Роза в вазі• 09 декабря 2023

Віскі Dewars підробка?

Купила в Сільпо по акції 0.7 л, звичайний Вайт лейбл. Вдома поглянула на стару пляшку і там є різниця. На новій немає спеціального номеру, який засвідчує, що віскі оригінальний....Це підробка може бути чи змінили етикетку?
ЯблокоРаздора• 09 декабря 2023
Подделку не будут продавать в такой большой сети, все закупки официальные. Как раз на днях общалась на эту тему с сомелье.
автор Роза в вазі • 09 декабря 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Дякую, але цікаво чому не така етикетка?І знижка велика дуже. Хоча там на всі віскі знижки. Але як ще перевірити...
Папобус• 10 декабря 2023
Dewars = Baccardi group = спонсори тероризму
автор Роза в вазі • 10 декабря 2023
Ответ дляПапобус
Я цього не знала. Подивилась список спонсорів, так там же величезний список!І дуже відомі, популярні бренди, які у нас купують і будуть купувати. Якщо держава визнала ті бренди, то нехай заборонять і закриють їх в Україні, чому продовжують продавати?Бо робочі місця люди втратять?