Кудряшка Сью• 11 декабря 2023

Карта киянина, знімає гроші як з банківської

Хто ще з таким стикався? Оплачую як завжди. Сьогодні вранці валідувала в двох видах транспорту. На рахунку як у банківської карти було 80 грн, проїзний поповнила на 50 поїздок днями. Все норм, оплатила проїзним.
Ввечері щось там купила в магазі і після цього всі валідатори знімають гроші як з банківської карти, а проїзний не бачать.
stranger-1• 11 декабря 2023
Дзвоніть в ГІОЦ. Це в них звичайна ситуація.
Вони виправлять.
Але будьте готові, що така фігня буде тепер регулярно.
stranger-1• 11 декабря 2023
Був 044 366 5555
stranger-1• 11 декабря 2023
Мало того, якщо на карті не буде грошей, то кожного разу, коли будете прикладати до валідвтора, буде зніматись комісія у кілька гривень (за обробку неуспішної транзакції). І ці гроші вам не повернуть.
Рая Ивановна• 11 декабря 2023
Ответ дляstranger-1
Эти кидалы вообще ахренели
автор Кудряшка Сью • 11 декабря 2023
Ответ дляstranger-1
Серйозно? Це жесть якась
stranger-1• 11 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Серйозно? Це жесть якась
Хочете перевірити?
Це просто. Кошти тратите або на іншу карту і прикладаєте до валідатора.
Було комісії 3 грн., зараз не знаю.
Валідатор не спрацьовує. Каже ’не успішно’. Ви тикаєте ще разів ...надцять. і ваша карта іде в мінус на 1+надцять * 3 грн.
stranger-1• 11 декабря 2023
За кожне тиць 3 грн. Розважалово ще те;)))
автор Кудряшка Сью • 11 декабря 2023
Ответ дляstranger-1
Хочете перевірити?
Було комісії 3 грн., зараз не знаю.
Капець.
Не мала баба клопоту (с)
stranger-1• 11 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Капець.
Не мала баба клопоту (с)
Просто дзвоніть в ГІОЦ. Вони виправлять. Але тримайте баланс карти хоча б 50 грн. І регулярно перевіряйте звідки списує, поїздки з транспортної карти чи реальні кошти з банківського рахунку.

Особливо коли змінюєте вид транспорту. Типу їхали автобусом, потім метро чи трамвай і знову на автобус...

Якщо буде повторюватись така фігня, ідіть до банку і міняйте карту.

!!! А з огляду на те, що у вас поїздки все одно платні, що видно з початку теми, НЕ користуйтесь картою киянина в транспорті, а звичайною транспортною картою (пластик чи віртуалка в додатку Київ цифровий).

Придбані поїздки з вашої карти киянина туди можна перекинути через ГІОЦ.
Позбавитесь головняка.