Держава виділили 27 млн грн для проекту Олени Кравець. Під час війни, це те, що необхідно. Немає слів.
Ответ дляus_order
Перед тим як просувати фейкову інформацію з тупих джерел, щей на російській мові треба її перевіряти. Зайдіть на Прозоро та знайдіть цей тендер. Він був ще в серпні і його було відмінено, додаю скрін.
А то всі тут вже розкудахтались
Это другой тендер) Зайдите и посмотрите. Я зашла, есть там сейчас на 27 миллионов
Yulia_Kyrulenko• 11 декабря 2023
Тому,що ми для них слуги народу,а вони є народ.Коли ми нарешті проснемося від цього і заявимо,що ми господарі на своїй землі і ми є народ,а не раби.Вірю в це🙏
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляvikiss
Не факт, що метро справді в аварійному стані, а просто ще один привід для великооо дерибану
Серйозно ? Надайте докази , а не голосоловно писати провакації
Достатньо відео було подивитися , як там річка зелена лилася
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляtirin
95 квартал - это культура, важная для развития Нации? Как-то грустно от этого.
Всі весь час волають робить свій український продукт , щоб була українізація суспільства
А ви що пропонуєте , що для вас культура ?
Ответ дляMariya Prokhorova
Так , що перестати підтримувати свою Армію від якої залеже наш спокій ?
Культура також важна , якщо то дійсно культура для розвитку Нації
є градація потреб, здається, насамперед вижити (тобто армія), а потім інше. І це я навіть не хочу обговорювати рівень ’культури’ більшості кварталівських проєктів
Ответ дляMariya Prokhorova
Підтримуйте, я не проти.Головне, щоб Кравець була з грошима, вона ж несе культуру в маси, Арахамія натягнув на пузо річ за 20 тис.грн і жалівся на зарплату 45 тис.грн та інші побратими нашого Зе.Ніякого панібратства, ні- ні.
Ответ дляMariya Prokhorova
Книги. Невже мало гарних книг? Почитайте М´ястківського, впевнена, ви то прізвище і не чули. Чудові твори, до речі. А шоу вже якось потім, коли зайві гроші будуть.
Karamelka-Ольга• 11 декабря 2023
Ответ дляzosya1973
Хтось це шоу взагалi дивиться? Я жодного разу не бачила і думаю, що нічого не втратила.
Так вони їх роблять не для того щоб люди дивилися.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAny
Вже як є , хоч всі заговорили українською в етерах
Я не шанувальниця творчості квартала , але громадяни мають споживати український контент , якщо фігня не дивиться
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
Треба дивитися рейтинги , так не можна казати
’Я не дивлюсь то і всі не дивляться
natali435321• 11 декабря 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
А дрони то діти збирають купляють, то от на днях бачила новини пенсіонерка назбирала з пенсії на два дрона
Так, мій син як раз і збирає гроші на дрон. Виявляється, у нас в країні не має нормального виробництва дронів(((
Ответ дляMariya Prokhorova
з того, що я бачила кварталівського, воно не несло українську - ні ідею, ні мову, скоріше навпаки малоросійські наративи. думаєте, різко якість змінилася? натомість гроші свого часу зі справді українських проєктів забирали. переглядали. палки в колеса Довженко-центру вставляли та УКФ
АнонимСоветчик• 11 декабря 2023
Ну штош, теперь страна получит помимо едыного марафона еще проект ’Тихий вечер’. ВСЕ ДОЛЖНЫ СМОТРЕТЬ, штобы люди не ощущали марнотратства. СПАСИБО кварталовцам за підтримку культурного фронту! УРА!!!111
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляMarieasat
У нас не всі читають книжки , нажаль (
Влада має просувати українську спражню культуру ( а не шароварщину )
для створення сильної української Нації і це буде цівілізаційга стіна з росією
Дякую за інфу про цього автора , не чула
Павлюка читаю ’ Я бачу вас цікавить тьма ’ зараз , раджу
БрЮнЕтОчКа77777• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
В цьому допису , Автор не вистачає , що Кличко планує закупити дві кабинки для фунікулеру та провести ремонт приміщень станцій
на 482 млн грн
Суму витрат планують поділити на 2 роки !
Давайте вже всіх висвітлювати !
на 482 млн грн
Давайте вже всіх висвітлювати !
А что без метро уже можно обойтись, ремонт не нужен?
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляhelena81
Ну а ви вважаєте , що вони всі стали янголами там , я згодна багато запитань , але емоції не мають застилати очі
Клічко більш суму хоче направити на закупівлю кабінок
Kristal2013• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
На ці гроші, яка вона потратить на так званий Вами контент, можно було допомогти військовим, які змушені захищати її зад, та яйця її чоловіка. Це смачний ’плевок’ в лице людям, які за свої кошти збирають рідних на фронт і не тільки.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляhelena81
Я і підтримую на дрони , щоб металеви птахи воювали , це береже життя нашим воїнам
І всіх закликаю жертвувати на Армію