Маю натхнення• 11 декабря 2023
Урізають зарплату
Переманили мене у нашу міську раду працювати, золоті гори не обіцяли, але зійшлися на зарплаті в 25тисяч (раніше було більше).
У жовтні отримала 5тисяч, у листопаді 22 тисячі, чекаю що буде у грудні і коли вийдемо на домовлену суму.
Депутати починають "викручувати руки", хочуть зняти усі можливі надбавки і премії, а в мене немає вислуги, і ранг найнижчий, оклад 4950грн. Прорахувала, зарплата буде трохи більше 11 тисяч за тих умов що вони хочуть.
Ось думаю, піти трохи поскандалити з керівником, бо навіть зараз попередніх домовленостей не дотримуються, чи далі шукати роботу (вже почала, як тільки мова зайшла за перегляд штатного розпису/структури і принципів оплати праці)?
Ви б як вчинили? Іншої роботи тут годі шукати, тільки десь поруч (райцентр, областний центр)
Вельми шановна• 11 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
Такая интенсивность,что с советчицы не может слезть:)
Ну у мене теж інтенсивність, а зараз обід
40 хвилин всього, роб.день з 8 до 19
Роботи повно і так вже років 5. Субота робоча, неділі іноді теж:(
40 хвилин всього, роб.день з 8 до 19
Маю натхнення
• 11 декабря 2023
Ответ дляВероятненько
Поспілкуйтесь з керівництвом, вони навмисне урізали зп.
Я не здивуюсь, якщо там є люди, що отримують гроші, не з´являючись на роботі.
З такими умовами я б шукала іншу роботу, теж заміняла кілька посад за мінімальні гроші, використали і вижили
Та тільки прийшла ж
Маю натхнення
• 11 декабря 2023
Ответ дляФсеСама
для начала бы поскандалила
Теж до цього схиляюсь, бо я йшла на певні умови
Море Щастя• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
А Ви згодні на наше місце прийти працювати?
Спробуйте, я теж раніше схилялася до вашої думки, поки сама не опинилася тут.
Ну і так, я можу працювати у приватних структурах, де зарплата більше і обов´язків вішають менше, не проблема.
Я не особисто про вас, але загалом враження, що там не працюють
І про свої обовʼязки не знають
Головний обовʼязок - хамити телефоном та підкочувати очі на законні питання
І про свої обовʼязки не знають
Вероятненько• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Та тільки прийшла ж
99% що колектив гадюшник(
Маю натхнення
• 11 декабря 2023
Ответ дляВероятненько
99% що колектив гадюшник(
100%, я теж гадюка тільки іншого виду))
Можу брикнути• 11 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Що значить зійшлися на зарплаті?домовлена сума??
Це ж не частна шарага, а міськрада, органи місцевого самоврядування
А они там себе премии назначают, сколько хотят, поэтому всё так и есть - можно договориться)
Вероятненько• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
100%, я теж гадюка тільки іншого виду))
То шукайте свій 😃
Котомафия• 11 декабря 2023
Ответ дляМоре Щастя
І про свої обовʼязки не знають
Удалено администрацией...
Можу брикнути• 11 декабря 2023
Ответ дляТака бойова Я
Це ви десь в селі у сільраді працюєте ? А як же оформлене те що роботу за кількох виконуєте ? Чи на словах ?
Вони там всі дуже перенапружені і дуже зайняті. Викладачі і лікарі на мінімалці, зате у них премії по 300%. Принаймні, так в нашій селищній раді. Але думаю, що таких багато
Можу брикнути• 11 декабря 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ні, не триндять. Був оприлюднений цей наказ. Депутати місцеві погодили. Це в містечку Черкаської обл.
У нас так само. Як розворушили, а там жесть. Ми на кордоні, були в окупації перші дні. Поки тривали бойові дії, не всі могли потрапити на роботу (люди, які живуть в селах). Їм познімали зп, хоча як мінімум мав би бути простій, але все керівництво і працівники апарату, які хз де були в цей час, поотримували величезні премії - вони ж трудились самовіддано під пулями. І на всякий випадок, премії з 1.01.22, коли ще і війни не було
Маю натхнення
• 11 декабря 2023
Ответ дляКотомафия
Удалено администрацией...
Самохвалова• 11 декабря 2023
Ждём что Зе свалит и кто то этих козлов выгонит, мне тоже сократили, но наша директор своим даёт и премии и надбавки остальным посрезала. Страна гниёт с головы
Самохвалова• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Ну втрачати цю роботу мені не страшно, бо я і за обіцяні гроші не хотіла б у таких умовах працювати як є, а за менші і поготів, краще вже щось менш кваліфіковане (з меншим ступенем відповідальності) за ті ж гроші, хоча навіть у АТБ більше обіцяють ніж нам хочуть зробити
Все идёт на нет, в стране война и разворовывают все что могут, лучшего не будет
Море Щастя• 11 декабря 2023
Ответ дляМожу брикнути
Ага, в прийди по справі, то наче ти безкоштовно додому до них прийшла
Така бойова Я• 11 декабря 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
О, так ви моя землячка. По суті питання: підшукуйте щось, лаятися толку не буде. В моєму містечку можна піти хіба шо в атб, або як є знайомства— то на маслосирзавод
Кам’янка ?
ротцвеники• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Ви спочатку спитайте, як там в тому АТБ платять))
Маю натхнення
• 11 декабря 2023
Ответ дляротцвеники
Моя знайома у Великій кишені працює, мінімум 18 в руки отримує, не скаржиться, графік сама собі пише, бо двоє дітей
котопёс• 11 декабря 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Такі питання зазвичай вирішуються преміями, надбавками і зарплатами «мертвих душ»
Не прохожу мимо• 11 декабря 2023
Ответ дляМожу брикнути
В той час переселенці навіть з Бахмуту бідкалися, як їм там в тихому містечку вижить. Допомоги не видавали. За рік була допомога пару разів, мізерна! Вони скрізь просили допомоги, навіть назву містечка писали з маленької букви і говорили що краще б вони в окупації з росіянами остались, а ніж зі своїми.
Можу брикнути• 11 декабря 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Ну от що що, а допомогу нам возять регулярно. Трохи президентської зникло вже на місці, але то вже таке) може ж вони там в селищній раді недоїдають, то хай вже буде їм
Знаю бакси• 11 декабря 2023
Якщо ви і бухгалтер, то проаналізуйте є в наступному році можливості платити вам обіцяну премію чи ні, а потім приймайте рішення
Не прохожу мимо• 11 декабря 2023
Ответ дляМожу брикнути
2022 р. Перша допомога хімія і засоби в середині травня. Наступні три допомоги були невеличкими продуктовими пайками (розмір середній пакет супермаркету) від американського фонду (одна влітку і дві восени).
За 2023 не відомо бо вже не слідкувала.
Маю натхнення
• 11 декабря 2023
Ответ дляЗнаю бакси
депутати хочуть у бюджет закласти в ФОП тільки оклад+ранг+вислуга(яких у мене немає)+50% за напруженість+130%премії, виходить 11 з копійками, навіть оздоровчі та соцпобутові категорично виключають
Крим мій• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
ну, і що не так?
Скільки напрацював, стільки і заробив.
Якщо один тільки свою роботу робить, а другий обов´язки двох-трьох спеціалістів виконує, чому зарплата має бути однакова?
Скільки напрацював, стільки і заробив.
В госструктурі це так не працює.
Є штатна одиниця, є ранг. Максимум чим можно гратися - це премії.
Знаю бакси• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
Гарна премія 130%, у нас 33% заклали. Мд на оздоровлення це обовязково, а побутові може і не бути, у нас років 7 як нема
Маю натхнення
• 11 декабря 2023
Ответ дляЗнаю бакси
коли кажу що оздоровчі обов´язково, пропонують по тисячі поставити)) а взагалі вони не згодні
Знаю бакси• 11 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
По закону середня за 2 місяці, не менше
Маю натхнення
• 11 декабря 2023
Ответ дляЗнаю бакси
По закону середня за 2 місяці, не менше
та ну? ми на попередньому місці середньомісячний давали, і то нам тикали що у розмірі окладу вистачить