Аннуитет• 12 декабря 2023
Юличка Оличка Аничка
Це невірно, просто знайте та пишіть правильно російською
Юлечка, Олечка, Анечка
Результат:
вже голосів:
104 (93.69%)
Завжди пишу ´Е´
7 (6.31%)
Завжди пишу ´И´
Мошей ницца• 12 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
У вас Фаріон, а у мене - шкільний підручник з правилами написання імен українською мовою.
Я категоричний противник перекладу будь яких власних імен на будь яку мову відмінну від мови оригіналу. Це не до умовної Тетянки чи Оленки, а взагалі. До міст, країн і тд.
А зменшувально-пестливі імена і поготів - кожні батьки вправі вирішувати як їм називати своїх дітей.
В вас же нема претензій бо батьків Майкла чому вони Михайликом сина не називають?
Чи чому Клер чи Клара не Світланки?
Бідося• 12 декабря 2023
Ответ дляЯ не тону
Ну от яка різниця, як людина в СЕБЕ у телефоні підписала СВОЮ доньку. Ще і давати недолугі поради їй.
думаю невеждам нет разницы, согласна