Шопингмонстр• 09 декабря 2023

Ви б подарували такий набір дівчинці 3х років?

Хочу подарувати донечці такий набір . Вона любить брати мою косметику, імітує що фарбує нігті.
Мені буде сподобався такий варіант, але чоловік кричить, що ще дуже рано.
Але я точно знаю, що їй цей подарунок сподобався б . Бо всі варіанти іграшок вже є
Марфа Українівна• 09 декабря 2023
Так. Я купляла))
Кубик Рубика• 09 декабря 2023
Якщо дитина таке любить, то подарувала б. Головне аби склад нормальний був і легко все змивалося
Закусенец• 09 декабря 2023
Так, я своїй на Новий рік подібний набір буду дарувати. Їй 3,5 роки.
Зрозуміло, що ’фарбуватись’ вона буде під моїм наглядом)
Ананомчикус• 09 декабря 2023
У меня муж сам такое покупает девочкам. У нас двойняшки, очень любят все эти макияжные примочки)
Просто Коза Я• 09 декабря 2023
А почему нет? Купила б, если дитё в теме
Черговий по кухні• 09 декабря 2023
Донька моя не цікавилась, а от племінницям купувала. Це ж для дітей .
Пьяная вишня• 09 декабря 2023
Конечно подойдёт. Только маловат. Я дочке чемоданчик дарила там был набор помад, блесков, два набора теней. И всё с коронами, бабочками... красотень
ВерСаСе• 09 декабря 2023
В моєї племінниці з 3- 4 років була купа всілякої косметики дитячої ))) вона обожнює гратися , фарбувати нігті ,губи , всякі фарби для волосся , ( не дуже на них розуміюсь, бо в мене 2 хлопця))) дарую їй щось таке, модниця ... дуже їй подобається ))
Ранковий базар• 09 декабря 2023
Готовьтесь у нас и папа был накрашен
И называли мы его Андриана, старшая хвосты ему делала, а меньшая боевой раскрас
Пишу_граммотно!• 09 декабря 2023
качество норм.. алергії не було.
Фісташкова кава• 09 декабря 2023
Звичайно б купила якби дитина цікавилася цим. А він що думає ще для дітей від років 7? Скажіть йому що для такого віку вже є інша дитяча косметика
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 09 декабря 2023
Так, тільки хорошої якості.
Ананомчикус• 09 декабря 2023
Ответ дляФісташкова кава
Наверное от 18 лет ))))
Оно само купилось• 09 декабря 2023
А в скільки не рано, на його думку? В 13? То поясніть йому, що тоді вже справжню купуватиме.
Фісташкова кава• 09 декабря 2023
Я своїм похресницям купила ось на новий рік вже настоящу туш і блиск для губ, бачу вони вже підфарбовуються на свята (їм 13-14 років), підфарбовують ресниці та губки з років 10, батьки дозволяють їм це подобається, чому б не придбати такий подарунок).
Це не те що ми ходили в їхньому віці і взагалі фарбуватися це було табу, особливо в школу... Зараз дивлюся дівчата вже в такому віці і в школу ходять з нафарбованим обличчям, косима і нарощеними нігтями... Час змінюється і зараз це норма
Фісташкова кава• 09 декабря 2023
Просто ви краще знаєте свою дитину, щоб вона зрозуміла для чого це, а не розмалювала вам тією косметикою всі стіни , дивани і все куди дістане ))). Всі дітки різні, хтось розуміє це вже і в 3 роки, а хтось і 5-8 може таке вчудити ))
Фісташкова кава• 09 декабря 2023
У мого сина є такий друг що йому 14, а за ним ще іноді дивитися потрібно... Якось на дні народження у сина (другу було тоді років 11-12) порозмотував і понадкушував всі цукерки... Шукав які він любить, а які ні... Бо цукерки були з різними видами фруктів або горіхів всередині .. і як виявилося багато яких він не любить...
автор Шопингмонстр • 09 декабря 2023
Ответ дляКубик Рубика
Змивається водою, написано що все безпечно
автор Шопингмонстр • 09 декабря 2023
Ответ дляЗакусенец
Дякую за відповідь )
автор Шопингмонстр • 09 декабря 2023
Ответ дляПросто Коза Я
Чоловік каже: « щоб в перший клас нафарбованою йшла?»
Типу, що ще рано їй косметику.
автор Шопингмонстр • 09 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
Ну я і хотіла невеликий)
автор Шопингмонстр • 09 декабря 2023
Ответ дляПишу_граммотно!
качество норм.. алергії не було.
Ви такий брали ?
автор Шопингмонстр • 09 декабря 2023
Ответ дляРанковий базар
Готовьтесь у нас и папа был накрашен
😅😅😅
Анонім Перший• 09 декабря 2023
Нащо оце ’буду сподобався’????
Пишу_граммотно!• 09 декабря 2023
Ответ дляШопингмонстр
Ви такий брали ?
да. але на 7 років
СкокоМнеДадите• 09 декабря 2023
Любить брати, то це просто цікавість. Я теж любила брати мамині туфлі на каблах і ходити в них, але ж мені точно ніхто б їх не купив в три рочки.
Я б не подарувала своїй дитині на 3 роки, пізніше трохи, так.
Советничаю тут• 09 декабря 2023
Ні. Яка косметика в 3 роки. З 6ти і дуже вибірково я своїй почала купояти
Все буде Україна• 09 декабря 2023
Ребенок в 3 не сможет с этим именно играть. Ну игрушки раскрасит, себя. И надоест. И да, согласна с мужем, что не нужно приучать к косметике, что это норма в этом возрасте а то точно в 1 класс накрасится) Я, кстати, в 10 классе дежурила по школе и видела 1-классницу с довольно умело накрашенными тушью и тенями синего цвета глазами. Спросила, что за девочка, мне сказали, что из семьи алкоголиков. То есть ребенок собирался в школу сам... Жаль даже ее стало, хорошенькая девочка была.
Кубик Рубика• 09 декабря 2023
Ответ дляШопингмонстр
Типу, що ще рано їй косметику.
Та ну, за такою логікою і в дитячі машинки не можна саджати, а то раптом і 7 років сама за руль полізе
Чарівне зіллячко• 09 декабря 2023
Ответ дляШопингмонстр
Типу, що ще рано їй косметику.
В нього якісь комплекси власні