Екатерина27• 12 декабря 2023

Как прекрасно сочетаются эти новости

Вообще все прекрасно в этом мире
Ksu160576• 12 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви думаєте що виділення кравець грошей є причиною рішення закопуватись? США вже давно казали, щоб ми шли в активну оборону
тобто гроші кравець, то в принципі ОК?
Jifer• 12 декабря 2023
Перше - а що, ще докогось не дійшло, що чужими подачками не перемогти?.
Друге - не знаю - шоу на треттєсортному каналі, щось дійсно погано пахне.
mari_klim• 12 декабря 2023
Ответ дляcoloritka
Ну звичайно ж запускати різні шоу
Треба зняти американську версію ’Слуга народу’ про Байдена на мопеді. І запустити в Америці. Результат виборів буде те, що треба
mari_klim• 12 декабря 2023
Ответ дляSoufit
Бо в школах дітей не вчили користуватись критичними мисленням
Хто добре вчив геометрію, а не нив, навіщо воно, якщо в житті не згодиться, той одразу баче подачу новини або події з декількох ракурсів) Так що все ж таки в школі вчителя намагаються дати дітям ази критичного мислення
mari_klim• 12 декабря 2023
Ответ дляammakat
Импичмент завтра будут голосовать. А сегодня еще у него совместная пресс конференция с Зеленским
Вибачте, але чогось, одразу згадала

Навіть вже текст англійською є)
Фернанда• 12 декабря 2023
Ответ дляStar39
А вот посмотрите, какие у нас депутаты, и врагов не надо:

’СБУ заявляет о задержании депутата-рекетира в Житомирской области, который вместе с бандой похищал людей и «выбивал» из них деньги.

Его имя не называется. По данным пабликов, речь идет о Михаиле Лукомском - депутате горсовета Коростышева от Радикальной партии Олега Ляшко.

Людей вывозили в специально обустроенные пыточные. От действий банды пострадали не менее 30 семей.

Среди потерпевших был военнослужащий ВСУ. Его беременную супругу рэкетиры угрожали покалечить, а затем убить, если военный не передаст им 190 тыс. грн.

Ранее были задержаны около 10 членов банды, в том числе ее главарь - «смотрящий» по Коростышеву.

А теперь установлена причастность и депутата горсовета. По данным следствия, он лично участвовал в похищении и пытках людей. А потом заставлял приносить деньги прямо в горсовет’.
Господи, что же это у нас творится?(((
sur_sur• 12 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Вас первая картинка больше второй смутила?
А по темі в чому ваше питання? Тут вже все обговорили)
_Yunna_• 12 декабря 2023
Ответ дляmari_klim
В школах, найчастіше, забороняють будь яке мислення. А до чого тут геометрія? З гуманітаріїв виходять потім чудові юристи, хоч з точними науками вони, гуманітарії, не дуже дружать.
_Yunna_• 12 декабря 2023
Ответ дляSoufit
В школі виховують баранячу покірність, будь-яке мислення намагаються затоптати в зародку.
Та що там школа, на жіночому форумі де сидять дорослі жінки, бігає купа ботів і затикає рота. А якісь фріки клепають клонів і розносять всяку маячню з телеграму і соціальних мереж.
mari_klim• 12 декабря 2023
Ответ для_Yunna_
Яка у вас оцінка з геометрії, алгебри та фізики?
Доречі, навіть не знала що юристи у вищі вивчають точні науки: типа начерталки або матаналізу🧐 Зажди думала, що юрфак - це чисті гуманітарії))
_Yunna_• 12 декабря 2023
Ответ дляmari_klim
А майбутні юристи одразу ідуть на юрфак ,минаючи школу з геометрією, алгеброю та фізикою? Ви ж про вивчення геометрії в школі, писали?
Може свої оцінки згадаєте? :)
nadia-74• 12 декабря 2023
Ответ дляmari_klim
Слухайте ,я перший раз засміялась за довгий час