Маруська Му• Изменено 10 декабря 2023
Замовлення з Алі
Чи вплине блокування кордонів з Польшею на доставку? Чи посилку йдуть іншим транзитом? Замовила медичне обладнання, але щось довго зависло в країні транзиту. Дуже необхідний прилад для лікування. Китайський в нас продають в тричі дорожче ніж на алі. Блін ну не 1, не 2 накрутка, а 6-8 тис !! Не перестаю дивуватись нашим бізнесменам. Ризикнула і замовила, тепер переживаю чи дійде вчасно
Пампушечка• 10 декабря 2023
Залежить якою службою доставки відправили, які букви на початку трека посилки ?
БоВжеВільна• 10 декабря 2023
На днях муж забрал одну посылку, мои пока в транзите или на таможенном оформлении. Посмотрим как доедут
Маруська Му
• 10 декабря 2023
Ответ дляПампушечка
LP І RO такі букви. Блін тривога..
Маруська Му
• 10 декабря 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У мене уже 2 посилки прийшло
Все ок
Оу дякую. Буду сподіватись, що моя на підході)
Пампушечка• 10 декабря 2023
Ответ дляМаруська Му
LP І RO такі букви. Блін тривога..
У мене ro….ee то це Укрпошта, чекаю довго, посилку за 11.11 отримала в четвер. А посилка міст теж відправлена 11.11 то 2 тижні їхала
Не против• 10 декабря 2023
Ответ дляМаруська Му
LP І RO такі букви. Блін тривога..
Ро сразу забирайте с почты, а то берут за хранение за неё.
По теме - заказала много на нг, все мчит быстро)
Мамина квіточка• 11 декабря 2023
Ответ дляМаруська Му
LP І RO такі букви. Блін тривога..
RO - доставка укрпоштою зазвичай місяць .