КвартираЧья• 10 декабря 2023

Чи робити ремон в чужій квартирі?

Порадниці, добрий вечір.
Ми середньостатистична сім´я: своя 3км.квартира в Дніпрі, єдине сімейне авто, чоловік приватний підприємець, я з початку корони працюю дистанційно, дитина 6 років.
Пів року тому виїхали на ЗУ, в квартиру, яка чоловіку з його сестрою дісталася в спадок. 3 км квартиру записали в рівних долях між сином сестри і нашим сином.
До нашого приїзду, комуналку чоловік з сестрою платили порівну. Тепер звісно платимо ми, так як тут живемо.
Квартира з ремонтом 70х років і мене це просто морально вбиває, все старе, страшне, поломане, а останні 10 років ми жили в хорошому новому ЖК з ремонтом, зручностями.
Я чоловіку запропонувала зробити косметичний ремонт, так як не зрозуміло на скільки ми тут, може і на роки..
На що чоловік відповів: но будь готова, що коли сестра взнає про ремонт, що привели кварииру до ладу, то може захотіти продати. Мол вона специфічна особа. І у них домовленість ще при батьках, якщо хтось один захоче продати, інший не буде мішати.
Так вот дівчата, як би ви вчинили?
1. Робити ремонт.
2. Не робити ремонт.

Ще варіант домовитися з сестрою про ремонт, но чоловік каже, що колись пропонував скинутись на матеріали, а сам ремонт він зробить, вона категорично відмовилася і сказала, що вона бідний буратіно..
Поділіться будь ласка, думками, дівчата.
Результат:
вже голосів: 125
81 (64.8%) Не робити ремонт
32 (25.6%) Робити ремон
12 (9.6%) Інше
Пацака-задирака• 10 декабря 2023
Звісно, ні
Угги в горошек• 10 декабря 2023
Продавайте и делите деньги.
автор КвартираЧья • 10 декабря 2023
Дівчата, я завжи також юула проти ремонту в чужій кввртирі. Ноиякщо прийдеться жити рік, два, ну як в тому жахітті жити?
Угги в горошек• 10 декабря 2023
Вы сейчас кучу нервов потратите на тот ремонт. И через месяц съезжать
автор КвартираЧья • 10 декабря 2023
Ответ дляУгги в горошек
Продавайте и делите деньги.
Ну як мінімум ми зараз тут живемо.
Смисл продавати?
Млинці зі смайликом• 10 декабря 2023
Можно вопрос, автор? А кем работаете на удалёнке?
Нічна ненажера• 10 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
Сделайте легкую косметику
Обои,линолеум,покрасить трубы и батареи
Угги в горошек• 10 декабря 2023
Ну можно через суд попробовать хоть половину за материалы вернуть. Хотя вряд ли муж захочет этим заниматься
Нічна ненажера• 10 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ну як мінімум ми зараз тут живемо.
Смисл продавати?
Сестре половину аренды платите?
Федорино Горе• 10 декабря 2023
Побілити-покрасити, максимум шпалери. Це щоб вам було свіжіше і новіше жити. Може щось з меблів-техніки ( рухмемайно) для зручності та комфорту придбати?
автор КвартираЧья • 10 декабря 2023
Ответ дляУгги в горошек
Подруга ще каже, що не справедливо, що ми вкладемо гроші в ремонт і цим же підвищимо вартість продажу квартири, а сестра нічого не вложить, а отримає ту ж суму що і ми.
Угги в горошек• 10 декабря 2023
Ответ дляНічна ненажера
Сестре половину аренды платите?
Нет . Сестра не платит комуналку
Угги в горошек• 10 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
Ну оно так и есть
ДА да да• 10 декабря 2023
А якщо здати в оренду , а собі взяти двухкімнатну?
Стрекоза любви• 10 декабря 2023
Автор, яким ви бачите ремонт у квартирі?
Патріотка з дивану• 10 декабря 2023
Здавайте цю квартиру, а із зручностями собі знімайте
Нічна ненажера• 10 декабря 2023
Ответ дляУгги в горошек
Нет . Сестра не платит комуналку
Где связь?
Могли пустить посторонних арендаторов и разделить прибыль
АнтиТанкист• 10 декабря 2023
Купите прямо сейчас половину квартиры у сестры.
И делайте ремонт в СВОЕЙ квартире.

(Можно договориться о сумме и отдавать частями сестре например. Или взять кредит)
40каградусная• 10 декабря 2023
Зробіть марафет по мінімуму, щоб якісь елементарні речі були приємними в користуванні. Капітально робити звісно не варто
автор КвартираЧья • 10 декабря 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Бухгалтер управлінського обліку
автор КвартираЧья • 10 декабря 2023
Ответ дляУгги в горошек
Звісно не захоче.
Кому там слова не давали• 10 декабря 2023
нет, продажа квартиры, дележ денег и тогда покупка своей, ремонт опять же только в своей
Ответ дляНічна ненажера
Сестре половину аренды платите?
аренда = коммуналка сейчас
ЯниЯ• 10 декабря 2023
Хоча б по мінімуму для відсутності ненависті та депресивного стану, я б зробила.
автор КвартираЧья • 10 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Обої, ламінат, нові базові меблі, сантехніка.
Завтра не пью• 10 декабря 2023
Ответ дляУгги в горошек
Так а з якого переляку вона має на ремонт скидатись? Який суд, ви марите
Нічна ненажера• 10 декабря 2023
Ответ дляКому там слова не давали
аренда = коммуналка сейчас
Это в прифронтовом городе разве что)
Бавовна• 10 декабря 2023
А Ваш муж не хочет сдать эту квартиру и делиться с сестрой 50 на 50 от аренды.
А самим съехать на съем.

Или узнайте цену аренды и платите сами половину.
Хитрозадый.
murmurik• 10 декабря 2023
Ответ дляКвартираЧья
А вы живете там а сестра нет. Справедливо?
Нічна ненажера• 10 декабря 2023
Ответ дляБавовна
А самим съехать на съем.

Хитрозадый.
И я о том же