Указка• 11 декабря 2023

Notino, Answear, Mohito

Дівчатка, через скільки зараз приходять посилки з цих сайтів?

Зробила замовлення тижні три тому, досі ні слуху ні духу(
Наверняка• 11 декабря 2023
Все пришло, что заказала в середине- конце ноября
празники не помню• 11 декабря 2023
Задержки на границе
Аристократка-тунеядка• 11 декабря 2023
Answer 6.12 замовила - завтра вже в Києвф буде
Голубка миру• 11 декабря 2023
С другого сайта, но тоже с Польши везли. 9 дней.1 декабря заказ, 9 приехало
Телепузик• 11 декабря 2023
Заказ, который сделала на ансвер в прошлую субботу уже забрала из почты.
Посылки 3-х недельной давности застряли где-то, не отслеживаются и не доходят :-(
Малинка• 11 декабря 2023
Ансвер та Нотіно, замовленні в понеділок, після чорної п´ятниці - вже минулого тижня прийшли.
Моя улюблена страшко• 11 декабря 2023
Нотіно 24 дні .Все інше не знаю
60 метрів сметани• 11 декабря 2023
25.11 замовила Нотіно, вже маю сумніви,що до нового року отримаю, стоїть статус опрацьовано, якщо ніяких змін не буде до кінця тижня, скасую замовлення, там подарунки
автор Указка • 11 декабря 2023
Ответ для60 метрів сметани
Та ж ситуація((
автор Указка • 11 декабря 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нотіно 24 дні .Все інше не знаю
Дякую!