Всміхайлик• сегодня в 05:07
чоловік у сзч
Вітаю підкажіть, будь ласка, можливо в когось був досвід
Чоловіка примусово без порушень військового обліку доставили до тцк після того до військової частини ба більше підробили висновок ВЛК після того чоловік через нестабільний психічний стан пішов у сзч через 6-7 місяців як мені сказали сусіди якісь чоловіки можливо дбр до хати приїжджали та барабанили у двері, бо за місцем реєстрації ми не проживаємо чи були у вас подібні випадки та як ви живете коли ваш чоловік у СЗЧ?
Адвокат при підробці ВЛК нічим допомогти не зміг в той час його навіть до ТЦК не впустили
Бутерброд и я• сегодня в 07:10
Ответ дляСвятатабожа
А как он смог удрать из военной части?Там нет охраны?
Як усі інші 70%.
Бутерброд и я• сегодня в 07:11
Ответ дляАсталависта бэйби
Жінка бахнула в лікуванні майже 500 тис грн.
Але головне, що живий!!))
Ну алкаш, діабет, ноги ввдружуть, на вулицю не вийде, дітей від нього -ну фуу
Але головне, що живий!!))
Типу зі всіма так буде, хто піде в сзч. Негодний вброс, ні защітан
Бутерброд и я• сегодня в 07:11
Ответ дляЗалізний кіготь
Ви так пишите, наче сидіння дома на нього так вплинуло
ну повернувся він би з війни не пив би? Та пив би та к само, ще й лупив би її на фоні птср і крові яку він вже спробував.
Ага, і так старається бідна)
Бутерброд и я• сегодня в 07:13
Ответ дляАсталависта бэйби
А вчора колега був на похороні .
35 років, молодий геть . На мотоциклі ганяв
Поліція намагалася спинити, на перевірку документів. То він так злякався , що в´їхав під фуру.
Дуже шкода, двоє дітей лишилося
А не злякався б- колега був би на похороні через 2 тижні))
Бутерброд и я• сегодня в 07:14
Ответ дляСинди Кроуфорд
Толи дело если бы мужику ноги оторвало на войне или на кладбище к мужу ходить
Ото задоволення!)
Бутерброд и я• сегодня в 07:15
Ответ дляPORKA
Мужик мог бы бронь себе сделать за это время и жить спокойно без криминала. Если он мужик, конечно.
Удалено администрацией...
Бутерброд и я• сегодня в 07:16
Ответ дляСапай вазони
Та ходить по улице живому мужику это для некоторых позор и криминал.
Удалено администрацией...
Отжигающая• сегодня в 07:16
Ответ дляЗалізний кіготь
Знайомих живе за місцем реєстрації, правда він скаргу накатав в міністерство, на дії командира і написав що не вийде проки не проведуть розслідування. Додому приходить поліція, але я так розумію в житло зайти не мають права, мати виходить говорить з ними і вони йдуть.
Він працює неофіційно, навіть їздитьтна роблту машиною. Це триває десь півтора роки.
Думаю вам зараз нічого не добитися особо, просто спитайте адвоката, як це правильно зафіксувать, щоб після війни це все оспорить, можливо в ЄС, вам як постраждалим Україна ще компенсацію нормальну виплатить.
поліція не займається тими, хто в сзч. Врни навіть коли їх в мвмиі зупиняють, то без питань відпускають.
Играю_на_кларнете• сегодня в 07:16
Ответ дляСинди Кроуфорд
Да вон уже дальше пошло, вчера видела пост, где женщина при наличии 4 детей пошла на фронт, все это подается как лютый героизм. И фраза еще такая, что-то я не хочу быть просто мамой. Просто мамой. Вот какое уже обесценивание пошло
Будто единственная «правильная» цель в этой стране быть военным ресурсом
Какой же ценизм и обесчеловечивание...
Бабка-байкерша• сегодня в 07:18
Больше полумиллиона человек в СОЧ, если будет хорошо прятаться - не найдут. Эти клоуны ко всем ходят
Колдунья-вещунья• сегодня в 07:22
Соседи сидел дома, никто не приходил, но решил сбежать за границу. Поймали в горах, карты заблокированы, мать снаряжение покупала, тоже вся в долгах. Зарплата начала через несколько месяцев ему поступать, то хоть она вздохнула немного. Уже два раза в госпитале лежал, вот чего дома не сиделось называется.
Разгуляшка• сегодня в 07:22
А в чому новина.Багато в СЗЧ,головне на вулицю не виходити,бо там одразу заберуть.
Отжигающая• сегодня в 07:23
Ответ дляPORKA
Без порушень військового обліку, але вчасно влк не пройшов? Це як?
Підробили ВЛК? А що, він регулярно лікувався в державних лікарнях і має хвороби, що дають відстрочку? То чому у нього нема відстрочки?
Як живуть, коли чоловік в сзч? Є пара знайомих. Чоловіки не працюють, висять на шії дружин, деякі п´ють. Задоволення для дружини так собі.
Не всі чоловіки в сзч так живуть. Знаю двох. Працюють, п´ють на свята.
Отжигающая• сегодня в 07:24
Ответ дляРазгуляшка
Та не забирає їх ніхто.
младокошкина• сегодня в 07:33
Ответ дляКараПузовна
Это или дуры или заинтересованые
Вы о себе?
Да я вижу.
А так у меня есть куча знакомых из села, которые живут в общежитии предприятия. Естественно, бронь есть у них у всех.
Кстати, там на предприятии полно вакансий.
Да я вижу.
Хвильоватиша• сегодня в 07:54
Ответ дляЗалізний кіготь
От чому немає сенсу питати порадниць
Хвильоватиша• сегодня в 07:56
Ответ дляАсталависта бэйби
Але головне, що живий!!))
Типічно нормальна порадниця уже кинула б цього чоловіка ще на момент коли він мобілізувався
Разгуляшка• сегодня в 08:05
Ответ дляОтжигающая
Та не забирає їх ніхто.
В нас біля кожного стовпа тцк.Вчора на 1 км дороги-4 патруля.Не пройдеш і не проідеш
Асталависта бэйби• сегодня в 08:16
Ответ дляХвильоватиша
До чого тут мобілізація?)
Він до гарячки допився, так боявся померти на війні, що майже помер від алкоголю.
В вона його тягне, лікує, записки витягла. СВОЇ.
После шести ни-ни• сегодня в 08:34
Ответ дляОтжигающая
Шо ви верзете? А хто займається? Саме поліція і займається.
После шести ни-ни• сегодня в 08:35
Ответ дляРазгуляшка
Де?
Бойова• сегодня в 08:40
Ответ дляСвятатабожа
Как в концлагере, с колючей проволокой и собаками?
Маю натхнення• сегодня в 08:50
Ответ дляСинди Кроуфорд
Ага прям всем дают бронь, вон у меня муж сестры на жд работает и то без документов. Смешно
У папы напарник на жд, снабженец ездить с ним, не бедный мужик, но есть бронь и вот он работает. Хотя у него свой бизнес.
Життє Бентежне• сегодня в 09:06
Ответ дляСвятатабожа
Яка тупість
Охороняють захисників аби не збіжали
Хвильоватиша• сегодня в 09:20
Ответ дляАсталависта бэйби
До чого тут мобілізація?)
тема про сзч, значить був мобілізований до сзч. оці притрушені, що тут відписувалися, раніше казали, що кинули б чоловіка, якби він пішов добровільно. тепер захищають отаких сиднів, що спилися від страху і деградували, аби не йшов на війну