Держава виділили 27 млн грн для проекту Олени Кравець. Під час війни, це те, що необхідно. Немає слів.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ради справедливости.если зе сейчас озвучит.что закупил на свои деньги хоть ядерную бомбу.то в ответ понесется ’что за брехня.наворовал теперь тратит.по телевизору можно много чего сказать....’ и прочее
Так , навіть , якщо ми у москві повисімо ’ тризуб ’
Хтось обов‘язково скаже , що криво ))))
Ответ дляMariya Prokhorova
Я закликаю до допомоги ЗСУ , а не звинувачую опонента
Намагаюсь логічно пояснити , що щоби вижити нам підтримуємо ЗСУ !
А красти , використовувати нераціонально гроші будуть завжди , але сьогодні головне - наша свобода , за яку воюють хлопці на фронті
та ні, ви в цій темі переважно шукаєте ворогів зе і маніпулюєте. для цього досить просто пройтися вашими коментарями
Ответ дляИрина-bbd0
Опять не слава богу))))))
Об этом вверху и писала))))
Хахаха. Тобто, коли депутат, який торжественно спиздив кошти громади, перед виборами кидає вам, як собаці кістку, кульочок з гречкою і консервою, то ви йому щиро вдячні. Я вас правильно зрозуміла?
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Ірина, життя військових буде легшим, якщо всі кошти будуть іти на війну. А ви беріть свого чоловіка під руку і в ТЦК, або поверніться в Україну і донатьте хоча б, як я, а тоді будете мені щось писати. Я навпаки за збільшення коштів на ЗСУ, люди і так роблять максимум
Кстати про войну)))
У меня в Днепре чат Корбана есть. Знаете какие там запросы сутками?))) Залатайте яму.уберите спиленные ветки.вывезите мусор.вкрутите лампочку. )))) оно конечно нужно.но это не отменяет желания ’жить здесь и сейчас’))
Буду лично для себя считать.что с темы ’прозревающих’ Вы спрыгнули. Хоть и не имеете права культивировать в обществе воюющем подобного.
Это моё личное мнение!!!!!!!!!
Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляMarinka804
Може хронологічно уточніть, коли була окупація Донецька, а коли Порошенко став президентом? Якщо ви хочете сказать, шо Порошенко міг як громадянин витратити свій особистий мільйон, то чинний преЗедент теж міг витратити особисти мільйон, замість робити власні фото з окупантами
А ви, і всі лайкнувші, не пам´ятаєте подій початку липня 2014 і славнозвісну колону Гіркіна?
Як громадянин, Порошенко - так міг витратити свій мільярд +, а не мільйон тоді. І це мало би куди більший сенс тоді, при тих силах ворога, ніж зараз - якби Зеленський витратив свій мільйон чи Гордон свої 20 мільонів доларів.
Ответ дляMariya Prokhorova
Всі весь час волають робить свій український продукт , щоб була українізація суспільства
А ви що пропонуєте , що для вас культура ?
Ви дивилися виступи 95 кварталу? Як ваш Зе просив путіна щоб той його хоча за борги забрав? Чи про єбонітові палички? Ви троль кварталівський?
Ответ дляPiracanta
Як отримала? Держава подарувала?
Урядовий проект “єРобота” передбачає надання українцям грантів для започаткування бізнесу, розвитку підприємництва та навчання. Він спрямований на активізацію підприємницької діяльності та стимулювання створення робочих місць. Проект включає 6 грантових програм, зокрема, українці зможуть отримати:
мікрогранти для створення власного бізнесу;
гранти для розвитку переробного підприємства;
державне фінансування закладки саду;
кошти для розвитку тепличного господарства;
грант на реалізацію стартапу, у тому числі в сфері ІТ;
кошти на навчання ІТ-спеціальностям.
Отримати гранти можуть як підприємці-початківці, так і люди, що вже мають досвід у бізнесі. Подача заявки на грант здійснюється через Портал Дія.
державне фінансування закладки саду;
кошти на навчання ІТ-спеціальностям.
winter2011• 11 декабря 2023
Ответ дляus_order
Перед тим як просувати фейкову інформацію з тупих джерел, щей на російській мові треба її перевіряти. Зайдіть на Прозоро та знайдіть цей тендер. Він був ще в серпні і його було відмінено, додаю скрін.
А то всі тут вже розкудахтались
Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляlus_so
Поки зе не витратив жодної особистої копійки - не погоджусь.
Зроби сам, покажи приклад. Бо на віллу в італії і ще купу нерухомості у зе вистачило з 14 по 19 роки. А на допомогу армії в ті ж роки - ні.
Або він це не піарить як шоколадний).
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAny
Чого ви до мені причепилися ?
вам не подобається , що я закликаю людей допомагати АрміЇ ?
Ось прорахунок рашистів і був , що вони навіть не уявляли , що народ вийшов воювати не за ЗЕ , а за свої сім“ї , землі , за сободу !
Ответ дляYammystar
державне фінансування закладки саду;
кошти на навчання ІТ-спеціальностям.
державне фінансування закладки саду;
кошти на навчання ІТ-спеціальностям.
І як це контролюється?
Ответ дляYammystar
А в мене ось подруга отримала 3 мільйони на відкриття бізнесу. А у явіть скільки таких грантів чи кредитів дають по всій країні.
ці гранти не з бюджету, а переважно прямі іноземні цільові програми. іноземці намагаються давати в обхід української влади, щось знають
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Хтось обов‘язково скаже , що криво ))))
Ну это точно такое же как’пусть сначала депутаты идут на войну’))))
Параллельно тот же пользователь в соседней теме ’мой будет защищать только нашу семью ’)))
Ага.если б депутаты пошли.то её б муж аж ломанулся следом))))))
Лицемерие и двойные стандарты они такие)))
Оксана-004e• 11 декабря 2023
Ответ дляhelena81
Интересно, что запоют защитники Зе.
Во время войны это очень важный проект, нет слов.
А простые люди донатят ((((
Он не знает, ему не сказали
Olenka_bum• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так , що перестати підтримувати свою Армію від якої залеже наш спокій ?
Культура також важна , якщо то дійсно культура для розвитку Нації
І де буде ’розвиватися нація’, якщо вибьють спочатку чоловіків, а потім і жінок? Ви на приколі?
Під такими ’проектами’ гроші осідають в кишенях можновладців, поки ви та ваші сусіди, колеги та батьки донатять на дрони та необхідне для ЗСУ
Ответ дляdiamond_shop
читаю та думаю навіщо ця тема, окрім здійснення галасу звісно, аж ось коментаторки з рашки з’явилися - донатити не треба, бо все крадуть, ну й знов хитання на ’всепропало’
рашка шалені кошти виділила, здається півмільярда доларів, у воєнній доктрині алкоголіка Герасімова написано, що треба розхитувати українське суспільство, сіяти розбрат, недовіру до влади, розпач, уяву, що програємо, усіх між собою пересварити, тоді легше буде нас завоювати, бо ми самі здамося!
авторе, я б вас усіх зібрала, хто створює такі теми, та гарненько б допитала у СБУ, хто вам за це платить та скільки, не тільки вас при чому, а й тих коментаторів, хто пише про донати, та іншу маячню
Вы там в зе-команде уже вообще обалдели от наглости? на прозорро есть инфа, деньги воруют как не в себя! при чем тут вообще раша? эта тупая пропаганда Зеленского уже не проходит, слава Богу. Было время и события, которые можно было спихивать на рашу и ипсо, но при чем тут данный случай?
Звезды украинского шоу-бизнеса собираются отмечать новогодние праздники, гастролируя в Буковель.
Развлекать гостей популярного курорта в этом году будет певица Ольга Полякова, Юрий Горбунов, Александр Пономарев, DZIDZIO, группа ’Без обмежень’, а также ’Вечерний квартал’.
Так, например, стоимость одного билета на концерт Ольги Поляковой колеблется от 4000 до 5300 грн, в зависимости от расположения столика к сцене. А за шоу от Юрия Горбунова, Александра Пономарева и DZIDZIO придется заплатить от 4500 до 5300 гривен.
Чуть дешевле обойдется концерт ’Вечернего квартала’ — один билет можно купить за 2648 грн. При этом на некоторые концерты билетов уже осталось немного, а на ’Квартал’ - почти весь зал свободен.
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляlus_so
Не.не вірно))))))
Помню была тема про лободу.там все восхищались как она с мамкой отсраивает разрушенное. Мамка ж депутаткой тоже сначала наворовала и светуся фублей у малахова и фсб заработала?)))
Но то ж другое)))))
Ответ дляMrs.Ochmonek
як думаєте. що бахкало зранку біля Києва аж до Борисполя 24 лютого 2022?
Ото були мільйоин порошенка, витрачені на ппо Києва. До його кадрової політики під час прехиентсва ой скільки запитань. але без його мільйонів ХЗ чи таки не впав би Київ у 2022
Ответ дляЕлена1265
Своих нужно поддерживать 🤷🏻♀️😂
то може починати збирати на програму Кравець волонтерам, які зараз збирають на армію? А гроші з бюджету хай ідуть хлопця на фронт!Побачимо що ця курва назбирає. Вони хочуть залишитись на плаву, не втратити проект, за наші гроші. Вам приємно коли вас за Ваші ж гроші принижують, позбавляють права на вибір,закривають вас в краіні як в клітці?
Ответ дляИрина-bbd0
Кстати про войну)))
Это моё личное мнение!!!!!!!!!
А ви маєте бажання жити тут і зараз? Живете? В якій країні? Чоловік не воює? Я не зіскочила, а от ви питаю який раз, що зробили для ЗСУ?