Chamomile5• 10 декабря 2023

А ви стрибали з парашутом?

І як відчуття? Емоції?
Fashion_besties• 10 декабря 2023
Спинальник сидел в коляске на Левобержке. Рассказал, что неудачно прыгнул с парашютом.
Sanechko• 10 декабря 2023
Знайома.
Обпісялася вперше.
Далі- норм
Елена 2016• 10 декабря 2023
я член клуба ’Авиа-союз’ Днепр (аэродром Майское). у меня три тандем-прыжка, и восемь самостоятельных, четыре групповых в цепи.
Монашка в миру• 10 декабря 2023
Я тільки з моста на мотузці стрибала. З парашутом хотіла, але все часу не було. Тоді ковід, війна і не до цього.
Santa_n• 10 декабря 2023
Так стрибала один раз, другий вже не наважусь
tarveldy• 10 декабря 2023
Так, відчуття неймовірні, адреналін зашкалює , відчуття ... Ну наче всесвіт торкається тебе, але дуже швидко все
Contento• 10 декабря 2023
Да , прыгала с парашютом. Сначала страшно , пока парашют не откроешь, потом классно.
Леска• 10 декабря 2023
Ні. Але була на глибині 20м і бачила акул, черепах
Ирина Картина• 10 декабря 2023
У мене 12 стрибків з купольними парашутами. Відвідувала спортивну секцію в дитинстві, з 14 до 16 років. Зараз немає бажання стрибати вже, адреналіну вистачає в житті.