Привіт! Може хтось стикався з таким?
У песика сьогодні з 11.00 помічено судоми правої задньої лапи. Вона, ніби не контрольовано, різко дригається в будь-якому спокійному стані песика. Якщо спав, то прокидається.
На лапу стає обережно, але наступає. Якщо сидить, то підіймає ступню і трохи сжимає пальчики.
На вигляд все ок, поранень нема, торкатись дозволяє, але не довго. Не скавчить, застрибує на диван сам.
Але судоми такі вперше. Прям уявіть, лежить, а лапа ’біжить’ час від часу.
У ветеринара були, але він сказав, що я нервую більше, ніж треба.
Можливо, завтра до іншого піду.
Hanna-Hanna• 11 декабря 2023
У вас такса? Чи мені здалося?
Може бути ущемлення нерву. І передивіться між подушечками, можливо щось загнав?
Ответ дляHanna-Hanna
У вас такса? Чи мені здалося?
Метис мініпінчера скоріше за все. Дорослим взяла у волонтерів
Hanna-Hanna• 11 декабря 2023
Ответ дляRudolf_the_dog
Ясно, то мені здалося значить по фото, що у вас там довге створіннячко. У такс просто защемлення- це доволі часта проблема
Ответ дляHanna-Hanna
Насправді, почитаю про це, дякую
JaSonechko• 11 декабря 2023
На днях мой пес поранил подушечку на задней лапе. Слегка срезал чем-то. Как пришли с прогулки, тряс лапой, как бы пытаясь стряхнуть что-то. Спокойно лежать не мог - не мог уложить лапу, все ему мешало, все время отряхивал. А визуально просто порез небольшой. Хз, че так себя вел. Порезы и раньше были, но так не реагировал на них. Зажило за пару дней, мазала просто левомеколью.
Может, и у Вас что-то такое?
Ответ дляillaria-k
У людей судороги бывают из-за нехватки кальция, у собак тоже.
Может возьмите ему витамины с кальцием, и сдайте кровь диагностически , и на сахар.
У собак судороги могут быть ещё и из за повышенного сахара.
Дякую, думаю, якщо не пройде, то доведеться і це перевірити
Ответ дляJaSonechko
Может, и у Вас что-то такое?
Дякую за приклад, перевірю ще раз все.
Бо в нас багато в кого розбились вікна, могли дрібні уламки лишитись. +сіллю посипали поки сніг був
Напишу, як підсумок.
Пес не міг знайти собі місця всю ніч, заснув лише під ранок і то в мене під боком. Лапою дригав сильно.
На наступний день пес почав піджимати лапу, ми пішли до найближчого іншого ветеринара. Нам не пощастило, бо не приймав ніхто 🥲 Навіть, наш старий лікар.
Але стало зрозуміло, що подушечка лапи припухла трохи.
Намазала санодермом і дала песу виспатись, бо злий був капець. Ввечері явно були покращення, санодермом на ніч мазали знов. Лапою вже не дригає, трохи піджимає, але явно не болить так. Пес веселий знов.
Злякало саме те, що лапа як сама по собі рухалась. Не знала про таку можливу реакцію на поверхневі пошкодження.