Домовенок Кузя• 10 декабря 2023

Получилось так вкусно, что муж попросил добавки

Рассказывайте, что у вас на ужин?
Вишиванка• 10 декабря 2023
Ответ дляZhukOlena
І у нас крем-суп з сочевиці і домашні грінки
А у нас з гарбуза суп пюре...з пармезаном, оливками і сухарики звичайно.
Ненька наша• 10 декабря 2023
Ответ дляКопуша
А теперь еще раз прочитайте. Буковку ’и’ видите, знаете что она означает?
И чай
Закуйовджена життям• 10 декабря 2023
То же самое что и у вас. Люблю такие макароны и делать быстро .
ZhukOlena• 10 декабря 2023
Ответ дляВишиванка
Ніколи не куштувала з гарбуза. Він схожий на гарбузову кашу?
Копуша• 10 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
И чай
Тяжелый случай..
Доктор Варвар• 10 декабря 2023
Ответ дляКопуша
Чай да, а вот палка ни-ни)
А можна наоборот?
Усміхайлик• 10 декабря 2023
Бульон индюшиный и мидии
Вишиванка• 10 декабря 2023
Я вже пару разів на тижні готувала різні варіанти розбірного олів´є-запечена курка, запечені шматочки картоплі і моркви та салат з яєць, цибулі і солоних огірків з майонезом. Собі ще печене яблоко додаю.
Вишиванка• 10 декабря 2023
Ответ дляZhukOlena
Ні, бо без крупи вариться і цукру. Смак можна змінювати спеціями і добавками . Улюблений варіант з карі, кокосовим молоком і креветками...варю коли креветки на знижках купую.
жар-птица Нюра• 10 декабря 2023
Ответ дляИрина_Б_
а что это сверху? яблоки или картошка?)
цибулька жарена?
Та легко!• 10 декабря 2023
Ответ дляКопуша
Сегодня советчицы, смотрю не в настроении, уже рукалиц наставили)
Це їхній стабільний стан))
Та не реву я• 10 декабря 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Дайте, будь ласка, рецепт Зебри?
Мій зошит з рецептами утопили.
Я вже багато років на око роблю...
Ну, якщо приблизно, то якось так:
Чашка цукру (десь 200 гр), можна менше, за смаком
0.5 ч.л солі
Ванільний цукор 1 пакетик
4 яйця
250-300 мл сметани
100-150 гр масла або маргарина
Сода(1ч.л) + оцет або лимонний сік
Муки стільки, щоб тісто було як густа сметана.
Цукор+сіль+ваніль+яйця розтерти, додати сметану та розтоплене масло, перемішати, додати гашену соду і муку. Вимішати, тісто поділити на 2 частини, в одну додати 2 ст.ложки муки, в другу 2 ст.ложки какао.
Форму змастити олією або маслом, по черзі викладати по повній ложці тіста різного кольору.
Випікати при 180 градусах до готовності, десь близько 45-60 хв.
Небоброїдка• 10 декабря 2023
Ответ дляКатастрофа
Завидуем вашему мужу, нам такое никто не готовит.
Я завидую его жене))
БЦАшка• 10 декабря 2023
Ответ дляБезВзяток
В нас печена картопля в лушпайках, часниковий соус, кваш капуста та огірки. На десерт цвітаєвський пиріг
А м‘ясо? Чи ви вегетаріанці?
Снежнакомка• 10 декабря 2023
Я худею
Та легко!• 10 декабря 2023
Оселедець під шубою, олів´є. Так, так, можемо собі дозволити навіть не на НР))
Катастрофа• 10 декабря 2023
Ответ дляУсміхайлик
Бульон индюшиный и мидии
Божественно
Поліцейський патруль• 10 декабря 2023
вонтоны приготовила на пару
вкуснятина
Веселуха Муха• 10 декабря 2023
ЯблокоРаздора• 10 декабря 2023
Ответ дляКопуша
И чай с кексом будет)
А що це за субстанція?
Emilii• 10 декабря 2023
В нас одинадцятилітнтня доця експериментує на кухні 😇, сьогодні торт вишиванка 😍, мням

Перед тим було тірамісу, вишневий штрудель, рулет з яблуками …
БезникаЯ• 10 декабря 2023
По цене героина купила в Канаде говяжей печенки и сделала котлеты на сливочном масле 😎
смотрю по калориями еще и вписалась в кето питание , начинаю худеть к лету 😁
БезникаЯ• 10 декабря 2023
Мой муж очень любит эти котлеты , но печень в Канаде очень дорогая ( теперь это блюдо воскресного ужина 😝праздничное
Все возможно• 10 декабря 2023
Ответ дляБезникаЯ
По чем нынче героин в Канаде?
Говорю відверто• 10 декабря 2023
Ответ дляИщу-брожу
Однако..
В каком смысле?
БезникаЯ• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе возможно
По чем нынче героин в Канаде?
35 за кг, дороже лосося 😁
Добра, коли сита!• 10 декабря 2023
запеку сейчас яблоки
АфродитаПетровна• 10 декабря 2023
Муж готовил ужин
Цирк на дроті• 10 декабря 2023
Я тоже люблю макароны по-флотски ❤️
ТочноБудет• 10 декабря 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Жду мужа с пиццей)
Ха, для моего мужа пицца это не еда, все равно надо тарелку с мясом гарниром и салатом, но пиццу тоже съест.