Указка• 11 декабря 2023
Notino, Answear, Mohito
Дівчатка, через скільки зараз приходять посилки з цих сайтів?
Зробила замовлення тижні три тому, досі ні слуху ні духу(
Голубка миру• 11 декабря 2023
С другого сайта, но тоже с Польши везли. 9 дней.1 декабря заказ, 9 приехало
Телепузик• 11 декабря 2023
Заказ, который сделала на ансвер в прошлую субботу уже забрала из почты.
Посылки 3-х недельной давности застряли где-то, не отслеживаются и не доходят :-(
Малинка• 11 декабря 2023
Ансвер та Нотіно, замовленні в понеділок, після чорної п´ятниці - вже минулого тижня прийшли.
60 метрів сметани• 11 декабря 2023
25.11 замовила Нотіно, вже маю сумніви,що до нового року отримаю, стоїть статус опрацьовано, якщо ніяких змін не буде до кінця тижня, скасую замовлення, там подарунки
Указка
• 11 декабря 2023
Ответ для60 метрів сметани
Та ж ситуація((
Указка
• 11 декабря 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Нотіно 24 дні .Все інше не знаю
Дякую!