ХаДиДиШь• 12 декабря 2023
95 квартал в раде
Уже было про аншлаг безумной с новыми законами об «уравнении в правах» с бесправными в нашей стране мужчинами?
Ответ дляМая твая не панимать
травка это полбеды, там стратегия зрады- помните, как ртом Марьяши слуги протягивали закон о расстреле наших воинов? Она там ценный кадр в партии Бени-Зели. Ксати, Беню отпустили
Беня з бюджету Ураїни отримав все,що хотів.Ви дійсно думали що він в СІЗО?
Ответ длячир
16 декабря будет съемка новогоднего концерта 95 квартала. Интересно, над чем будут ржать на всю страну в новогоднюю ночь? Петя, Кличко, путин - чмони?
Похорон Порошенка вже був номер.
Сіньор Голодомор теж обсміяли.
Ебонітові палички З Майданівців теж були.
Україна-порноактриса яка приймає з усіх боків теж...
Путін помаленьку отодвигает украінскіе граници теж було
З чого ще не сміялися в дебільному Кварталі-95
Сіньор Голодомор теж обсміяли.
Ответ дляРеверанс
Похорон Порошенка вже був номер.
Сіньор Голодомор теж обсміяли.
Там же выделили куеву тучу днях на новые шутки юмора (проект кравец) , опять посмеемся 👍
Ответ дляПавела
+ вони відкупились допомогою біженцям, ну ще трохи збої дали. Раз українці такі супер люди, що зупинили росію голими руками, отже і відвоювати можуть вилами. А ще путю ні в якому разі образити не можна, на росію ні ні. А ви українці вмирайте.
В нас міністр лопатами воювати зібрався і не соромиться таке на люди казать.Згадується клоун-Ляшко з вилами.
Цирк
Ответ дляРеверанс
Похорон Порошенка вже був номер.
Сіньор Голодомор теж обсміяли.
мінору йому в сраку. як можна було себе так зневажати щоб оце обрати
Ответ дляРеверанс
Цирк
доречі, пан Степанов , який був міністром МОЗ при Зе, пообіцяв, якщо на нього продовжиться полювання - він про вакцинацію та про локдаун видать все.
Я не понимаю кому это она пишет в такой форме ? Это она озвучивает свои личные хотелки или объявляет о реальном ? Или просто посылает мысли в космос ? Почему никто ее не уволит или не прокомментирует ее заявления, если они пустые. Все-таки она не просто с улицы, а слуга народа и сидит там.
Veronika83• 12 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
На Майдані однаково били і чоловіків і жінок.Ви забули?
Я не забыла, но если у принимающих решения осталась хоть капля здравого смысла, то массовую мобилизацию женщин не объявят. Во-первых это бесполезно, во-вторых добровольно никто не пойдет, часть сразу свалит за границу, а тут начнутся стычки и протесты. Оно им не надо
Ответ дляVeronika83
Вопрос в том: осталась ли эта капля здравого смысла😢
Krasivaja_ja• 12 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Цирк
Міністром би працювати, здоровий дядько, йому б окопи рити, а не популізмом займатися
Ответ дляПляма на Сонці
Зато трьохдітні вільні як вітер…
Ця дура цілими днями тільки пости в фб постить. Вже написала, що ті хто має троє дітей, то двоє мають відстрочку. А от інвалід може самостійно виховати двох дітей. Плюс ще чоловіка інваліда. Як вони заї....ли. Мене аж трусить від них всіх
Ответ дляVeronika83
у них совести не осталось, это главное, здравый смысл не спасет, там не осталось совести и элементарной человечности, а может и не было ее никогда, у сволочей этих, никак не нажрутся, гады((
Ответ дляKrasivaja_ja
Цьому міністром взагалі працювали не можна,цей кадр по оголошенню послів в інші країни набирав.По ньому дурка плаче.
Бо для посла потрібна освіта,досвід,знання мов і ще багато чого