Цибулька зла• 09 декабря 2023

Чим пригощати на день народженні дорослих 7 осіб і дітей 4?

Нова тема) дівчатка, будь ласка без коз. Бюджет десь 1000 грн. Підкиньте ідей будь ласка 🙏 святкуємо вдома, кафе не пропонуйте, їжу з кафе можна пропонувати розгляну гарні страви
ПАЦАНКА О• 09 декабря 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Торт вафельний зі сгущним молоком.
Не обязательно. Вполне можно сделать Наполеон или медовик.

автор Цибулька зла • 09 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Навіщо звати гостей на день народження,коли бюджет дуже і дуже скромний?
Якщо Ви хочете просто зустрітися з людьми, то не робіть прив’язку до свята, коли люди йдуть із подарунками,а просто позвіть без приводу,тоді і картопля в мундирі з оселедцем нормально буде.
Зараз 1000 гривень на 11 людей-це сміх і годі,хіба що Ви з села,де є м´ясо своє
Скільки варто виділити тоді? 2 тисячі чи більше?
Наша взяла• 09 декабря 2023
Ну на такий бюджет я би влаштувала українське свято)
Наліпила би різних вареників з капустою, картоплею, лівером, м´ясом, вишнею, якщо є заморожена часом, подала із сметаною чи зажаркою, як любите, можна ще голубців зробити, квашена капуста/огірки/помідори якщо є, салат з буряка, може канапе з салом чи оселедце, щось таке, смачно, дешево. На десерт млинці з яблуком чи маком.
ОливьЕЖечка• 09 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
А навіщо писати про те, про що не питали? Хіба що ви з села, де немає ніякого такту та виховання!!!
Ксерокопия ночи• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Я не знаю, що у Вашому розумінні ’святковий стіл’. Для мене і 2 тисячі на скількох людей-це реально скромно.
Творческий типаж• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
То напишіть за скільки можна зробити стіл. Я пишу, що я не ходжу по гостям, вперше роблю таке. Я не знаю чим пригощають людей
У Вас не стояв такий запит одразу. Тільки упаковка майонезу на салат 70 гривень, це найменше. Як мінімум 3000, це дуже скромно.
Коко Шанель• 09 декабря 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Как вам не стыдно(( человек создал тему для советов, а не для насмешек!!! Противно просто читать ваши предложения!!!!
Запрошувати 11 людей в гості це хіба не насмішка? на пустий стіл.
Ms. При теле• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Ну я також думала як вище пропонують пюрешку, картопля недорога. Може салати які і торт, це так погано?
Ну торт разве шо вафельный сгущенкой намазать
Коко Шанель• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Для чого ви їх скликаєте?

Коко Шанель• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
-+500 грн. на особу
Ксерокопия ночи• 09 декабря 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви самі зрозуміли,що написали?))
Такт і виховання ніяк з селом чи з містом не пов´язані, це по-перше
Це форум, я не у Вас вдома,щоб запитувати,що мені писати. Це по-друге
По-третє, Ви де побачили неповагу? Неповагу бачу я від Вас,яка переходить на особистості і від автора,яка скликає людей на порожній стіл.
Счастье_же_вот_оно• 09 декабря 2023
Ответ дляЦибулька зла
Якщо серьезно, то картопля і багато цибулі і подчеревок зажарити і зверху викласти. Огірки солоні, помідори, квашена капуста. Оселедець. Салат з буряка, чорносливу і грецьких горіхів. Відбивні з індейки. Томатний сік. На десерт пиріг чи торт зробити. Шарлотку, наприклад.
Закуйовджена життям• 09 декабря 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Мені на вашу думку чхати
Гидко читати вас, бо ви не можете ідентифікувати троля і пишете дурню
ОливьЕЖечка• 09 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Так то вас не має стосуватися, пустий чи ні!!! Людина питає Поради, а не вашої Думки!!! І висміювати таким чином статки людей, как мінімум не красиво!!! Тим більше за тих умов, в яких живемо!!! І так, я розумію людину, може в неї немає більше, але вона теж людина, і хоче влаштувати свято з близькими!!! Має на то право, захотіла порадитись, може щось знайде для себе. І теж має на це право!!!
ОливьЕЖечка• 09 декабря 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Ви самі зрозуміли,що написали?))
Так, я зрозуміла!!! Але тут пораду питали, а не вашу думку!!! То ви не розумієте що пишете!!!
Коко Шанель• 09 декабря 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
А чому вас має стосуватися моя думка?
Це позор, а не свято!
Пффф 100%• 09 декабря 2023
У вас картопля і консервація є? Компот в банках? Якщо ні то взагалі дуже важко вкластися в таку суму...
Рассказница• 09 декабря 2023
Зробіть казан плова, вареники з картоплею і грибами, куряча печінка обжарена і в соусі з вишень, курячі крильця в вершково-часниковому соусі (по типу шкмерулі), картопляне пюре з зеленню та шматочками бекону обжареного, квашена капуста, морква по-корейські, замаринувать шампіньйонів. На десерт желе (зробити різнокольоровими смугами і зверху прикрасити вершками аерозольними)
Пффф 100%• 09 декабря 2023
Якщо є картопля, компот і якісь огірки / помідори мариновані: 3 кг м´яса на шашлик (~660 грн), 1 кг філе куриного (~170 грн) порізати його мілко, додати мілко порізану цибулю, шт 3-4 яйця (~25 грн), пару столових ложок борошна і десь ложки три столові повні майонезу, гарно перемішати і викладаючи ложкою на сковорідку піджарити такі як відбивні, або не заморочуватися і зробити з нього відбивні. Або ж на ці кошти купити фаршу грам 600 і бублики + майонез, кетчуп і в духовку. + Капустинку пекінку і кукурудзу (~60 грн). На солодке хоч би печива якогось смачного... Краще б звичайно тортик, але що з печивом що з тортиком вийде трішки більше тисячі...