ЭтаваНиМожетБыть• 10 декабря 2023

Может ли мой муж уволиться если я пойду служить?

У нас есть ребенок до 18 лет. Но мой муж не его отец.
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Цікаво выходить, як штаны протирать державні, дідівщини влаштовувати, квартири отримавати, в 45 на пенсію, та інші плюшки у мирний час, то військовий, а як свою справу робити, виконувати прямі обов´язки, то за чужу дитину і жінку ховатися. А хто за нього служитиме, той хто зовсім іншу професію обирав і після 3 місяців абиякого навчання на війну відправлений був? Кожен військовий країни, включаючи працівників військоматів мають бути на передовій, і без жодних варіантів про дітей, інвалідності рідних..., бо то був їх вибір, це їх прямий і першочерговим обов´язок!
І скільки ж квартир отримали військові? Гарнізони з Криму жили в общагах, в службовому житлі. В нашій бригаді із 2000+ військовослужбовців дали житло 100 родинам за останні роки, і то, більшість житла соужбове, тобто люди на нього не мають право. А так військові отримували копійки, купляли самі собі одяг, взуття, це до введення нової форми. Ага, не робота, а мрія, ідіть і ви на такі супер блага, збагатитесь.

автор ЭтаваНиМожетБыть • 10 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Вы згодні підставити себе і свою дитини заради яєць? І ця пародія на чоловіка також? Ваша дитина йому буде непотрібна, раптом щось трапитися з вами, він знайде іншу для задоволення, а дитина до 18 років якось ще при ньому буде, щоб прикривати його зад, а потім... Чим ви думаєте?
Удалено администрацией...
ХаДиДиШь• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ну вообще-то я туда и собираюсь). Это логично)
Ну так замечательно. Ребенка родному папе и воюйте оба с мужем.
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
В нас половина містечка і він і вона військовослужбовці. Ніхто не звільняється .
То не хочуть, правова норма є.
Сегодня не целуюсь• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Удалено администрацией...
С такими військовими, як ваш чоловік і ви, ваша дитина також піде мамкіного йо... ра прикривати
Ответ дляХаДиДиШь
Это не вы будете решать
Вероятненько• 10 декабря 2023
.Автора у вашого сина є рідний батько, то він може про нього піклуватися. А військові повинні воювати, на те вони і військові.

Ответ дляВероятненько
Вы юрист?
Анти-анонім• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Что-то мне подсказывает, что рассчитываете вы остаться где-то подальше от 0 и при этом вытащить того, кто там должен быть по всем правилам и законам
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляАнти-анонім
Удалено администрацией...
Бабка-ежика• 10 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
То не хочуть, правова норма є.
+100
Якщо в містечку (ще й більш-менш спокійному) практично немає де заробити, окрім служби, то звісно обидва будуть служити)
ХаДиДиШь• 10 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
С моим ребенком в садике была девочка с папой военным. Вч оплачивала им аренду квартиры в Киеве, потом получили от государства квартиру в новострое.
Ответ дляАнти-анонім
Удалено администрацией...
Сегодня не целуюсь• 10 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Щодо Криму не знаю, зараз і не дізнаєшся тієї правди, бо більшість стали зрадниками і зараз активно на рашу працюють.
Планшетница• 10 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
То не хочуть, правова норма є.
Які норми? Вони контрактники, перед тим, підписали контракт. А зараз у війну вже не можна?
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Її чоловік зараз воює, а вы його ще поливаєте помиями. Постидались би.
Анти-анонім• 10 декабря 2023
Ответ дляЛамборджини
Удалено администрацией...
Спасибо вам, дамы. Покажу тему своему мужу. Чтобы он понимал - что о военных думают простые люди, которых они защищают. Чтобы он чётко понимал отношение общества)
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Це повезло, що в Києві удується житло, в нашому місті не будується, то житло ніхто не дає, за зйом частину грошей відшкодовують.

ХаДиДиШь• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Это не вы будете решать
Никто не отпустит вашего мужа для воспитания неродного ребенка, у которого есть мама и папа, обязанные это делать. Он может и соседских захочет повоспитывать?
Бабка-ежика• 10 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Саме так, наш родич-військовий тому й залишився там, бо ’а як же квартира, я ж в черзі стою...’
Ответ дляХаДиДиШь
Ещё раз: вы юрист?
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Др чого тут зрадники в Криму? Військові, що вийшли із Криму, їх же десь розміщували, наврядчи давали житло.
Анти-анонім• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Удалено администрацией...
Пока только вы исходите тут ,,на говно,,
Барабан для дорослих• 10 декабря 2023
Ответ дляБабка-ежика
Удалено администрацией...
Бабка-ежика• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ещё раз: вы юрист?
Всі ми юристи))
ХаДиДиШь• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ещё раз: вы юрист?
Да, юрист. Он может пытаться - подавать рапорт, его будут футболить месяцами и вполне аргументированно откажут. С кем ребенок будет вам все равно?
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляПланшетница
До чого тут це? Є норма, що дитина не може бути без одного із батьків, хоча зручно віддавати їх в сиротинці, бо батьки ж військові, їм гроші платили, на сім´ї вони не заслуговують, бо робота в них такая.
Борець за гаманець• 10 декабря 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
зачем? мнение трех манек это мнение общества??
Ламборджини• 10 декабря 2023
Ответ дляАнти-анонім
Удалено администрацией...