Кудрі кручу сама• 12 декабря 2023

Коли всі дійсно рівні, навіть мільйонери.

Сьогодні останні два наймолодші мембери BTS заступили на військову службу в армії Південної Кореї. На загальних підставах. Ще двоє пішли вчора, решта служать давно.
Не зважаючи на те, що всі вони доларові мільйонери (кожен 35+млн), не зважаючи на те, що приносять в бюджет країни мільярди доларів щорічно, не зважаючи на те, що обіймаються з президентами, а світові зірки та їхні діти є Армі (назва фандому BTS). Всі семеро тепер служать, як кожен кореєць віком до 30 років.
Найстарший вже сержант, відслужив вже рік на кордоні з Північною Кореєю, найнебезпечніша частина. Двоє молодших служитимуть теж там.
Ще один відслужив 9 місяців в піхоті, вже капрал. Двоє пішли в армію вчора, після навчального центру один в піхоту, другий в спецназ. І сьомий - на альтернативній службі, соц.працівником, бо після складної операції на плечі не пройшов медкомісію для армії.
Ось так буває, коли в країні верховенство права, немає корупції та всі дійсно рівні. Трохи дивно, в порівнянні з нашими реаліями.
На фото всі 7 вчора під час проводів 2 мемберів в частину.
4 сьогодні, проводи останніх двох. Не всіх відпустили з частин, тож в неповному складі.
Частини, де вони служать, за даними корейських змі.
Наймолодшенький голить голову перед зарахуванням на службу)
Потребую апгрейду• 12 декабря 2023
Мы все рады за Корею и bts
Kidstaff Bot• 12 декабря 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
автор Я не Сірожа • 12 декабря 2023
Удалено администрацией...
автор Я не Сірожа • 12 декабря 2023
Удалено администрацией...
РойЛеля• 12 декабря 2023
Жаль, що це утопія у нас.
Он знайома з адміністрації каже повістки на Бориспіль прислали. Тупо по спискувсім наказано видати без розбору
YN8678• 12 декабря 2023
У нас такого не будет, к нас нет системы ’отмены’ для тех кто попался на коррупции и тд