Маю натхнення• 11 декабря 2023

Урізають зарплату

Переманили мене у нашу міську раду працювати, золоті гори не обіцяли, але зійшлися на зарплаті в 25тисяч (раніше було більше).
У жовтні отримала 5тисяч, у листопаді 22 тисячі, чекаю що буде у грудні і коли вийдемо на домовлену суму.
Депутати починають "викручувати руки", хочуть зняти усі можливі надбавки і премії, а в мене немає вислуги, і ранг найнижчий, оклад 4950грн. Прорахувала, зарплата буде трохи більше 11 тисяч за тих умов що вони хочуть.
Ось думаю, піти трохи поскандалити з керівником, бо навіть зараз попередніх домовленостей не дотримуються, чи далі шукати роботу (вже почала, як тільки мова зайшла за перегляд штатного розпису/структури і принципів оплати праці)?
Ви б як вчинили? Іншої роботи тут годі шукати, тільки десь поруч (райцентр, областний центр)
Николай-b526• 11 декабря 2023
не перестарайтесь)

Працівниця року• 11 декабря 2023
Пойти поговорить спокойно, напомнить договоренности.
автор Маю натхнення • 11 декабря 2023
Ну втрачати цю роботу мені не страшно, бо я і за обіцяні гроші не хотіла б у таких умовах працювати як є, а за менші і поготів, краще вже щось менш кваліфіковане (з меншим ступенем відповідальності) за ті ж гроші, хоча навіть у АТБ більше обіцяють ніж нам хочуть зробити
На привозе• 11 декабря 2023
Так ви тільки почали?
Чекайте звісно яка з-п в грудні,але чомусь думаю буде більша навіть чим 25 ,бо під кінець року завжди бахають премії немаленькі
Ольга-f5e3• 11 декабря 2023
Що значить зійшлися на зарплаті?домовлена сума??
Це ж не частна шарага, а міськрада, органи місцевого самоврядування
автор Маю натхнення • 11 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
ну, і що не так?
Скільки напрацював, стільки і заробив.
Якщо один тільки свою роботу робить, а другий обов´язки двох-трьох спеціалістів виконує, чому зарплата має бути однакова?
Сонячний зайчик• 11 декабря 2023
Вообще нужно вас всех оттуда гнать дармоедов)
Дюймовочка• 11 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
не перестарайтесь)
Ква ква ква
автор Маю натхнення • 11 декабря 2023
Ответ дляСонячний зайчик
А Ви згодні на наше місце прийти працювати?
Спробуйте, я теж раніше схилялася до вашої думки, поки сама не опинилася тут.
Ну і так, я можу працювати у приватних структурах, де зарплата більше і обов´язків вішають менше, не проблема.

Така бойова Я• 11 декабря 2023
Це ви десь в селі у сільраді працюєте ? А як же оформлене те що роботу за кількох виконуєте ? Чи на словах ?
Сонячний зайчик• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
И какая такая архиважная обязанность у вас? Для пенсий есть ПФУ, для помощи Собес, для коммунальных есть свои организации. Для налогов -ДПС. Чем занимаются это советы?
Не прохожу мимо• 11 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Взагалі чула я що вони самі собі премії виписують і навіть у воєнний час в сумі 100 тис грн.
автор Маю натхнення • 11 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
У місті, але дуже маленькому.
Усе на словах, премія покриває ’суміщення’
автор Маю натхнення • 11 декабря 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
та триндять, на таку премію жодного бюджету не вистачить
Не прохожу мимо• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
А ким працюєте?
автор Маю натхнення • 11 декабря 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А ким працюєте?
спеціаліст апарату ради, по-факту і кадровик, і бухгалтер, і секретар, усюди потроху
Маю декілька думок• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
А що ж не працюєте там, раз можете?
Не прохожу мимо• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Ні, не триндять. Був оприлюднений цей наказ. Депутати місцеві погодили. Це в містечку Черкаської обл.
Марфа Українівна• 11 декабря 2023
Ничего не понимаю, я была на конкурсе в горсовете, так максимум 10 главный специалист и все!!! Какие 25, откуда, у нас столько замы получали! Я в РДА работала, оклад 5300,00 + ранг + выслуга (6 лет) - главный специалист, сбежала, роняя тапки год назад))) Не понимаю, сколько ж вам накручивают на такой оклад премий, интенсивности и явно еще что-то есть

автор Маю натхнення • 11 декабря 2023
Ответ дляМаю декілька думок
А що ж не працюєте там, раз можете?
Бо треба їздити, а мені запропонували ось біля дому (діти онлайн навчаються)
Не прохожу мимо• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Щось забагато обов´язків навішано як на одну людину. Там завжди при апараті влади як у рукавичці.
автор Маю натхнення • 11 декабря 2023
Ответ дляМарфа Українівна
250%
Файна_зупка• 11 декабря 2023
Не поняла про ’обещали’?
Разве в таких заведениях ЗП не по тарифным ставкам и выслугам?
Файна_зупка• 11 декабря 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Такая интенсивность,что с советчицы не может слезть:)
Завтра не пью• 11 декабря 2023
нам теж урізають з листопада. я,маючи 20 р стажу,отримала 18 тис. замість 25.і я в Києві і ціни столичні. Люди масово звільняються у нас. Якщо не нічого не зміниться- буду шукати інше.на зп таку не дуже біжать, повно вільних місць,працювати нема кому.Держслужба
Тра Ля Ля• 11 декабря 2023
думаю в атб ви будете вкалувати в три рази більше, ніж в кабінеті
Завтра не пью• 11 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
Не поняла про ’обещали’?
ні,є ще премія. можу дати 20%,можу дати 50%,можу 100%. а можу взагалі не дати.
Вероятненько• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Поспілкуйтесь з керівництвом, вони навмисне урізали зп.
Я не здивуюсь, якщо там є люди, що отримують гроші, не з´являючись на роботі.
З такими умовами я б шукала іншу роботу, теж заміняла кілька посад за мінімальні гроші, використали і вижили
Ацетилсалициловая кислота• 11 декабря 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
О, так ви моя землячка. По суті питання: підшукуйте щось, лаятися толку не буде. В моєму містечку можна піти хіба шо в атб, або як є знайомства— то на маслосирзавод
ФсеСама• 11 декабря 2023
для начала бы поскандалила