Держава виділили 27 млн грн для проекту Олени Кравець. Під час війни, це те, що необхідно. Немає слів.
Ответ дляMariya Prokhorova
Всі весь час волають робить свій український продукт , щоб була українізація суспільства
А ви що пропонуєте , що для вас культура ?
Ви реально зараз вважаєте за потрібне викинути кошти на шоу. Ми порахували, що можна було купити 600 дронів замість того шоу. Одноразових дронів,якими нас зараз валять орки під Авдіївкою. Ви поцікавтесь для початку наскільки важливі дрони
Не, можно выделять хоть триллионы бабок на всякие там песни-пляски кварталовцев и прочую ’культуру’, просто это говорит лишь о том, что если мы можем себе позволить такие аппетиты во время войны, значит мы более чем к ней были готовы и сейчас все идет прекрасно и по плану. А следовательно, все волонтерские сборы должны быть закрыты за ненадобностью, государство и так всем необходимым ДОЛЖНО обеспечить)
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAnchik1878
Знаєте скільки фунікулеру років? Його періодично ремонтують і закривають. Ви зрівняли незрівнянне, транспорт міста і шоу якоїсь чучундри, яке під час війни для вас напевно актуальніше
А ви знаєте , що міст - метро в аварійному стані ?
Я не проти ремонтів фунікелера , погугліть його постійно ремонтують
І раптом вирішили 486 млн грн виділити
Сподіваюсь рішення не приймуть
І раптом вирішили 486 млн грн виділити
Сподіваюсь рішення не приймуть
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляiryna _b
Шоу і фунікулер? Фунікулер звісно
А може ремонт мосту - метро ?
Anchik1878• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
І раптом вирішили 486 млн грн виділити
Сподіваюсь рішення не приймуть
І раптом вирішили 486 млн грн виділити
Сподіваюсь рішення не приймуть
Я вам ще раз наголошую, що ви зрівняли незрівнянне, шоу і транспорт, чи ви цього не розумієте?
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAnchik1878
Я не рівняла , а оприлюднила інфу
Anchik1878• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я не рівняла , а оприлюднила інфу
Уважно прочитайте, що ви написали
Хтось дивився шоу Яновича? Так ось,він перший свій ефір робив на гроші спонсорів, не за державні. Шоу гірше вийшло?ні!!!
Кравець здається бабло гарне заробляла в 95 кварталі. То могла б в свою розкрутку вкластися і сама,або он ютуб канал і реклама.
Всі зірки чомусь у нас не доторкані.
Сидить собі Остапчук філософствує про небриті ноги і 10 із 10. Йолки,а чому він не в ЗСУ, дуже потрібна персона нам? Культуру піднімає?
Добринін, те ж у нас важливий хрєн, щодня розповідає то про розлучення з Квітковою то про нову обраницю. Альо,чим вони краще за інших чоловіків,які зараз мерзнуть в окопах?
Всі зірки чомусь у нас не доторкані.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAnchik1878
Уважно прочитайте, що ви написали
Я прекрасно знаю , що писала
Ця тема створена з посилом ’ вони крадуть , а ми маємо донатити ’
Ви рівняєте фунікулер і мост- метро , як транспорт , що важливіше ? Міст в аварійному стані (
Гарного вечора !
Anchik1878• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я прекрасно знаю , що писала
Гарного вечора !
Неперевершено
а хтось писав про 25й кадр, не ви часом?
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAnchik1878
Неперевершено
Тому що всі слово ’ станції’ восприйняли , як метро ! Далі заголовков мало хто читає , а ще менше хто перевіряє інфу (
А є залізничні станції , наприклад , в совку була станція юного натураліста
І взагалі сподіваюсь , що не примут цього
your style• 11 декабря 2023
Ответ дляОксана-004e
Зато невтик. Только кто ж от такой лафы втиче? Это ж ’золотая курица’ несет золотые яйца, они ж не лохи, втикать
Краще б втік
Ответ дляMariya Prokhorova
Я прекрасно знаю , що писала
Гарного вечора !
А ви реально уважно подивіться інформацію про ремонт мосту. Все в відкритому доступі.
YOzhik v tumane• 11 декабря 2023
Да вообще, телевидение, которое тянет деньги из бюджета, надо закрыть. Для новостей хватит интернета.
svetlapanna• 11 декабря 2023
Ответ дляОль_
Слишком дорого мы теперь за их ржач платим. Слишком дорого.
Как я с Вами согласна.
Но даже здесь, когда пишешь просто факиты о Зе банде и что они творят, хамство и жалобы строчат.
Уровень амёб,ничему таких Зе-фанок жизнь не научила((
svetlapanna• 11 декабря 2023
Ответ дляОксана-004e
Как он рассказывал в фильме Комарова - пришел утром в комнату к жене и детям, разбудил и сказал - война, началось
На кого это рассчитано?
Кстати после этого фильма я перестала Комарова воспринимать, подлизал так подлизал
На кого это рассчитано?
Меня еще другое триггерит - постоянно показывают интервью , где рассказывают, что его родители до сих пор в Кривом Роге!!!
Ну для кого эта ложь? Противно и мерзко.
svetlapanna• 11 декабря 2023
Ответ дляЕленнн
... вибрали ж тому, що не хотів війни. от і не хотів війни.
Видел мир в глазах путина.
svetlapanna• 11 декабря 2023
Ответ дляiryna _b
Всі зірки чомусь у нас не доторкані.
Не всі недоторкані.Неліпа з Дизель- шок у ЗСУ, а також Іваниця. Козловський теж, але я щось не дуже вірю в те, що він не піриться, хто зна
svetlapanna• 11 декабря 2023
Ответ дляОксана-004e
Ну да. Він навіть це добровольцю на Донбасі заявив, янелох .
Мені ттоді так гидко було. подивилися цей сюжет. і майнула думка- ой доведе до ручки країну..
Екатерина27• 11 декабря 2023
Донатим! Не останавливаемся!!!
Ленке ж надо деньги отмыть и потратить. А это случится тольет если мы будем продолжать активно донатить.
Соната любви• 11 декабря 2023
Ответ дляiryna _b
Стільки було скандалів за період війни, а вони все на ті ж граблі. Живуть одним днем
а какой скандал? ну в прессе озвучили.
ну люди в соцсетсях повозмущались и на этом все.
поэтому и делают что хотят. так как уверены, что общество побубнит и на этом все недовольство и закончится.
Соната любви• 11 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
они реально не воюют, пиар и не более того
Соната любви• 11 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Донатим! Не останавливаемся!!!
я уже писала как-то. люди сами того не понимая, донатами помогают коррупционерам еще больше воровать.
так как вместо того, чтобы с власти требовать отчет, где дроны, машины и так далее.
будут обычных людей обвинять, что мало донатят. и как мантру повторять неначаси.
svetlapanna• 12 декабря 2023
Ответ дляСоната любви
Да?Нелипа вообще с публичного пространства пропал.А Иваница давал интервью, где хаял Зе.Нп знаю,все может быть
svetlapanna• 12 декабря 2023
Ответ дляСоната любви
Тоже так подумала..А власти упивабтся,гребуте в последний день,в таких масштабах..
Оксана-004e• 12 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
На любой неудобный вопрос ответ - ну я ж невтик и дети мои невтиклы