Білий Лосик• 12 декабря 2023
Ким може працювати молода жінка з великою зп крім ІТ?
Інтим не пропонувати 😂
Моська-слон• 12 декабря 2023
у тік тоці одна на ’ГГГГГГГ’ наскакала на квартиру за короткий проміжок часу
Все і одразу• 12 декабря 2023
Мне кажется хороший парикмахер хорошо зарабатывает , стоматолог ещё и другой хороший врач.
Пописанная парта• 12 декабря 2023
Економістом у фармацевт компанії. Подруга працює, зп від 3 000 у.є
КохайтесьЧорнобровi• 12 декабря 2023
яка освіта? що вмієте? маркетологи непогано наче зароблять, топ менеджери, лазерна епіляція, нігті, бухгалтер в айті компанії
Білий Лосик
• 12 декабря 2023
Ответ дляПописанная парта
В Україні?
Білий Лосик
• 12 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
Велика зп - це яка для вас?)
Від 50т
Білий Лосик
• 12 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Автор, а велика, це скільки? І вас цікавить саме офіційна ЗП?
Можна не офіційно, від 50т
Горня капучіно• 12 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
Від 50т
А, ну тоді в мене велика, як виявилося) я - керівник відділу ЗЕД та продажі
Білий Лосик
• 12 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
А Ви вважаєте що мала?
Пописанная парта• 12 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
В Україні?
Так. Але там дійсно заслужила. Дуже розумна дівчина, вільне знання англійської, розмовна французська. Математичний склад розуму. ДІйсно, людина йшла до успіху.
Бюст Березуцкого• 12 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
сдавать квартиру в оренду))))
Да разве это даст хороший доход?
Партизанка• 12 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
Можна не офіційно, від 50т
Вам в депутати. В сільські голови десь в передмістя Києва, щоб землі розподіляти бажаючим
Горня капучіно• 12 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
А Ви вважаєте що мала?
Для мене - так. В мене є знайомі з зп від 10 000 у.о. в Україні. Звичайно, це топ менеджмент або супер айтівці. Але так, на їх фоні я бідна родичка. З моєї зп довго відкладати на гарну машину чи гарний ремонт. Їм взагалі можна не заморочуватися) теж так хотіла б
Стрекоза любви• 12 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
Можна не офіційно, від 50т
Те, що не потребує спеціальної довготривалої освіти:
1) продажі
2) ріелторство
3) майстри манікюру
Але точно, не одразу от так прийшли і отримали. Поступово. І на попі рівно не сидіти. Як на мене, це хороша зарплата. Просто так її платити теж не будуть.
1) продажі
2) ріелторство
3) майстри манікюру
Украиночка• 12 декабря 2023
Ответ дляБілий Лосик
А Ви вважаєте що мала?
Ну, ви знайшли де спитати, на порадниці менше 5000$ не заробляють. А якщо серйозно, то так, такі гроші, які ви описали вище, можна заробити у б´юті індустрії, брови, манікюр, що там ще роблять мастерині. І все це без ВО та довгих років навчання.
из желе я• 12 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
И другой хороший молодой врач? Не смешите про молодого врача и хорошо зарабатывает
Николай-b526• 12 декабря 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Да разве это даст хороший доход?
нууу... 3 штуки на Подоле - можно жить))
Білий Лосик
• 12 декабря 2023
Ответ дляПартизанка
Такі посади передають в спадок.