 3 великі піци.
Самі можете також піцу спекти, сосиски в тісті. Це те що діти люблять і їдять
Морковку дай• 09 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Бюджет обмежений.
По жмене. На 11 человек.
Коко Шанель• 09 декабря 2023
Вареники і борщ , ще може на літр самогону вистачить
автор Цибулька зла • 09 декабря 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ну я також думала як вище пропонують пюрешку, картопля недорога. Може салати які і торт, це так погано?
Морковку дай• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Даа, и на торт тоже хватит))

Прибираю щодня• 09 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Доречі вареники з капустою і картоплею теж можна. Зараз модно таке на стіл ставити. Може є з села продукти в морозилці, то холодець зварити
Прагматик флегма• 09 декабря 2023
Вибачте але за тисячу гривень що ви можете запропонувати?
Сет ролів?
Чи п´ять штук піца?
Ваші гості цим наїдяться?
Всім вистачить?
Жинси на дитину• 09 декабря 2023
Запечь набор мяса, окорока, крылышки, кусочки как на шашлыки свинину, картоха по селянски,пюре, скумрия запечь,торт печеночный,шуба, оливье,крабовый,свежие овочі,соления огурец помидор грибы, капуста, корейская морковка, отбивные по французьки,жареный хек, яйца фаршированые, бутрики со шпротами,с красной рыбой,сыр колбаса балыка нарезка,оливки маслины, фрукты, торт,сок,кола,фанта,спрайт,вино,водка.
Рыба фаршированая.конфеты.
ПАЦАНКА О• 09 декабря 2023
Купите мяса 3 килограмма (свинина пополам с говядиной) накрутите котлет, картошка, пару простых салатов. Сделайте торт.
Коко Шанель• 09 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Це насправді вихід з ситуації і дуже колоритно.
Творческий типаж• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Люди заходять,бо у Вас в старпості не написано ,,Хочу святковий стіл на 11 чоловік за 1000 гривень,,.
Счастье_же_вот_оно• 09 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Піца з Фори 120 грн. На 11 взяти 4 штуки можна і по банану. Сухарики з маком на десерт. Розколотити варення з окропом. Студент паті.
Счастье_же_вот_оно• 09 декабря 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Торт вафельний зі сгущним молоком.
ОливьЕЖечка• 09 декабря 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Как вам не стыдно(( человек создал тему для советов, а не для насмешек!!! Противно просто читать ваши предложения!!!!
автор Цибулька зла • 09 декабря 2023
Ответ дляТворческий типаж
То напишіть за скільки можна зробити стіл. Я пишу, що я не ходжу по гостям, вперше роблю таке. Я не знаю чим пригощають людей
Ксерокопия ночи• 09 декабря 2023
Навіщо звати гостей на день народження,коли бюджет дуже і дуже скромний?
Якщо Ви хочете просто зустрітися з людьми, то не робіть прив’язку до свята, коли люди йдуть із подарунками,а просто позвіть без приводу,тоді і картопля в мундирі з оселедцем нормально буде.
Зараз 1000 гривень на 11 людей-це сміх і годі,хіба що Ви з села,де є м´ясо своє