Пузата Хата• 10 декабря 2023

В якому місті України ви б ніколи не купили квартиру?

Яке місто особисто вам не зайшло.Мені не сподобався Ужгород ,хоч всі прямо пищать від нього
Кудрі кручу сама• 10 декабря 2023
Не на сході. Жила б в Чернігові, там люди добрі.

Крошечка-хаврошечка• 10 декабря 2023
Київ чи Харків напевно ні,так було завжди,нічого проти цих міст,просто вони не мої
Сплюшка• 10 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Всі, хто відповів у цій темі, мабуть так і не зрозуміли, що таке війна... Дім там, де поруч з тобою твої рідні і близькі. А 4 стіни, то лише груда каміння...
Більшість тих хто відповів в цій темі підвердили, що нажаль України скоро не буде. З якою ненавистю пишуть про захід України і не знають, які ще образливі слова підібрати
Миловидна леді• 10 декабря 2023
В Черкассах
Я не Сірожа• 10 декабря 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Удалено администрацией...
Я не Сірожа• 10 декабря 2023
Ответ дляСплюшка
А що про Південь і окуповані села і міста пишуть з ненавистю не побачили, ні?
Ваша прЭлесть• 10 декабря 2023
Ответ дляСплюшка
шо ви мелете? Прямо висновок який забацали((( Гидко читати!

НетЕщеНаверное• 10 декабря 2023
Ответ дляСплюшка
Який привіт, така і відповідь!
автор Пузата Хата • 10 декабря 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Який привіт, така і відповідь!
Дівчата перестаньте Миколаїв Херсон Маріуполь,Чернігів,Суми,Харків це міста фортеці,безмежно вдячна їм .Села, там жах що робится,бідні люди .
Дрібка щастя• 10 декабря 2023
Я б хотіла жити в Києві чи Одесі, в інших ні, просто не уявляю себе там, до чого ненависть🤷🏼‍♀️
Точно не хочу в Ірпені, моє рідне місто де я народилася, маю там пошкоджений будинок, але не можу навіть зайти туди не плачучи, стільки болю. Але і стільки радісних споминів. Тому і продати не можу. От якось так.
Глаголиця• 10 декабря 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Кривий ріг. І всі міста де’ узький в пачьотє’
Вот это вот коверкание слов думаете прибавляет Вам какой то важности ? Нет. Наоборот . Вы выглядите как не умный человек . Кривой Рог это Украина , а если там преобладает русский язык в общении , это не значит что он в «пачьоте»
Поддакиваю иногДА• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
Удалено администрацией...
Ви в неадекваті
wind-d470• 10 декабря 2023
Во Львове не купила бы, в Ужгороде прожила полтора года, да, уныло, но жить смогла бы, если где-нибудь на БАМе))
Встидаюся запитать• 10 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Мне Киев не нравится. Хотела жить в Одессе, но сейчас это точно не вариант.
Почему? Нормально в Одессе все. Не хуже чем в Киеве.
GaleTTa• 10 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Я почему-то уверена что пока росия не выйдет к Приднестровью, не успокоится. Они упрямые упоротые и если у них есть эта цель будут долбить в этом направлении.
Встидаюся запитать• 10 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
А я наоборот уверена, что с Одессой уже ничего не будет. Вот поначалу сильно разгоняли эту тему с Приднестровьем, с тем, что Одессу возьмут с моря и тд. Сейчас это уже что-то из области фантазий.
GaleTTa• 10 декабря 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
Пусть конечно будет так, но я со своей интуицией в сомнении.
Невидимка Майя• 10 декабря 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Вы с дуба рухнули? якобы в пачьоте, то не херачили б орків!
Я не Сірожа• 10 декабря 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ви в неадекваті
А мразота, яка з такою ненавистю пише про українських людей в окупації, в адекваті?
Такі, як вона, нічим не кращі за русню з їхньою ненавистю до українців.

Бриджит_Фрикандо• 10 декабря 2023
прочитав тему первое что пришло в голову Кривой Рог. Хотя я никогда там не была. ну и имидж у города)
ФрекенБок• 10 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Кривой Рог, беда в том что купила😂. Но всех теперь отговариваю это делать)) Недавно сын сказал А почему наш город сейчас выглядит как будто тут уже была война?))
То ваш хлопчик ще Миколаїв не бачив...
У Кривому з водою питання за два місяці вирішили, Миколаїв вже майже два роки без води цирк має:’скоро будет/скоро не будет/ будет нескоро’...
Як міряти?• 10 декабря 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
А в западной польский, венгерский, румынский в почете.
Провела 4 місяці на заході, в Тернополі. Жодного разу не чула ніяку іншу мову, крім української та російської від біженців.
Міряно-переміряно• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
Ага
Я не Сірожа• 10 декабря 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Ага
Удалено администрацией...
Я не Сірожа• 10 декабря 2023
Ответ дляФрекенБок
То ваш хлопчик ще Миколаїв не бачив...
Ну так в Миколаєві війна була, і танки майже в центрі багатоповерхівки розстрілювали, а скільки руйнувань через обстріли((
А вода так, дуже болюче питання.
Море Щастя• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
А вода так, дуже болюче питання.
если б власти хотели,вода бы уже была в Николаеве.Николаев бандитский город.
ФрекенБок• 10 декабря 2023
Ответ дляЯ не Сірожа
А вода так, дуже болюче питання.
І що? Я в курсі, я тут живу. В КР теж війна. І коли після дамби виникли проблеми з водою, то їх розв´язали доволі швидко. В Миколаєві ж за майже два роки можна було б і новий водогін за ті гроші, тим більш географічно ми між двох річок.
Але ні грошей, ні води, а солоною знищено і те що було.
В моїй хаті моя правда• 10 декабря 2023
В Александрии и Кировограде. Правда, я была там много лет назад, может, все поменялось к лучшему. Но тогда города произвели какое-то гнетущее впечатление
А вообще я из Одессы, поэтому ни в каком бы другом городе жить не хотела ))))
Жена миллионера• 10 декабря 2023
Крім Львова в жодному іншому місті в Україні.
Жена миллионера• 10 декабря 2023
Ответ дляАнютины ласки
Львів. Не розумію, чого від нього всі так пісяють кипʼятком.
Дійсно, у Львів їхати жити не треба!