ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 декабря 2023
Хто замовляє на next, зайдіть, будь ласка!
Ніколи ще в житті не замовляла з інсайтів, тому дуже переживаю... Підскажіть, будь ласка, новачку в цій справі, як зробити замовлення, які підводні камені?
Чесно брешу• 11 декабря 2023
Дольше идет, раньше неделя, сейчас 10-14дней. Возврат дольше, вот жду. А так завели аккаунт и покупайте на здоровье, детское отличное. Спорткрстюм купили, дешевле чем умеем в магазинах. Нбеленс
Вишневий цвіт• 11 декабря 2023
Недавно була така ж як Ви) складнощів там немає. Конвертація приблизно 3 відсотки. Скачайте ще додаток міст експрес. Як буде в Україні зручно переглядати там рух посилки
Вишиванка• 11 декабря 2023
не страшно. все буде добре.
я замовляю півроку, без проблем, зручно, є повернення.
безкоштовна доставка від 750 грн, я завжди набираю корзинку на 750+, і Вам рекомендую. завжди можна щось докинуть на примірку ;)
щойно оформила чергове замовлення, доставка дійсно подовшала-вказали дату 27.12, тобто 15 днів. можливо це пов´язано з передноворічним завантаженням та/або проблемами на польському кордоні.
Конфиденциальность• 12 декабря 2023
Я на сьомому десятку перший раз замовила,то й і ви справитесь.
Ще й переадресацію зробила.
І прийшла посилка на кілька днів раніше
Ще й переадресацію зробила.
І прийшла посилка на кілька днів раніше