Бізешка• 11 декабря 2023

Це просто знущання! 27 млн для Кравець на власний проект

Держава виділили 27 млн грн для проекту Олени Кравець. Під час війни, це те, що необхідно. Немає слів.
Any• 11 декабря 2023
Ответ дляRrroxy
Нуу сейчас бы ещё пропагандистские тв шоу за культуру считать..
Книги/статьи/передачи/наполнение КАЧЕСТВЕННОГО контента на ТВ, Ютьюбе и подкаст площадках, ДЕТСКИЕ ПЕРЕДАЧИ, ОБРАЗОВАТЕЛЬНЫЕ МУЛЬТФИЛЬМЫ, вывод в популярный свет нашей литературы и героев. Причем это всё есть, есть и концепты готовые, и программы обучения/окультуривания, литература - нужно переводить, рисовать, записывать. Вот сюда с удовольствием люди будут вкладывать деньги, чтобы потом кто-то не по условным малышарикам учил ребенка культуре и прочему, а по нашим каналам и дети с удовольствием бы впитывали на мове качественную инфу а не мимимишки и пони убожества или повторяли за родителями тупые шутки из кварталов/дизелей/супермам и проч
ага. худо-бідно в нас було іномовленням різними мовами. до нього купа претензій, але хамість того, щоб зробити його якіснішим. при моновладі його закрили і відкрили мовлення російською (оцей дом). певно, кварталівці просто іншою мовою не вміють.
перекласти іноземними мовами видання хоча б книг шевченківських лауреатів, класних працб з історії - та навіщо.. шоу

Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляKristal2013
На ці гроші, яка вона потратить на так званий Вами контент, можно було допомогти військовим, які змушені захищати її зад, та яйця її чоловіка. Це смачний ’плевок’ в лице людям, які за свої кошти збирають рідних на фронт і не тільки.
Гроші , які надають нам західні партнери на соціалку не можна витрачати на зброю
Сто разів писали про це , нам гроші надають в бюджет ,а не зброю
Rrroxy• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Навіть не уявляю , що могли пропонувати ?
Вчора тут читала як хтось відповідав що ’я конєчно хз нооо скорее всего там будут склади зброї і потяг там буде сюди буде їздити бо в нас немає більш підходящого місця під землею))
Еленнн• 11 декабря 2023
Ответ дляtirin
95 квартал - это культура, важная для развития Нации? Как-то грустно от этого.
Більшість вибрала свого очільника. У нього є бачення,як нам жити.
Як говориться -’їжте.не обляпайтесь!’
Дика Роза• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
В цьому допису , Автор не вистачає , що Кличко планує закупити дві кабинки для фунікулеру та провести ремонт приміщень станцій
на 482 млн грн
Суму витрат планують поділити на 2 роки !
Давайте вже всіх висвітлювати !
Нормально , видимо Щорса на коне продаст и как раз хватит 🤣
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляvikiss
Ні, я про те , що можливо там і немає проблеми, про яку написали.
Є , читайте попередні висновки
У нас і мост- метро в аварйному стані знаходиться
Kristal2013• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
З кінця: західні партнери надали на її шоу гроші?
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляKristal2013
Уявить собі , так
Гроші йдуть і на пенсії ,зарплатню і на культуру
Any• 11 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Просто тоді у фонд Марини Порошенко виділялось 700 млн з бюджету (і вона бідкалась, що цього дуже мало)), тому ніяк не можна було не міняти)
ви хоча б в курсі. що не у ’фонд марини порошенко’? В Український культурний фонд, звідти гроші йшли за конкурсом абсолютно різним культруним організаціям, продакшенам та ін. Є питання, як М. Порошенко наглядову раду УКФ очолила, але рішення там не одна вона приймала, кому ті гроші йтимуть. Наразі точно так, навіть більше проєктів суто іміджево марковані Оленою Зеленською - шкільне харчування (яке розпочали задовго до неї), купа інших культурних подій.

Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Добре хоч демонтував , та хто його купить
А кінь до речі гарний , скульптор добре зробив
Ирина_Б_• 11 декабря 2023
комик комику
Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Треба дивитися рейтинги , так не можна казати
’Я не дивлюсь то і всі не дивляться
Так по рейтингах якщо дивитись, то українці цікавляться Словом пацана
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляhelena81
Я не вважаю, я констатую факти і вони говорять, що голосні слова влади і їх дії, не співпадають.
Але добре , що ви хоч бачити їх дії і робити висновки
Добре , що Україна вистояла , як демократична країна
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляСветика
О, пересядем с метро на фуникулер.
А там и новый дерибан подгонят
Сподіваюсь може не прийме Киіврада це
Coffee is Love• 11 декабря 2023
Дівчата, а ми реально можемо на це якось вплинути?
Подрысь• 11 декабря 2023
Ответ дляОль_
Получили то, что в 19 выбрали. Но когда им об этом говорили, они вопили ’парахаааботы’.
Что ж - кушайте.
а вы еще лет 20 об этом повспоминайте.. кто кого неправильно выбрал.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAllbina
Ви порівнюєте фунікулер з вечірнім шоу?
А чому ні ?
Дивні приоритети у опозиції так званої до влади
БрЮнЕтОчКа77777• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
До чого метро ???????Де я писала про метро ?
Хорошо. А фуникулер для города не важен???
Неужели развлекательная программа важнее во время войны? На это деньги всегда почему-то есть.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляЛераС
Низькосортне примітивне комедійне лайно це не культура, це - деградація
Культура різна буває
Як і слово ’прован’ то не образа , а констатація факта , що людина не обізнана в даній царині

Решка7777• 11 декабря 2023
время шоу( так мы долго воевать будем(
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAny
але ж саме квартал десятиліттями ніс і несе як не росіську в маси, то малоросійсьтво та в кращому разі шароварщину. Підкажіть їхній дійсно якісний культурний продукт, подивлюся.
Бо після смішків про ’русскіє просто отодвігают граніцу’, пісні про те. що Крим пішов, алкашів-селюків малоросів у сватах з Добронравовим, який відкрито підтримував окупацію Криму (це вже тепер він по шпиталях рос. військових провідує, але про підтримку окупації було давно відомо), купи фільмів з портретиками путіна, знятих ’в сндешному ніде’... я якось не змогла стедити за їхньою творчістю.
А ще було фінансування від уряду рф якогось поєкту кварталу в 2017, тоді перед виборами Зеленський казав, що не було, журналісти довели, що таки отримував, тобто уряд рф визнав той проєкт корисним для російської культуриної пропаганди... І хоч не визнали, що отримували, але потім чомусь відзвітували в 2019 (вже після виборів), що ті кошти повернули... кароч, я якось не можу після того оце дивитися
Ви маєте рацію і ЗЕ не проукраїнський був , але зараз все змінилось , головний ворог - росія
Kristal2013• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Уявить собі , так
Не ображайте слово ’культура’ , бо її шоу ніяка не культура, а продукт з великої букви ’Г’. І так, на ці гроші, можно було ’культурно’ відновити домівки постраждалих людей і не тільки. А якби було бажання, то і витратити на військових. Не тільки зброя потрібна їм.
Решка7777• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
а може корупція безмежна?
Maryna804• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Культура різна буває
Яку цінність державі, народу, суспільству несе ’культура’ Кравець?
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Прекрасно!
А люди назбирають на дрони, на зимові чоботи хлопцям, на пластини пораненим, за@бісь.
Так що кинути збирати , не підтримувати хлопців ?
Не дочекаються
Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляlus_so
А давайте спочатку зе з зелєною розкажуть, скільки особистих коштів вони витратила на армію і благодійність. Нє? А чого так?
Може якби Порошенко дійсно витратив свій особистий ’чесно зароблений ніпасільним трудом’)) мільярд - тобто просто повернув кошти Україні в 2014 , то цього було б достатньо, щоб дати по зубах тим нечисельним бойовикам - сепарюгам на Донбасі, і не дозволити взяти Донецьк.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляRrroxy
Нічого не зрозуміла , конкретно можно по пунктам ?
Що пропагандує то шоу ’ Тихий вечір ’ ?
mamarama• 11 декабря 2023
Ответ дляCoffee is Love
В Киеве выходят на акцию Гроші на ЗСУ?
Потому что в Одессе выходят, в Днепре выходят, у нас в Николаеве выходят, но мало.
Люди очень пассивные(
Надо наверное все таки активнее быть в этом всем, многие вообще думают, что это проплаченные акции🤦‍♀️ и на них выходят не бесплатно(
Светлый День• 11 декабря 2023
Какая жуткая несправедливость, за что Герои гибнут😒вот сегодня утром сосед пост выставил- кантузия и нет ноги,,,,, собирает 300 тыс 😢парню лет 30
А тут кино🤢
bolidd• 11 декабря 2023
Ще прийде час зелю і ко винесуть з люди разом з іншими коміками ермакаии- даніловими на вилах