Держава виділили 27 млн грн для проекту Олени Кравець. Під час війни, це те, що необхідно. Немає слів.
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я закликаю до допомоги ЗСУ , а не звинувачую опонента
Намагаюсь логічно пояснити , що щоби вижити нам підтримуємо ЗСУ !
А красти , використовувати нераціонально гроші будуть завжди , але сьогодні головне - наша свобода , за яку воюють хлопці на фронті
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAny
а о чого це ваше ’жертвуйте і допомагайте армії’ - мкніпуляція, яка відразу ставить опонента в позицію доводити, що він жертвує і допомагає. ХОча насправді автор маніпуляції не має фактів, які б доводили що опонент не допмагає, більше ттого опонент не закликав не допомагати. підміна понять, а потім опонування підмінееному поняттю. Трюк старий як світ, помітний відразу.
То авторка закидає ’ трюками ’ , а ви не хочете помічати
Ответ дляMariya Prokhorova
А у вас ніяк не складується, що наша свобода=це наші ЗСУ, а не вечірні шоу куми Зе?
Ответ дляMariya Prokhorova
люди не хочуть цього зрозуміти , що ЗЕ до влади привело повне розачарування діями влади , договорняками та небажання боротися зі злом , як внутрішнім так і зовнішнім
Про імперію медведчука взагали мовчу
тому зе до влади привів канал, де співвласник медведчук. Як це у Вашій голові вживається?
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляRrroxy
!!!!
Подсосники кремлевские..
Интересно, что вчера успел Зеленский ему вложить в черепную коробку
Орбан, не стыдись, открой личико
Подсосники кремлевские..
Орбан, не стыдись, открой личико
Посмотрим! Лучше бы пулю и зеленкой залить. Но низзя. Демократия.партнеры.то сььооо))))
Ответ дляAny
теоретично монобільшість у ВРУ могла би прийняти зміни, щоб місцева влада не боялася сісти за нецільове використання. турборежими і все таке.. але як тоді мітинги проти нелояльних до влади мерів?
Ото ж бо.
Замість усіх цих ’акцій’ з залученням зашкварених осіб треба було проголосувати за зміни в бюджетний кодекс.
Але кому воно потрібне...
Слуги творять шоу із наїздами на незручних місцевих керівників.
А на армію їм начхати
Але кому воно потрібне...
А на армію їм начхати
Ответ дляИрина-bbd0
Ради справедливости.если зе сейчас озвучит.что закупил на свои деньги хоть ядерную бомбу.то в ответ понесется ’что за брехня.наворовал теперь тратит.по телевизору можно много чего сказать....’ и прочее
Як мінімум, поцікавлюсь за які гроші. Бо коли в період 14-19 років всі його компанії показували збитки, а нерухомість купувалась, то це якось цікавенько, а за які власне кошти?
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Ви не відповіли на мої питання, скільки задонатили? А про корупцію потрібно мовчати? Вас вона не обурює? Як під час війни, коли від фінансування залежить життя мого чоловіка та тисячі інших людей можна думати про щось інше?
Вы специально не заметили мой пост о коррупции?))))
И таки на вопросы про окопы и наших там воюющих не отаечаете именно Вы)
’ЕСЛИ ЧТО.за ВОРОВСТВО И КОРРУПЦИЮ СТРЕЛЯЛА БЫ. Я не евроинтегрирована в этих’
Ответ дляMariya Prokhorova
Так, авторка хоче, щоб кошти ішли на війну і хоче, щоб силою в буси не кидали, а ще авторка хоче, щоб у війну шоу не було і ялинок. Та авторка зрадниця, бо як можна перечити владі.
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляlus_so
Опять не слава богу))))))
Об этом вверху и писала))))
Ответ дляИрина-bbd0
А я вас питала, що ви зробили для війська, щоб мене в чомусь звинувачувати? А я би не стріляла, а зробила норм судову систему. А про окопи я писала, на все люди не в силі зібрати, це шалені гроші, а от влада могла б не робити такий шоу, тоді коли хлопці в окопах
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Так всі того хочуть))))) как єто к донатам от народа относится))))
Недавно были темы про елки.не помнб чтобы Вы там ругались с теми.’кто один раз живет и не может жить сутками в стрессе’)))
Ответ длязавитушка
Ну як ви дістали вже своїм Порошенко, чесне слово.
Тема про виділення 27 000 000 на передачу Кравець, в той час коли прості люди скидаються на дрони і автомобілі.
Але й тут Порошенко винуватий) Ну цирк.
Як прийшов цей президент до влади виїхавши на порівнянні з Порошенко, так і досі цю шарманку крутить. Вже скільки років президент, а всьо Порошенко винуватий)
Але й тут Порошенко винуватий) Ну цирк.
то їм на корку навічно записалось.. весь свій вік будуть розказувати. (це ще сильніше кодування,бо там срок дійсності якийсь є,а тут гарно специ попрацювали)
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
шоу с Ургантом уже давно нет, сами знаете по какой причине. и украинскому бюджету шоу Урганта не стоило ни копейки.
Коли ми безкоштовно дивилися російське лайно , ми самі завели в хату ворогів
Нам конче потрібно відірватись від москви
Ответ дляMariya Prokhorova
А ви не в курсі , на що гроші дають ?
Я ось дуже чекаю , коли Европейська солідарність запропонує зменшити пенсії суддям по 100 тис , внести правки в той закон прийнятий за сивочолого
А то гроші нашіх західних партнерів , між иншим , які можна направити на инші потреби
у кого більшість у раді? отож
Ответ дляИрина-bbd0
Нажаль, я не маю ( на відміну від Вас) можливості 24/7 сидіти на форумі, тому нажаль тему пропустила. Так ви купили хоч один дрон? Чи тільки язиком можете чесати?
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
На все не можуть.а по мере сил и возможностей помогают и делают жизнь воюющих хоть немного легче и душевней.показывая свою солидарность с ними.
А Вам бы хотелось чтобы это исчезло?)))
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAny
у кого більшість у раді? отож
Отож , але не так все просто
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Хотите я Вас приглашу в след раз ?))
Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ длязавитушка
я про доказову базу -тендер про виділення 27 млн для Кравець ми бачимо на сайті прозорро.
якшо якісь претензії по так званому ’фонду Марини’ -знаходьте таку ж доказову базу і створюйте тему, а не бла бла бла.
Претензія в самому факті спрямування коштів не на озброєння, в той час як склади зі зброєю нищаться
Mrs.Ochmonek• 11 декабря 2023
Ответ дляYOzhik v tumane
Там выше было мной написано, что Кравец жена кума Зеленского. Не полная правда. Она сама дважды кума президента.
Так что, куму без работы не оставил.
Як і Порошенко у свій час Медведчука
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляMarinka804
А зараз немає повного розчарування діями влади, договорняками та небажанням боротися зі злом? Коли ви зараз так оббілюєте цю владу. Медведчука дуже побороли?
Я констатую факти , я не створює собі з влади ’ священної корови ’ , сьгоднішня влада наслідок всього , що було до
А Порошенко зрадив Майдан !
Ответ дляИрина-bbd0
А Вам бы хотелось чтобы это исчезло?)))
Ірина, життя військових буде легшим, якщо всі кошти будуть іти на війну. А ви беріть свого чоловіка під руку і в ТЦК, або поверніться в Україну і донатьте хоча б, як я, а тоді будете мені щось писати. Я навпаки за збільшення коштів на ЗСУ, люди і так роблять максимум
Ответ дляНина____
Самое интересное, что как бы кто не возмущался, а эта кравец и ей подобные сильно имели в виду все эти возмущения и продолжают делать так, как им выгодно. Не вам, не нам, а им самим и их семьям. Всё. Это будет продолжаться, потому что у них уже иммунитет на народный гнев и его писульки в фейсбуке
тим більше що народ тоді біг добровільно голосувати з гиканням за ’нових неполітиків’.. які тепер претЕнзії?
що хотіли,то і зробили,нікого не слухаючи.. а тепер живіть в реальності 95.