Держава виділили 27 млн грн для проекту Олени Кравець. Під час війни, це те, що необхідно. Немає слів.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
А Єрмак не чекіст?
А Міша Подоляк?
Побачимо , а ви прокурор ?
Табачник бачимо зараз де
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAny
Він їздив на міжнародні переговори, він відсвічував?
Я мала на увазі , що Балога був проросійського нахилу
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAny
Міша, купи толковіших ботів, мене до Федорова якось кликали працювати, я відмовилась. Але там хоч тестове було. Ну, реально, це позорисько в цій темі
Нічого собі , як вас цінують
Ответ дляAny
Видно, що грошей стало менше.
Не найняли толкових тролликів
Та головна Бідонівна забрала касу і поїхала жити в Монако.
З грошима у них стало скрутніше))))
Не найняли толкових тролликів
З грошима у них стало скрутніше))))
Оксана-004e• 11 декабря 2023
Ответ дляAny
Військові, місцеві, але точно не ті, хто сидів у сховку і страждально там мівіну їв, чи що вони розказували?
4:20 вибухи, президент в ефір вийшов не через годину навіть. Про те, що це таки війна вся Київщина від мера Борисполя дізналася, якщо ми про офіційних
Как он рассказывал в фильме Комарова - пришел утром в комнату к жене и детям, разбудил и сказал - война, началось
На кого это рассчитано?
Кстати после этого фильма я перестала Комарова воспринимать, подлизал так подлизал
На кого это рассчитано?
Ответ дляОксана-004e
На кого это рассчитано?
ну если нам Поворознюка хотели за героя выдать, можете представить их уровень и за кого они нас принимают.
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Видно, що грошей стало менше.
Не найняли толкових тролликів
З грошима у них стало скрутніше))))
Не найняли толкових тролликів
З грошима у них стало скрутніше))))
Якщо ви забули хто такий табачник , то ясно , як вам болить за Україну
Оксана-004e• 11 декабря 2023
Ответ дляSolgAvA
Они поняли за кого нас принимать ещё в 19 году
Ответ дляAny
Даремно ви так, вони вже мають україномовнх ботів))
’Комікеса’, це вам не ’пекельні борошна’, вручну перекладали, а ви не оцінили їх старанння)))
Ответ дляОксана-004e
На кого это рассчитано?
... вибрали ж тому, що не хотів війни. от і не хотів війни.
Елена-0f43• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так мені легше , сьогодні і декларації депутатів і чиновників відкрили
Не паклюжте українську мову , мову країни в якою ви живете ?
Чи вам не до вподоби державна мова ?
Удалено администрацией...
Оксана-004e• 11 декабря 2023
Ответ дляЕленнн
Так он же сказал - я перестану стрелять, там у путина мир, какая разница..... Это ж надо было слушать и думать, чем это грозит
Ответ дляSoufit
Ну, мене не в боти і давно. Хтозна, може, бюджети урізали чи все відразу виводять, а не тратять на молодший стаф
Ирина-bbd0• 11 декабря 2023
Ответ дляЕлена-0f43
Удалено администрацией...
Парни гибнут из-за кацапни.которая прилезла людей убивать в Украине!
Вдруг кто забылся
Anchik1878• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
В цьому допису , Автор не вистачає , що Кличко планує закупити дві кабинки для фунікулеру та провести ремонт приміщень станцій
на 482 млн грн
Суму витрат планують поділити на 2 роки !
Давайте вже всіх висвітлювати !
на 482 млн грн
Давайте вже всіх висвітлювати !
А шо тут вам не подобається? Фунікулер і метро це транспорт, артерії міста, не буде метро буде колапс транспортний
your style• 11 декабря 2023
Ответ дляsunholder
мда, ну як же подружайку залишити без роботи
коли підемо пиздити їх?
це повинні ще вчора зробити
Mariya Prokhorova• 11 декабря 2023
Ответ дляAnchik1878
та не за метро там йдеться мова а за дві станції того ж фунікулера
я теперь розумію про 25 кадр - технологію
Chinchilla25• 11 декабря 2023
Ответ дляMarinka804
Зайдіть на прозорро
Реальність не муляє?
Так там аж на 40 мільйонів 😳🤬
Anchik1878• 11 декабря 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Знаєте скільки фунікулеру років? Його періодично ремонтують і закривають. Ви зрівняли незрівнянне, транспорт міста і шоу якоїсь чучундри, яке під час війни для вас напевно актуальніше