Всміхайлик• 10 декабря 2023

Яке чоловіче ім´я однаково пишеться в українській і англійскій транскрипції

Яке чоловіче ім´я однаково пишеться в українській і англійскій транскрипції?
Підкажіть варіанти,будь ласка.
автор Всміхайлик • 10 декабря 2023
Ответ дляФедорино Горе
Яким чином, якщо ви в Англії чи де ви там відразу запишете його як Іван? Ніхто вас не примусить записати його Джон.
Це і інших імені стосується. Якщо ви назвете сина David, то в українських документах він буде Давід. Але треба буде при оформленні звернути увагу на цей момент, щоб помилково не записали Давид.
Обираємо ім´я,яке саме поширене в англомовних країнах також.Думаю,що так дитині буде зручніше.
Голубка миру• 10 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Oleksandr
Назовите Александр .
Моя сестра записала малую Анна ,работницы ЗАГСа куксили нос , положено Ганна?
Кому положено ? Хочу имя ребенку международного образца ,а Дженифер ,Хлоя могу назвать ? Самира или Фатима могу? Да ! Ну ,значит и Анна могу !
Не виправдовуюсь• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Бо він народився в Україні і громадянин України
А у вас хто?ну назвiть Джоном та не парьтесь
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Ми не в Україні і дитина буде мати два громадянства(чи вибір громадянства,як мінімум)
У меня племянник что в Украине Тарас , что в германии получил гражданство и у него имя Taras
И это его отец немец выбрал. Говорит красиво звучит в любой стране.
Ноунэйм• 10 декабря 2023
Ответ дляМайор Медуза
Так по правилам украинской транслитерации как раз они делают правильно. В этом и проблема
Где именно? Й э то j на английском. И г это g, а не h.
english book• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Саме так.Знаємо вже,що це за клопіт(
Можна. Якщо є попередніх документах ім´я записано інакше. На сайті ДМСУ це написано, і чоловік цим скористався. Бо сертифікати і посвідчення були виписані давно, і за іншою транслітерацією.

На письмове прохання заявника внесення прізвища та імені особи, на ім´я якої оформлюється паспорт для виїзду за кордон, латинськими літерами може бути виконано відповідно до його написання у раніше виданих документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, оформлених компетентними органами України, або документах, що підтверджують факт народження, зміни імені (у тому числі у разі укладення або розірвання шлюбу), виданих компетентними органами іноземної держави та легалізованих в установленому порядку.
автор Всміхайлик • 10 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Так,в Англії і Америці-Джон,в Україні-Іван.
Ми хочемо обрати ім´я,яке звучить і пишеться однаково.
english book• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Він буде спочатку John,а потім вже Іваном)
Ну то він і в українських документах буде John.
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Ответ дляНоунэйм
В Украине и уже давным давно.
Не виправдовуюсь• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Такого мабуть не знайдете. Хiба що Давид саме таке пiдходяще та Денiс
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Ответ дляНоунэйм
В Украине не транслитерируют на английский.
А в латинские буквы.
Ноунэйм• 10 декабря 2023
Ответ дляМайор Медуза
А в латинские буквы.
Так английский - это и есть латиница, или вы не в курсе?
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Джон в Украине отдельное имя.
Называйте Джон
Экспертиза• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Pablo-Pavlo(Павло)
Пабло Порошенко
Сладкая наркота
Не виправдовуюсь• 10 декабря 2023
Ответ дляНоунэйм
Наверное имелось в виду, что латиница - не равно именно английский? Вот в Польше тоже латиница допустим ну и плюс несколько букв польских чисто.
Куколка-мяуколка• 10 декабря 2023
Adam
автор Всміхайлик • 10 декабря 2023
Ответ дляenglish book

Так,можна,якщо докласти зусиль,але можна одразу обрати ім´я,яке буде звучати і писатися однаково.
Поки що два варіанта наче порадили:
Arthur- Артур і Victor-Віктор
Дякую порадницям!
Не виправдовуюсь• 10 декабря 2023
Ответ дляНоунэйм
Нам фамилию на Г тоже написали с Н в загране
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Ответ дляНоунэйм
И немецкий и польский и итальянский и ещё множество языков.
Только есть латинские буквы и по ним правила транслитерации в латинские буквы, а не английский язык.
Не виправдовуюсь• 10 декабря 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Adam
О, точно
Не виправдовуюсь• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Поки що два варіанта наче порадили:
Arthur- Артур і Victor-Віктор
Дякую порадницям!
Денiс ще, Давiд та Адам
автор Всміхайлик • 10 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Вже з´ясували,що ні(
Буква i/y в обох іменах змінюється.
Не виправдовуюсь• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Вже з´ясували,що ні(
Буква i/y в обох іменах змінюється.
Так тодi Артур з вашого прикладу теж не дуже, бо т -th
Федорино Горе• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Марк безпроблемне. В обох країнах будуть правильно вимовляти і писати.
Экспертиза• 10 декабря 2023
Марк
Алекс
Панас
Тарас
автор Всміхайлик • 10 декабря 2023
Ответ дляЭкспертиза
Пабло Порошенко
Сладкая наркота
Petro ( Петро) -Peter
Ноунэйм• 10 декабря 2023
Ответ дляМайор Медуза
Английский использует латиницу. J это джей или йот, а не i, которая либо и, либо ай.
автор Всміхайлик • 10 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Залишився один Віктор)
Экспертиза• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Petro ( Петро) -Peter
Пэдро Порошенко тоже ничё так
автор Всміхайлик • 10 декабря 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
Денiс ще, Давiд та Адам
Адам можливо.
Але воно мені не дуже українське)