ДваДваВісім• 11 декабря 2023
Я все життя мріяла назвати донечку цим ім‘ям
Ще з 16 років мріяла що у майбутньому мою донечку будуть звати Моніка. Пройшов, час мені 29. Нещодавно дізналась що буде саме донька, всім серцдем відчуваю що хочу назвати саме так, але ім‘я чоловіка - Остап. Через це хвилююсь, а інші імена не відкликаються у душі((
Гопница-Советчица• 11 декабря 2023
Ответ дляПищалка
Припиніть ваші недолугі дописи
Я вам що додому листа написала? Не читайте недолугі дописи, я ваші не читаю!
Пищалка• 11 декабря 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Я у вас вдома? Що за проблеми? Йдіть собі і не читайте, сміх над звичайним ім´ям дуже влучно вас характеризує. Як і ваш анонімний нік, дуже влучно поцілив та охарактеризував.
Ви своїми дописами принижуєте українців. Це і є ваша ціль?
Гопница-Советчица• 11 декабря 2023
Ответ дляПищалка
І ну що, що мені смішно? Вам яке діло до цього? Якщо я вважаю допис недолугими, а дописувача недостойним своєї уваги, я ігнорую.
Форум загальний, йдіть собі в інші теми, повчати. Мене ваша думка не цікавить
І продовжувати відповідати вам в мене не має бажання.
Куратор дебошей• 11 декабря 2023
Ответ дляОбращеница
І я хотіла. Фанатка друзів😅
Але чоловік теж Остап був - не наважилась 😂
Зараз би назвала!
Де ви цих остапів берете? Я знаоа лише одного, старого діда Остапа, який років 10 назад помер у віці 80 років….
Пищалка• 11 декабря 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Буду вдячна за таку милість. Не відповідайте.
Обращеница• 11 декабря 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Львів
Потужна махіна• 11 декабря 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Смішно звучить. Прямо Єлизавета ІІ
У дівчини так в паспорті написано. То ви вже надто чіпляєтесь.
Потужна махіна• 11 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Ну я знаю дівчинку,, Діану Кукуріло, ну й що, нормально
Ну реально, з таким прізвищем я не назви
Гопница-Советчица• 11 декабря 2023
Ответ дляПотужна махіна
В 2 роки дівчатка в Україні без паспортів
Потужна махіна• 11 декабря 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Ну в свідоцтві. Я свого сина з народження кличу Ярослав. І всі його так називають. Нам нормально.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 декабря 2023
Ответ дляКалинові вуста
Їм паспорт видають, погугліть блін чи шо. І документ окремий, але це ви теж можете погуглити, як і про те, чи може по батькові бути відсутнім в Україні в українському документі.
Нуууу....і як, у тому паспорті пишуть ’Саймон Джонатанович Браун’ чи таки ні?))
Мені гуглити не треба, у мене ці українські документи є вживу, але ви чомусь намагаєтесь довести, що їх не може бути, ще й вірите, що таки переконаєте 🤣
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 декабря 2023
Ответ дляРанковий базар
Дуня - у москалів, нема чого їх дуньок до наших Дусь приплітати
То моя прабабка ’баба Дуня’, україномовна, теж не існувала.
А боснійка Dunja, яка ходить до садочку з сином, - москалька 😱
Боже, скільки відкриттів сьогодні
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 декабря 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Бабусі?
Не бабусі, але +-40 років - доволі багацько в Києві. Це люди, народжені ще при совку, з новими віяннями мало пов´язані
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 декабря 2023
Ответ дляГопница-Советчица
’Не обольщайтесь ’ через гугл перекладач мусіла перевести
’ не зваблюйтеся’ українською. Ви мене звабити хотіли? Не вийде, я заміжня
Велика українка мусІла перекладати, ай-ай
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 декабря 2023
Ответ дляПотужна махіна
Моніка Андріївна класно звучить.
Чоловіку автора треба ім´я змінити?))
На пів ставки• 12 декабря 2023
Ответ дляЖена брата Админа
В Польше как раз имена родителей указаны везде в документах.
И картах побыта, и когда покупаешь недвижимость, и в их довудах особистых - везде указываются имена родителей
Але ніхто не називає по-батькові абсолютно, тобто немає прив´язаність як у нас чи буде пасувати по-батькові до імені , я це мала на увазі