Дивлюсь 9 випуск, екопарк Фельдмана, Херсон... Сердце на шматки, раши з її виродками не має існувати
e-l-e-n-a-10• 09 декабря 2023
Я до екопарку навіть боюся їхати, не витримаю. І дуже багато спогадів, і Джарилгач, і..... Неможливо, що це все можливо.
Anastasiya-f052• 09 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
2023 рік перестав існувати цивілізований світ
Раніше, набагато раніше
арина-ветерок• 09 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
❗️Канцлер Шольц звинуватив Росію у руйнуванні безпеки в Європі, - виступ на партійному з´їзді
💬 «Росія вторглася до України. Жахливий напад на громадянок та громадян України. Жахливий напад з боку країни, яка має і так найбільшу територію в Європі, з боку ядерної держави на другу за площею державу Європи. І в безпосередній близькості до нас.
Цим нападом Росія скасувала всі угоди останніх десятиліть про мир та безпеку в Європі, коли країни
домовились не змінювати європейські кордони за допомогою насильства.
Ми не хочемо жити у світі, де велика країна домінує і визначає, що відбувається у маленькій країні по сусідству, керує там, зокрема, внутрішньою політикою. Ми не хочемо, щоб маленькі країни боялися великих. Це і є мир та безпека в Європі».
Espresso_caffe• 09 декабря 2023
Ответ дляарина-ветерок
плачу
Ответ дляарина-ветерок
Шольц наконец то нашёл свои яйца
svetlapanna• 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
У мене взагалі відчуття, що це початок кінця світу, так, як було, уже не буде, цивілізований світ безсилий зупинити зло.
Цивілізований світ зупинить зло- достатньо йоб..ти один раз потужною зброєю по москві. центру прийнтяття рішень. Просто зробити з максковії другий Маріуполь, щоб вони так же голодували і вмирали на вулицях . як маріупольці.
Я жорстока? Так. На московії зараз знімають фільми, вони не відчувають санкцій, готуються до Нового року. борються з нацизмом і бандерівцями через інтернет і зловтішаються тим, як гинуть діти України.
Ответ дляsvetlapanna
Але ж не й...ть, імпотенти ссикливі.
e-l-e-n-a-10• 09 декабря 2023
Ответ дляnata.ant
Чому,його відновлюють,навіть парад хрезениам ось робили восени.
Я бачила тільки фото розстріляних кліток, цього досить.
Довго не наважувалась поїхати на Північну Салтівку-довелось, ридала на лавочці під цими під´їздами.
Це занадто.
Ответ дляsvetlapanna
Навіть простіше все
svetlapanna• 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Але ж не й...ть, імпотенти ссикливі.
Ну да.. вони тільки озабочені сильно.. з який бік хз
Anastasiya-f052• 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Такі самі відчуття. Відчуття невідворотності апокаліпсису і розпач.
Anastasiya-f052• 09 декабря 2023
Ответ дляnezhinka
Іноді здається що справа не втому що не можуть зупинити кінець, а в тому що не хочуть. Принаймні світові лідери.
Адже можна ж було б на це спрямувати гроші, ШІ і зусилля, а не на війни і космос. Знаю що цього не буде, нажаль.
Anastasiya-f052• 09 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Дуже хотілось би, але ж ніхто цього не робить
svetlapanna• 09 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Бо боягузи звичайні .ось і все.. трусяться за те уйло ..бо ядерка в нього.. скотиняки і мерзоти всі вони
Ответ дляe-l-e-n-a-10
Це занадто.
А я навпаки,радію що все оживає, відновлюється.,навіть не зважаючи на весь жах що там був