Радостина• 10 декабря 2023

Чим відмиваєте осад?

Чим відмити осад від води в душовій кабіні і на плитці. Порадьте дієвий засіб будь ласка.
Соня-сонятко• 10 декабря 2023
Если много и давний, то уксусом. Если так периодически мыть, то Сано антикальк
А у нас макарошки• 10 декабря 2023
Sano
Україна наше все• 10 декабря 2023
Наша помощница просит обычный уксус покупать и отмывает им идеально
автор Радостина • 10 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Просто оцтом? Чи щось добавляє?
Україна наше все• 10 декабря 2023
Ответ дляРадостина
Просто оцтом? Чи щось добавляє?
Взагалі я купую усі засоби Фрош, там є і оцет в тому числі із запахом малини. Але вона каже, що чистий найдешевший оцет самий ефективний засіб, без чогось ще. Лише запах недолік, але у нас ванна із вікном, то вивітрюється швидко
Ашолюдискажуть• 10 декабря 2023
Ответ дляРадостина
Просто оцтом? Чи щось добавляє?
Оцет, ще оцтова кислота але потрібно бути уважним
Ашолюдискажуть• 10 декабря 2023
Ответ дляРадостина
Просто оцтом? Чи щось добавляє?
Lysoform i Sano чудові засоби.
Трусиковед• 10 декабря 2023
Вапно розчиняється кислотою, а жир та органіка- лугом. Просто читайте склад і концентрацію, ціна не має значення
Невловимий Джо• 10 декабря 2023
Ответ дляУкраїна наше все
оно долго воняет потом
Цветов Мне срочно• 10 декабря 2023
ChanteClair
Зроблено у 80-х• 10 декабря 2023
Ответ дляАшолюдискажуть
Чому уважним? Можна перетримати?
Ашолюдискажуть• 10 декабря 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Чому уважним? Можна перетримати?
Оцтова кислота дуже агресивна і на руки обережно
Санта Барбара• 10 декабря 2023
50г. лимонної кислоти, 500мл.води, 1-2столових ложки засобу для миття посуду(типу Фейрі). Налити в бутилку зі спреєм і використовувати, замінить будь яку найдорожчу хімію) я так мамі душову кабіну реанімувала від застарілого вапняного нальоту.
Та никада в жизни• 10 декабря 2023
Магазинные средства не отмывают? Я обычными пользуюсь Сиф, Доместос.
Україна наше все• 10 декабря 2023
Ответ дляНевловимий Джо
оно долго воняет потом
Поэтому и уточнила про окно