Трільчиха• 10 декабря 2023

Гастроскопія під наркозом - шукаю лікаря (Київ)

Добрий день.
Потрібно зробити чоловіку гастроскопію, заразом добре щоб і колоноскопію під наркозом.
Варіант - навіщо наркоз, там тоненька трубочка - не розглядається, вже декілька разів спробували. У нього одразу рефлекс((
Всі теми перебрала, але хочеться нових відгуків.
Дякую за відгуки і контакти.
Файна_зупка• 10 декабря 2023
Клініка Ланцет. Все дуже професійно й на рівні
So_so• 10 декабря 2023
Идите в Олимед к Полищуку
Дружная семейка• 10 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
Мені тут вже порадили з цієї клініки проктолога. Який не побачив очевидне
Дружная семейка• 10 декабря 2023
Автор, якщо фінансово підходить раджу оберіг, лікар Яковенко
Файна_зупка• 10 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Пугач і в інших клініках працює, про нього лише хороші відгуки. Але все буває ((
Дружная семейка• 10 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
А від мене поганий
Тому що і запальна ділянка і поліпи в мене були в тій ділянці , яку він оглядав. Сказав, що все чисто, але раз мене щось хвилює, то йдіть на колоно, бо всяке буває. Мене турбував слиз і він сказав, що це може бути і онко. А Яковенко ще до обстеження сказав, щоб я заспокоїлася, бо при онко слиз не виходить
Бабулька• 10 декабря 2023
автор, это такая процедура, что все всё увидят, если есть. Я делала в Адонисе на Жилянской, и колого и гастро - под наркозом. В разное время, но они сказали, что можно было одновременно и то, и то.
Веселуха Муха• 10 декабря 2023
Я робила в клініці Малімоненко, лікар Болоцьких М.О., гастро+колоно під седацією. Це моя перша процедура така, тому я сильно нервувала. Але все пройшло чудово! Жодного дискомфорту.
Вилами по Воде• 10 декабря 2023
Киев? Медиленд
annet_sheludchenko• 10 декабря 2023
Лікарня Феофанія лікар Криворук Орест
автор Трільчиха • 10 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
А до кого саме?
автор Трільчиха • 10 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Идите в Олимед к Полищуку
Дякую!
автор Трільчиха • 10 декабря 2023
Ответ дляДружная семейка
Розглядаємо всі варіанти, головне, щоб нормально все зробили
So_so• 10 декабря 2023
Ответ дляannet_sheludchenko
Лікарня Феофанія лікар Криворук Орест
Тоже очень хороший специалист. Автор, захотите к нему, напишите в личку, могу дать контакт.
автор Трільчиха • 10 декабря 2023
Ответ дляБабулька
От і хочемо одразу обидві процедури зробити. Дякую
автор Трільчиха • 10 декабря 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Дякую!
So_so• 10 декабря 2023
Ответ дляТрільчиха
Правильно. Наркоз медсон. Ничего не чувствуешь, поспал, проснулся, через 30 минут можешь есть и пить и домой.
автор Трільчиха • 10 декабря 2023
Ответ дляannet_sheludchenko
Лікарня Феофанія лікар Криворук Орест
Дякую, вже читала про Феофанію гарні відгуки
автор Трільчиха • 10 декабря 2023
А хтось щось чув про лікаря Ігоря Євгеновича Жукова?
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Дякую
Мандолина Бу• 10 декабря 2023
Я себе гастроскопию под седацией делала на Саксаганского в клинике Хелс энд Хеппи. Закрыла глаза, открыла глаза, взяла флешку с результатами и распечатку с описанием, посидела полчасика на диване и поехала на работу. Вот и все впечатления. А вот то, как делала без наркоза помню ужа больше 30 лет..
За день до процедуры доктор посмотрел анализы, кардиограмму, померял давление. Короче нормальный подход.
автор Трільчиха • 10 декабря 2023
Ответ дляМандолина Бу
А хто саме робив?
Так, чоловік без наркозу теж не може, запам´ятав на все життя ті відчуття від гастроскопії з маленькою трубочкою ((