Путающаяся• 10 декабря 2023

Сухий кашель і зуд низько в горлі на рівні щитовидки

Якісь дивні симптоми, нічого в горлі не болить, зуд як шкребе і хочеться почухати, і відкпшлятися а нічим. Низько де щитовидка і ще зверху у грудях. Почалося після фгдс (тиждень тому) дуже тяжко ковтала зонд, потім пару днів було взагалі тяжко ковтати. Потім пройшло, а через 2 дні почала трохи кашляти. Ще ходила на узі щитовидки то там вузловий зоб, і підозрілий вузол. Вже себе накрутила(. Ще й спина сзаду болить вверху
А якщо серйозно це могли мені щось занести чи пошкодити? І чи треба як гадаєте до лора/сімейного/пульмонолога.
Ніколи не думала що я така ляклива🤦‍♀️
Губки-уточкой• 10 декабря 2023
А який вузол по опису? Ti rads яке написали в заключенні?
Але я думаю, що все-таки пошкодили при фгдс

автор Путающаяся • 10 декабря 2023
Ответ дляГубки-уточкой
3, але нерівний з підсиленим кровотоком 1 см
автор Путающаяся • 10 декабря 2023
Ответ дляГубки-уточкой
Але ж ковтати мені вже не больно то стравохід в нормі мабуть
Теща дочки• 10 декабря 2023
Льодяники візьміть,посмокчіть,я серйозно
автор Путающаяся • 10 декабря 2023
Ответ дляТеща дочки
Дякую), смокчу ще й гербіон пью від сухого кашлю. Якби просто захворіла то не страшно, а От це незрозуміле