Пузата Хата• 10 декабря 2023

В якому місті України ви б ніколи не купили квартиру?

Яке місто особисто вам не зайшло.Мені не сподобався Ужгород ,хоч всі прямо пищать від нього
Жена миллионера• 10 декабря 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А в западной польский, венгерский, румынский в почете.
Якщо історію України вчити в школі, жити легше.

Міряно-переміряно• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
Удалено администрацией...
Я не Сірожа• 10 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
если б власти хотели,вода бы уже была в Николаеве.Николаев бандитский город.
Миколаїв прекрасне місто, яке собою закрило Південь, так що майте повагу.
А води немає, бо станція водозабору з Дніпра постійно обстрілюється з лівого берега, стільки там вже ремонтників загинуло за цей рік(
Море Щастя• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
за 2 года уже можно море выкопать в другом месте. Я всю войну и все бомбежки живу в этой поваге без бомбоубежищ и без подвалов.
Я не Сірожа• 10 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
Так викопайте)
Я теж весь цей час в Миколаєві, і, справедливості заради, скажу, що якість води все ж таки дещо покращилась в порівнянні з минулим роком, хоч не така солона стала.
Море Щастя• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
Так викопайте)
я викопаю только давайте тот бюджет,который был у сенкевича и ту помощь международную и все остальное. а вода все-равно техническая,все трубы,вся сантехника горит.