Хочу наколоти губи• 11 декабря 2023
Структурна фарба- чи практично це? Фото
Мені треба стіни зробити на обʼєкті з великою прохідністю.. щоб воно було практично
Наші маляри кажуть що таке фарбування зробить стіну твердішою, якщо хтось стукне кулаком то шпаклівка не відібʼється, і легко реанімувати
Кажуть можуть зробити мілкішу структуру, щоб не було таких видимих хвиль
500 м кВ
Якщо робити просто ідеальне фарбування, та ще й з основою то це дуже шикарно по грошам вийде
500 м кВ
Хочу наколоти губи
• 11 декабря 2023
Скільки коштує шпаклювання+фарбування зараз? Без того скловолокна
А якщо із волокном то вийде 550 грн м кВ це 275000 грн за роботу, плюс матеріали..
Хочу наколоти губи
• 11 декабря 2023
Якщо шо то будинку газоблок зараз 4 років, фундаменту 20 років
Хочу наколоти губи
• 11 декабря 2023
Просто ця структура закриває дефекти стіни
Там машинна штукатурка.. вона рівна, але є мілки полосочки, дефекти
Тишком нишком• 11 декабря 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Вам самой нравится то что на вашей фотке?
Может она что то там и скрывает, но тут выглядит сразу старой, грязной и потертой.
Я не знаю как в реале, но если так то какой смысл так ’скрывать’ ?
СКИБИДЫШь• 11 декабря 2023
Ответ дляХочу наколоти губи
Стекловолокно стоит очень недорого.
Просто под гладкую покраску нужен другой класс качества штукатурных работ. именно потому это стоит дороже.
Такая шпаклёвка проще в работе. Потому дешевле. Отбиться она может как и любая другая, но действительно, ее восстанавливать менее затратно.
Ее часто используют как раз в таких случаях, поэтому выглядит она казнено)
Иванка Бур• 11 декабря 2023
Так, структурна фарба добре приховує дрібні недоліки. І ремонтувати буде легше. Це як фактурні шпалери під фарбування.
У меня дома есть окрашеные стены, стена со стекловолокном, но на ней все равно появляются сколы и приходится подкрашивать кисточкой. (На фото синяя стена)
И есть стены со штукатуркой, которую можно красить хоть сверху, хоть добавлять пигмент сразу в штукатурку . Вот штукатурка реально неубиваемая. Ремонту уже 6 лет, на штукатурке никаких следов износа, а если и есть , то поверхностные, которые можно закрасить краской . На фото серая штукатурка в кухне. Белая в спальне (ее собиралась красить но потом передумала) .
Та не реву я• 11 декабря 2023
Может камешковая декоративная штукатурка? Она фасадная, износостойкость будет хорошая.
МУСЯкомарова• 11 декабря 2023
В під´їзді нашого багатоповерхового будинку отака фарба поверх цементної штукатурки (будинок цегляний). Мені наче симпатичніше виглядає ніж ваш варіант.
Хочу наколоти губи
• 11 декабря 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Оце ж і мені радили таку зробили