Редисочка• 10 декабря 2023
Хочу взять тур в Европу на 2-4 дня на Новый Год, выезд со Львова! Кто со мной?
Цена вопроса 140-180 евро.
Не хочу встречать НГ одна. Кто со мной?
Девушка 25-40 лет.
Не хочу встречать НГ одна. Кто со мной?
Девушка 25-40 лет.
Джавеліна• 10 декабря 2023
Автобусный? Не боитесь, что это очень утомительно, а зимой еще и холодно?
Organic• 10 декабря 2023
Ответ дляДжавеліна
так там полный автобус людей будет. вы же про автобусный?
Love_Love_Love_• 10 декабря 2023
Ответ дляДжавеліна
Якщо кудись не далеко, то абсолютно нормально, наприклад, із ночівлею в Кракові
Швидкоруч• 10 декабря 2023
Ответ дляДжавеліна
Летом в Турцию ездили,все норм
В Европу ближе.
АяВсёЗнаю• 10 декабря 2023
Клас, вже є плани на НР, але бажаю знайти чудову компанію і весело провести час. Автобусний тур не так вже і страшно як тут пишуть. Їздила в Румунію з Адріатік тревел- і компанія в автобусі супер і гід класна і дуже ввічлива і готель класний як за такі гроші.
Кастрюлька• 10 декабря 2023
Дівчата, а хтось фліксбасом їздив в Європу з України. Я їздила між ЄС країнами і завжди з цим фліксбасом потрапляла в халепи…цікаво який в кого досвід з українськими водіями
Примарочка• 10 декабря 2023
Крута ідея, але думаю, що дати не правильно підібрали. На НР там вже все прибрано і немає ніяких святкових локацій, ярмарок. Але якщо просто провітритись з веселою компанією, то чому б ні? Та й дивлячись яка країна
Некомильфо• 10 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
Їздила,по території Європи питань не було-і туалет працював,і вай фай.В Угорщині зробили пересадку-вже були наші водії,відразу попередили що туалет працювати не буде і вай фай потягне лише повідомлення відправити,а ні новини читати чи кіно дивитись.Температура в салоні була не комфортна.ну і загублена валіза -компанія просто прийняла заернення і все,надіслали лист що ніхто до них не звертався що взяв чужу валізу.потім валіза знайшлась-але знайшли саме люди які переплутали.вони також звертались у службу підтримки і отримували відповідь що ніхто не звертався з проблемою.
Тому…досвід не дуже вийшов
До цього було все норм
Водії просто різні бувають,це має значення в дорозі
Тому…досвід не дуже вийшов
До цього було все норм
Карусель-весель• 10 декабря 2023
Ответ дляКастрюлька
Я їзду дуже багато з ними. Так, часто бувають халепи. Останній раз 8 годин на кордоні з Польщею і 2 з них це 100% вина водіїв. З кожного боку дозволили по +- 1 годині пити каву, ходити з стаціонарний туалет, курити і всіх чекали. Всі запізнились на наступний рейс. Ще раз у них зламався автобус і я в місті стиковки чекала 12 годин. Таким чином була більше 2 діб у дорозі без сну. Єдине, що подобаються ціни ( я дешеві квитки, як правило, купую) і наявність туалету. За 3000-4000 грн.більше з ними не їзджу. Вони того не варті
Редисочка
• 10 декабря 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Спасибо за рекомендацию
Редисочка
• 10 декабря 2023
Ответ дляКонтрольница
Извините, а Вы мальчик или девочка?
🤣🤣🤣 из контекста ’не хочу одна встречать НГ’, мальчик
Редисочка
• 10 декабря 2023
Ответ дляПримарочка
Спасибо, просто выгулять себя
Редисочка
• 10 декабря 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Куда хотите? Тоже есть такая мечта. Но я из Киева,мне 34
Я в Харькове, давайте поедем. Мне 32
Редисочка
• 10 декабря 2023
Ответ дляКарусель-весель
А с кем Вы обычно ездите? Цены дешевые...
Карусель-весель• 10 декабря 2023
Ответ дляРедисочка
Є спеціальні перевізники в аеропорт Варшава чи Кишенів. Мерседес зі шкіряними сидіннями і можна поспати, бо відкладається сидіння майже горизонтально. Але ціна 3000-4000 грн.в одну сторону. Якщо хочу економити, то Фліксбас. Але я часто їзжу. З початку війни була в Україні разів 7 туди і назад. А це мінімум 200-300 євро в одну сторону. Я зараз на 2 країни живу
Невловимий Джо• 10 декабря 2023
Ответ дляРедисочка
Я в Харькове, давайте поедем. Мне 32
Ого, вам же ещё до Львова добираться на поезде, и чтобы состыковать выезд со Львова. Я тоже хотела с сыном поехать на Рождество, посмотрела у них у всех выезд со Львова в 7-7.30 утра, подходит только поезд Киев-Чоп, на него билетов нету. Из за того, что так не удобно добираться, не поедем никуда. Ещё считайте по 20-30 евр на каждую экскурсию+ обеды-ужины. Всё это будет дороже, чем сама путевка.
Редисочка
• 10 декабря 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Спасибо. Во Львове есть у кого переночевать
Невловимий Джо• 10 декабря 2023
Ответ дляРедисочка
А, ну тогда вам проще)